# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulas Renia | Choszczno | Nordic Walking 10 km - PRO | AKTYWNE CHOSZCZNO | paid on-line | |
2 | Telatyńska Sylwia | Choszczcno | Nordic Walking 10 km - PRO | AKTYWNE CHOSZCZNO | paid on-line | |
3 | Olbińska Wioletta | Janczewo | Nordic Walking 10 km - PRO | AKTYWNE CHOSZCZEWO | paid on-line | |
4 | Dzietczyk Kamil | Koszalin | Nordic Walking 10 km - PRO | AKTYWNE CHOSZCZNO | paid on-line | |
5 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Nordic Walking 5 km | KS METRACO POLKOWICE | paid on-line | |
6 | Chmiel Tomasz | Węgorzyno | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | PZ Emerytów, Rencistów i Inwalidów, koło terenowe w Węgorzynie | ||
7 | Ornatowska Elżbieta | Węgorzyno | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | PZ Emerytów, Rencistów i Inwalidów, koło terenowe w Węgorzynie | ||
8 | Pisarska Zofia | Węgorzyno | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | PZ Emerytów, Rencistów i Inwalidów, koło terenowe w Węgorzynie | ||
9 | Janowska Wanda | Węgorzyno | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | PZ Emerytów, Rencistów i Inwalidów, koło terenowe w Węgorzynie | ||
10 | Kucza Halina | Węgorzyno | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | PZ Emerytów, Rencistów i Inwalidów, koło terenowe w Węgorzynie | ||
11 | Kłaczyńska Danuta | 70-786 | Nordic Walking 10 km - PRO | paid on-line | ||
12 | Zapała Daniel | Mirków | Nordic Walking 10 km - PRO | Kijowe Morsy Wrocław | paid on-line | |
13 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Nordic Walking 5 km - mieszkańcy Trzebiatowa | |||
14 | Stanisławski Piotr | Barlinek | Nordic Walking 5 km | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | |
15 | Oleszkiewicz Martyna | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
16 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Nordic Walking 10 km - PRO | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | |
17 | Rudnicka Bożena | Barlinek | Nordic Walking 5 km | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | |
18 | Ubych Anna | Barlinek | Nordic Walking 5 km | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | |
19 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
20 | Kuk Dawid | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
21 | Stanisławska Aleksandra | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
22 | Staszewska Nikola | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
23 | Maciejewska Wiktoria | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
24 | Ubych Weronika | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
25 | Granowska Kinga | Barlinek | Nordic Walking 5 km do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | ||
26 | Rosenkiewicz Piotr | Barlinek | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | |
27 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Nordic Walking 5 km | paid on-line | ||
28 | Stasiak Iwona | Szczecin | Nordic Walking 5 km | paid on-line | ||
29 | DUDEK kazik | ŚWIERZAWA | Nordic Walking 5 km | niezrzeszony | ||
30 | KRUPA DOROTA | TRZEBIATÓW | Nordic Walking 5 km - mieszkańcy Trzebiatowa | WK PTTK NAD "WAGANT" TRZEBIATÓW | ||
31 | Majewska Lidia Ewa | Starogard Łobeski | Nordic Walking 10 km - PRO | paid on-line | ||
32 | wójciak Wanda | gryfice | Nordic Walking 5 km - mieszkańcy Trzebiatowa | WK PTTK NAD REGA TRZEBIATÓW | ||
33 | wójciak MIROSŁAW | gryfice | Nordic Walking 5 km - mieszkańcy Trzebiatowa | WK PTTK NAD REGA TRZEBIATÓW | ||
34 | milkowski mariusz | gdynia | Nordic Walking 5 km - niepełnosprawni | |||
35 | Strzebońska Joanna | Pogorzelica | Nordic Walking 10 km - PRO | paid on-line | ||
36 | Cholewka Jolanta | Swarzędz | Nordic Walking 5 km | Marsz po zdrowie | paid on-line | |
37 | Suleja Joanna Suleja | Stargard | Nordic Walking 10 km - PRO | Szwla Stargard | paid on-line | |
38 | Nagórski Zenon | Kołczewo | Nordic Walking 5 km | UKS Tornado KOŁCZEWO | ||
39 | Skiers Albert | Sulechów | Nordic Walking 5 km | |||
40 | Madej Agnieszka | Widuchowa | Nordic Walking 5 km | Nordic walking Widuchowa | paid on-line | |
41 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Nordic Walking 5 km do lat 18 | |||
42 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic Walking 5 km | paid on-line | ||
43 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic Walking 5 km | paid on-line | ||
44 | DUSZA ANNA | SZCZECIN | Nordic Walking 10 km - PRO | paid on-line | ||
45 | Lubawiński Jerzy Bernard | Świdwin | Nordic Walking 5 km | Face Nordic Walking Team | ||
46 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Nordic Walking 10 km - PRO | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | |
47 | Gabert Beata | Szczecin | Nordic Walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | |
48 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Nordic Walking 10 km - PRO | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | |
49 | Grochowalski Mikołaj | SŁAWNO | Nordic Walking 5 km do lat 18 | |||
50 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Nordic Walking 10 km - PRO |
Views: 17766