Charytatywny Bieg dla Arturka
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Drząszcz Marek Tczew bieg na 10 km 1976 40.00 PLN
2 Pilski Andrzej Frombork bieg na 10 km Barefoot Runners Society UK 1949 paid dotpay
3 Czaja Krzysztof Kolnik bieg na 5 km 1975 paid dotpay
4 Gdańska Lechia Gdańsk bieg na 1 km Lechia Gdańsk 1977 paid dotpay
5 Błędowska Agata Gdańsk bieg na 5 km 1988 40.00 PLN
6 Urbański Maciej Śliwice bieg na 1 km 1995 paid dotpay
7 Bereda Kuba Gdańsk bieg na 1 km IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku 2000 5.00 PLN
8 Nowicki Michał Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Przedszkole nr 20 w Gdańsku 2013 free participation
9 Nowicka Maria Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku 2010 free participation
10 Nowicka Martyna Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku 2006 free participation
11 Szymański Paweł Orle bieg na 10 km 1992 paid dotpay
12 Kozicki Paweł Tczew bieg na 5 km LGFT 1995 paid dotpay
13 Łątkowska Magdalena Rumia bieg na 10 km Wataha - Łączy nas bieganie 1986 paid dotpay
14 podbielska tosia gdańsk biegi dla dzieci na 200 m SP 61 Gdańsk 2010 free participation
15 Neubauer Paulina Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m 2009 free participation
16 Kaługa Kordian Gdańsk bieg na 5 km 1977 paid dotpay
17 Strefner Magdalena Kolnik bieg na 5 km 1978 paid dotpay
18 Szypszak Karolina Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Sp47 2009 paid dotpay
19 Szypszak Barbara gdańsk bieg na 1 km SP47 1982 paid dotpay
20 Szypszak Piotr Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Sp47 2013 paid dotpay
21 Dąbrowska Magdalena Gdańsk bieg na 5 km 1986 paid dotpay
22 Łoś Karolina Gdańsk bieg na 5 km 1991 30.00 PLN
23 Laskowski Maciej Salzgitter bieg na 10 km Tròjmiasto Party Team 1976 paid dotpay
24 Cierpisz Pawel Reda biegi dla dzieci na 200 m Sportowa Jedyneczka 2013 55.00 PLN
25 Kulpaczyński Patryk Gdańsk bieg na 10 km Goggle PAE Team 1977 paid dotpay
26 Kuszyńska Julia Tczew biegi dla dzieci na 200 m LGFT 2010 free participation
27 Kowalewska-Kuszyńska Katarzyna Tczew bieg na 1 km LGFT 1977 5.00 PLN
28 Bebel Marcin Rotmanka bieg na 1 km 1972 paid dotpay
29 Bebel Jan Marcin Rotmanka bieg na 1 km 2005 paid dotpay
30 Kwiatkowska Natalia Gdańsk bieg na 5 km 1987 paid dotpay
31 Tkaczyk Marta Gdańsk bieg na 1 km 1987 paid dotpay
32 Słówko Adrianna Gdańsk bieg na 5 km 1990 30.00 PLN
33 Kaszubowski Łukasz Gdańsk bieg na 5 km 2000 30.00 PLN
34 Lech Jakub Nowa Wieś bieg na 5 km 1993 paid dotpay
35 Podolski Damian Elbląg bieg na 5 km 1982 paid dotpay
36 Szymanowska Agata Szymanowska Gdańsk bieg na 10 km 1980 paid dotpay
37 Rządca monika Pruszcz Gdański bieg na 5 km 1984 paid dotpay
38 Szarek Rafał Gdańsk bieg na 10 km 1976 paid dotpay
39 Rumkowski Piotr Gdynia bieg na 5 km 1983 paid dotpay
40 Brzozowska Martyna Pruszcz Gdański bieg na 5 km 1988 paid dotpay
41 Nath Jarosław Pruszcz Gdański bieg na 10 km 1988 paid dotpay
42 Senger Magdalena Pruszcz Gdański bieg na 5 km 1988 paid dotpay
43 Sieniawski Krzysztof Gdańsk bieg na 1 km 2002 paid dotpay
44 Sieniawski Andrzej Gdańsk bieg na 1 km 1962 paid dotpay
45 Mielewczyk Justyna Reda bieg na 5 km 1981 paid dotpay
46 Bury Liliana Reda bieg na 5 km 1981 paid dotpay
47 Polak Magdalena Wąbrzeźno bieg na 5 km Szalone Pelikany 1982 30.00 PLN
48 Marchel Karolina Bolszewo bieg na 10 km MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1990 paid dotpay
49 Stenka Sławomir Gdańsk bieg na 1 km 1968 paid dotpay
50 Kempczyński Piotr Gdynia bieg na 10 km Husaria RUN Gdynia 1973 paid dotpay
51 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia bieg na 5 km 1982 30.00 PLN
52 Болтач Андрей Гданьск bieg na 5 km 1980 30.00 PLN
53 Białowąs Maciek Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Lechia Gdańsk 2009 free participation
54 Marek Anna Lniska biegi dla dzieci na 200 m 2013 free participation
55 Marek Katarzyna Lniska biegi dla dzieci na 200 m 2009 free participation
56 Marek Magdalena Lniska bieg na 1 km 1978 paid dotpay
57 Borek Mikołaj Gdynia biegi dla dzieci na 200 m 2012 free participation
58 Mysliński Dawid Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m 2011 free participation
59 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m 2011 free participation
60 Rosa Mieczysław Tczew bieg na 1 km Dziadek 1951 5.00 PLN
61 Karpiński Zbigniew Gdańsk bieg na 10 km 1969 paid dotpay
62 Podolska Joanna Elblag bieg na 10 km 1986 paid dotpay
63 Kujach Witold Tczew bieg na 5 km 1955 paid dotpay
64 Miś Waldemar Gdańsk bieg na 5 km Smashing Pąpkins 1976 paid dotpay
65 Stenka Zygmunt Gdańsk bieg na 5 km 1938 paid dotpay
66 Stenka Maria Gdańsk bieg na 5 km 1946 paid dotpay
67 Zieliński Kuba Tczew bieg na 1 km SkutecznaNatura.pl 2006 paid dotpay
68 Zieliński Tymon Tczew bieg na 1 km SkutecznaNatura.pl 2003 paid dotpay
69 Zieliński Maciej Tczew bieg na 5 km SkutecznaNatura.pl 1975 paid dotpay
70 Dymek Sebastian Kościerska Huta bieg na 10 km Pozytywna Endorfina Kościerzyna 1986 paid dotpay
71 Hyde Henry Warszawa bieg na 5 km Legia Warszawa 1995 paid dotpay
72 KOBUS EWELINA KATOWICE bieg na 5 km 1992 paid dotpay
73 Strzała Cezary Tczew bieg na 5 km LGFT 1994 30.00 PLN
74 Makać Mateusz Tczew bieg na 5 km LGFT 1992 paid dotpay
75 Matraszek Patrycja Wrocław bieg na 5 km Trenujznami.pl 1987 paid dotpay
76 Twardowski Tomasz Wrocław bieg na 5 km Trenujznami.pl 1976 paid dotpay
77 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk bieg na 1 km 1978 paid dotpay
78 Pastuszka Monika Gdańsk bieg na 5 km 1984 paid dotpay
79 Stenka Radomir Gdańsk bieg na 5 km Lechia Gdańsk 1971 paid dotpay
80 Łudczak Krzysztof Gdańsk bieg na 10 km Parkrun Gdańsk-Południe / LECHIA 1975 paid dotpay
81 Malinowska Katarzyna Gdańsk bieg na 5 km 1990 30.00 PLN
82 Gwazdacz Klaudia Tczew bieg na 1 km SP 1 2004 paid dotpay
83 Rosa Anna Tczew bieg na 1 km 1977 75.00 PLN
84 Wieczorkowski Jakub Tczew bieg na 5 km 1995 paid dotpay
85 Richter Maruisz Gdańsk bieg na 5 km Morena 88 1972 paid dotpay
86 Marcinkowska Aleksandra Gdynia bieg na 10 km 1991 paid dotpay
87 Połatyński Alex Gdańsk bieg na 10 km LECHIA GDAŃSK 1992 paid dotpay
88 Pietrzyńska Ewelina Gdańsk bieg na 5 km Lechia Gdańsk 1994 70.00 PLN
89 Stanisławski Tomasz Warszawa bieg na 10 km 1979 paid dotpay
90 Gzella Natalia Gdańsk bieg na 5 km 1995 paid dotpay
91 Weiland Adrian Slupsk bieg na 10 km Nocne wilki 1984 30.00 PLN
92 Malinowski Krzysztof Gdańsk bieg na 10 km 1989 paid dotpay
93 Stykuć Dariusz Gdańsk bieg na 5 km 1985 30.00 PLN
94 Gdaniec Anna Starogard Gdański bieg na 5 km 1978 60.00 PLN
95 Godlewski Marek Malbork bieg na 5 km 1985 paid dotpay
96 Godlewska Monika Malbork bieg na 1 km 1990 paid dotpay
97 Wilk Daniel Tczew bieg na 5 km Grod Wilka 1997 70.00 PLN
98 Godlewska Małgorzata Malbork biegi dla dzieci na 200 m SP3- OP 2013 free participation
99 Wilk Slawomir tczew bieg na 5 km Grod Wilka 1974 100.00 PLN
100 ROSA ARTUREK TCZEW biegi dla dzieci na 200 m LGFT 2010 paid dotpay


Views: 2325

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ