Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2
Duathlon
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Superson Maciej Gdynia Duathlon
2 Biernacik Mariusz Gdańsk Duathlon SP Kolbudy paid on-line
3 Kocjan Karol Gdańsk Duathlon TC Kiełpinek paid on-line
4 Wysocki Wojciech Szymbark Duathlon deW Team
5 MIENTKA JOANNA GDAŃSK Duathlon VO2max MTB Team paid on-line
6 Świeca Grzegorz Gdańsk Duathlon paid on-line
7 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa Biega
8 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon NORDA ACTIVE TEAM paid on-line
9 Gniaź Aleksandra Gdansk Duathlon paid on-line
10 Delewski Piotr Rożental Duathlon
11 wyrwicki rafał gdańsk Duathlon Wyrwicki paid on-line
12 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon paid on-line
13 Sikora Roger Gdynia Duathlon Kołomański Rowery Gdynia paid on-line
14 Skierka Wiesław Kartuzy Duathlon Sela bike Kaszuby
15 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon paid on-line
16 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team paid on-line
17 Malek Anna Dobrzewino Duathlon
18 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Duathlon
19 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo paid on-line
20 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA Słupsk paid
21 Ołdziejewski Marcin Nowy Staw Duathlon
22 Ziniewicz Łukasz Malbork Duathlon Waniewski Coaching paid on-line
23 Filbrandt Jacek Gdańsk Duathlon AIC TEAM
24 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Duathlon BIEGACZE PÓŁNOCY
25 Zabłocki Piotr Gdynia Duathlon AIC TEAM
26 KREFFT Maria PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW paid on-line
27 Bączkiewicz Zbigniew TORUŃ Duathlon Sztajfa Gołaś Bikes paid on-line
28 Szreder Krzysztof Wejherowo Duathlon paid on-line
29 Błach Piotr Sławoborze Duathlon
30 Andryskowski Marek Lębork Duathlon Stowarzyszenie 42.2 Lębork
31 Sadziński Karol Słupsk Duathlon paid on-line
32 Chruściński Bartłomiej Straszyn Duathlon #FitChrustu
33 Kwiatkowski Marcin Gdynia Duathlon Batalion S7 Gdynia paid on-line
34 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe Duathlon Morsy Stężyca, Metrożercy paid on-line
35 Syldatk Karol Mściszewice Duathlon Metrożercy paid on-line
36 Syldatk Wioleta Mściszewice Duathlon Metrożercy paid on-line
37 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Duathlon Cookies paid on-line
38 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Duathlon Stopa Słupsk
39 Wasiewicz Paweł Sopot Duathlon OMIDA CYCLO TEAM paid
40 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA paid on-line
41 Weiland Karina Sopot Duathlon
42 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
43 Romanowska Agnieszka Rumia Duathlon FTI Racing Team
44 Chojnacki Krzysztof Chojnacki Bydgoszcz Duathlon
45 SKWERES ADRIANA PELPLIN Duathlon Klub Aktywnego Pelpliniaka
46 Kwidziński Krzysztof Gdynia Duathlon Eltorbud Team
47 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team
48 Kabaciński Tomasz Wronki Duathlon Wroniecki Klub Biegacza paid on-line
49 Wenta Adrian Łebunia Duathlon Pój na koło Łebunia paid on-line
50 Kubiak Monika Gdańsk Duathlon paid on-line


Views: 7640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ