#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bem Aleksandra Olsztyn START Extreme Kids paid on-line
2 Szczepuchowski Bogdan Nidzica START Extremalna Trójka Nidzica Biega paid on-line
3 nienadowski bartosz Olsztyn START Extremalna Trójka SRTG OLSZTYN paid on-line
4 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
5 Szarszunowicz Paweł Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
6 Szarszunowicz Laura Pasłęk START Extreme Kids paid on-line
7 Szarszunowicz Anna Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
8 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
9 Mierzejewski Jakub Ostroleka START Extreme Kids paid on-line
10 Mierzejewski Bartosz Ostroleka START Extreme Kids Morsy Ostrołęka paid on-line
11 Mazurowicz Wiktoria Szczytno START Extremalna Trójka paid
12 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo paid on-line
13 Kachel Hanna Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
14 Macko Olgierd Ostrołęka START Extreme Kids paid on-line
15 Rekosz Bartosz Pasym START Extremalna Trójka paid
16 Lipiński Michał Pisz START Extremalna Trójka PISZ/15 GBZ Bcz paid on-line
17 Kodź Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
18 Kodź Kacper Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
19 Orzoł Mirek Orzoł START Extremalna Trójka paid on-line
20 Kodź Mikołaj Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
21 Zaborowska Iza Świętajno START Extremalna Trójka paid on-line
22 kotowski hubert olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
23 kotowski dariusz olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
24 Pawlikowski Bernard Olsztyn START Extremalna Trójka Morsy Dywity paid on-line
25 Polak Bartosz Szczytno START Extreme Kids paid on-line
26 Kalinowski Mateusz Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
27 Kalinowski Filip Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
28 Kalinowski Marcel Mrągowo START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
29 Nicewicz Natasza Lipowa Góra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
30 Wardęcki Piotr Kamionek START Extreme Kids paid
31 Wardęcki Wojciech Kamionek START Extremalna Trójka paid
32 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
33 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
34 Mazur Krzyś Krawno START Extreme Kids paid
35 Możdżeń Justyna Krawno START Extremalna Trójka paid
36 Waloszek Maja Szczytno START Extreme Kids paid on-line
37 Mikita Szymon Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset paid on-line
38 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START Extremalna Trójka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ paid on-line
39 Kolimaga Kamil Myszyniec START Extremalna Trójka paid on-line
40 Pankiewicz igor Szczytno START Extreme Kids paid on-line
41 Polak Jarosław Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
42 Świderska Kamila Rumy START Extremalna Trójka paid on-line
43 Nagadowska Joanna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
44 Kozon Zuzanna Świętajno START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie paid on-line
45 Magnuszewski Maciej Szczytno START Extremalna Trójka 4W-MBOT/ 42blp paid on-line
46 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam paid on-line
47 Rodziewicz Iga Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
48 Rodziewicz Matylda Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
49 Karwowski Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
50 Karwowski Adam Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
51 Karwowski Mateusz Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
52 Borowski Robert Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
53 Kobylas S Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
54 Rozicki Jan Dąbrowa START Extreme Kids paid
55 Rozicka Małgorzata Dąbrowa START Extreme Kids paid
56 Bobiński Aleksander Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
57 Bobiński Maksymilian Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
58 Bobińska Alicja Nasielsk START Extremalna Trójka paid on-line
59 Bałazy Cyprian Szczytno START Extreme Kids grupa rarownicza autrimpus paid on-line
60 Szczerbo Patryk Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
61 Konstanty Karolina Szczytno START Extreme Kids SPzOI2 Szczytno paid on-line
62 Kobylas Marcel Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
63 Kobylas Wiktoria Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
64 Orzoł Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
65 Orzoł Wojciech Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
66 Orzoł Anna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #Reset paid
67 Majewska Sylwia Wały START Extremalna Trójka paid on-line
68 Tomaszewicz Paweł Rudka zach. START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid
69 Kołecki Roman Szczytno START Extremalna Trójka paid
70 Górniak Monika Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt paid
71 Szulkowski Przemysław Szczytno START Extremalna Trójka paid
72 Kulesza Radosław Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt paid
73 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
74 Wierzbicka Martyna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
75 Cichowska Lidia Cichowska Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
76 Dawidowicz Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
77 Radwanska Magdalena Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
78 Radwanski Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
79 Pekala Grzegorz Jednorozec START Extremalna Trójka Morsy Szczytno RESET paid on-line
80 Kachel Adriana Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
81 Siwek Oliwier Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
82 Siwek Aneta Węgorzewo START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
83 Kulesza Grzegorz Sokoły START Extremalna Trójka WSPOL paid on-line
84 Filipiak JUDYTA TARGOWO START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset paid on-line
85 Filipiak Jakub TARGOWO START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
86 FILIPIAK MAGDALENA Targowo START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
87 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
88 Macko Mariusz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
89 Kurpiewska Dorota Pisz START Extremalna Trójka Klub Morsów w Piszu paid on-line
90 Orłowski Szymon Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
91 Cegielski Marcin Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
92 Bedra Grzegorz Zalewo START Extremalna Trójka Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W paid on-line
93 Mickiewicz Grażyna Maćki START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
94 Bazydło Kamil Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
95 Kuprewicz Martyna Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
96 Kuprewicz Karina Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
97 Wierzbicka Anna Węgorzewo START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
98 Rymszewicz Tomasz Trygort START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
99 Zbrzeźny Cezary Szczytno START Extremalna Trójka KB Jurand Szczytno paid on-line
100 Kordek Wiktor Szczytno START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid


Views: 6481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ