#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bem Aleksandra Olsztyn START Extreme Kids paid on-line
2 Szczepuchowski Bogdan Nidzica START Extremalna Trójka Nidzica Biega paid on-line
3 nienadowski bartosz Olsztyn START Extremalna Trójka SRTG OLSZTYN paid on-line
4 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
5 Pędziwiatr Joanna Olsztyn START Extremalna Trójka Są Wolniejsi paid on-line
6 Samsel Mateusz Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
7 Parzych Zuzanna Szczytno START Extreme Kids Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie paid on-line
8 Szarszunowicz Paweł Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
9 Szarszunowicz Laura Pasłęk START Extreme Kids paid on-line
10 Szarszunowicz Anna Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
11 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
12 Żak Mariusz Radom START Extremalna Trójka Warmińsko-Mazurskie Dziki paid on-line
13 Mierzejewski Jakub Ostroleka START Extreme Kids paid on-line
14 Jakubcewicz Dawid Szczytno START Extreme Kids paid on-line
15 Jakubcewicz Maja Szczytno START Extreme Kids paid on-line
16 Mierzejewski Bartosz Ostroleka START Extreme Kids Morsy Ostrołęka paid on-line
17 Mazurowicz Wiktoria Szczytno START Extremalna Trójka paid
18 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo paid on-line
19 Kachel Hanna Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
20 Sławuszewski Leszek Olsztyn START Extremalna Trójka Morsujący Rowerzyści Olsztyn paid on-line
21 Sawicki Łukasz Olsztyn START Extremalna Trójka Morsujący Rowerzyści Olsztyn paid on-line
22 Mroziewski Bartosz Nowinka START Extreme Kids paid on-line
23 Leszkiewicz Krystian Nowinka START Extreme Kids paid on-line
24 Kwiatkowska Jagoda Nowinka START Extreme Kids paid on-line
25 Kwiatkowska Kalina Augustów START Extreme Kids paid on-line
26 Macko Olgierd Ostrołęka START Extreme Kids paid on-line
27 Rekosz Bartosz Pasym START Extremalna Trójka paid
28 Lipiński Michał Pisz START Extremalna Trójka PISZ/15 GBZ Bcz paid on-line
29 Kodź Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
30 Kodź Kacper Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
31 Orzoł Mirek Orzoł START Extremalna Trójka paid on-line
32 Kodź Mikołaj Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
33 Zaborowska Iza Świętajno START Extremalna Trójka paid on-line
34 Toczek Julia Szczytno START Extreme Kids Przedszkole Bajka paid on-line
35 kotowski hubert olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
36 kotowski dariusz olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
37 Pawlikowski Bernard Olsztyn START Extremalna Trójka Morsy Dywity paid on-line
38 Kicka Magdalena Szczytno START Extreme Kids Przedszkole Promyczek paid on-line
39 Kicka Małgorzata Szczytno START Extreme Kids SP6 Szczytno paid on-line
40 Polak Bartosz Szczytno START Extreme Kids paid on-line
41 Kalinowski Mateusz Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
42 Kalinowski Filip Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
43 Kalinowski Marcel Mrągowo START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
44 Nicewicz Natasza Lipowa Góra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
45 Krauza Bartosz Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
46 Wojciechowska Zofia Szczytno START Extreme Kids paid on-line
47 Wardęcki Piotr Kamionek START Extreme Kids paid
48 Wardęcki Wojciech Kamionek START Extremalna Trójka paid
49 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
50 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
51 Mazur Krzyś Krawno START Extreme Kids paid
52 Możdżeń Justyna Krawno START Extremalna Trójka paid
53 Waloszek Maja Szczytno START Extreme Kids paid on-line
54 Mikita Szymon Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset paid on-line
55 Tańska Paulina Szczytno START Extreme Kids paid on-line
56 Tańska Wiktoria Szczytno START Extreme Kids paid on-line
57 Budna Maja Ostrołęka START Extreme Kids Klub Sportowy Jantar Ostrołęka paid on-line
58 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START Extremalna Trójka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ paid on-line
59 Kolimaga Kamil Myszyniec START Extremalna Trójka paid on-line
60 Pankiewicz igor Szczytno START Extreme Kids paid on-line
61 Polak Jarosław Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
62 Świderska Kamila Rumy START Extremalna Trójka paid on-line
63 Nagadowska Joanna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
64 Kozon Zuzanna Świętajno START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie paid on-line
65 szydlik kamil Olsztyn START Extremalna Trójka Strefa Przygody / www.strefaprzygody.pl paid on-line
66 Magnuszewski Maciej Szczytno START Extremalna Trójka 4W-MBOT/ 42blp paid on-line
67 Szempliński Olaf Jedwabno START Extreme Kids Szkoła podstawowa Jedwabno paid on-line
68 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam paid on-line
69 Rodziewicz Iga Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
70 Rodziewicz Matylda Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
71 Konieczny Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #RESET paid on-line
72 Karwowski Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
73 Karwowski Adam Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
74 Karwowski Mateusz Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
75 Pietrzak Samuel Szczytno START Extreme Kids paid
76 Borowski Robert Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
77 Piłat Maria Szczytno START Extreme Kids paid on-line
78 Piłat Zofia Szczytno START Extreme Kids paid on-line
79 Mrozewski Igor Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
80 Mrozewski Wiktor Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
81 Kobylas S Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
82 Marud Tomasz Dźwierzuty START Extreme Kids paid on-line
83 Rozicki Jan Dąbrowa START Extreme Kids paid
84 Rozicka Małgorzata Dąbrowa START Extreme Kids paid
85 Bobiński Aleksander Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
86 Bobiński Maksymilian Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
87 Bobińska Alicja Nasielsk START Extremalna Trójka paid on-line
88 Bałazy Cyprian Szczytno START Extreme Kids grupa rarownicza autrimpus paid on-line
89 Szczerbo Patryk Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
90 Konstanty Karolina Szczytno START Extreme Kids SPzOI2 Szczytno paid on-line
91 Kowalski Piotr Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
92 Rudnik Marcel Szczytno START Extreme Kids paid on-line
93 Kilijański Wojciech Dźwierzuty START Extreme Kids paid on-line
94 Kobylas Marcel Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
95 Kobylas Wiktoria Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
96 Orzoł Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
97 Orzoł Wojciech Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
98 Orzoł Anna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #Reset paid
99 Majewska Sylwia Wały START Extremalna Trójka paid on-line
100 Tomaszewicz Paweł Rudka zach. START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid


Views: 7053

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ