#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
START Extreme Kids
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bem Aleksandra Olsztyn START Extreme Kids paid on-line
2 Szarszunowicz Laura Pasłęk START Extreme Kids paid on-line
3 Mierzejewski Jakub Ostroleka START Extreme Kids paid on-line
4 Mierzejewski Bartosz Ostroleka START Extreme Kids Morsy Ostrołęka paid on-line
5 Kachel Hanna Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
6 Mroziewski Bartosz Nowinka START Extreme Kids paid on-line
7 Leszkiewicz Krystian Nowinka START Extreme Kids paid on-line
8 Kwiatkowska Jagoda Nowinka START Extreme Kids paid on-line
9 Kwiatkowska Kalina Augustów START Extreme Kids paid on-line
10 Macko Olgierd Ostrołęka START Extreme Kids paid on-line
11 Kodź Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
12 Kodź Kacper Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
13 Kodź Mikołaj Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
14 Polak Bartosz Szczytno START Extreme Kids paid on-line
15 Kalinowski Mateusz Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
16 Kalinowski Filip Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
17 Kalinowski Marcel Mrągowo START Extreme Kids Kaliniak Team paid on-line
18 Nicewicz Natasza Lipowa Góra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
19 Wardęcki Piotr Kamionek START Extreme Kids paid
20 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
21 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids paid on-line
22 Mazur Krzyś Krawno START Extreme Kids paid
23 Waloszek Maja Szczytno START Extreme Kids paid on-line
24 Mikita Szymon Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset paid on-line
25 Pankiewicz igor Szczytno START Extreme Kids paid on-line
26 Rodziewicz Iga Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
27 Rodziewicz Matylda Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
28 Karwowski Szymon Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
29 Karwowski Adam Mrągowo START Extreme Kids paid on-line
30 Rozicki Jan Dąbrowa START Extreme Kids paid
31 Rozicka Małgorzata Dąbrowa START Extreme Kids paid
32 Bobiński Aleksander Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
33 Bobiński Maksymilian Nasielsk START Extreme Kids paid on-line
34 Bałazy Cyprian Szczytno START Extreme Kids grupa rarownicza autrimpus paid on-line
35 Szczerbo Patryk Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
36 Konstanty Karolina Szczytno START Extreme Kids SPzOI2 Szczytno paid on-line
37 Kobylas Marcel Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
38 Kobylas Wiktoria Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno paid on-line
39 Orzoł Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
40 Orzoł Wojciech Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset paid
41 Siwek Oliwier Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
42 Filipiak JUDYTA TARGOWO START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset paid on-line
43 Kuprewicz Martyna Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
44 Kuprewicz Karina Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo paid on-line
45 Jerzok Eryk Korpele START Extreme Kids Morsy Szczytno #RESET paid on-line


Views: 6551

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ