IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Walkowicz Karolina Gdynia Marsz z kijkami 5 km L paid dotpay
2 Formela Andrzej Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XL
3 Śliwińska Edyta Kosakowo Marsz z kijkami 5 km Team Deaf L paid dotpay
4 Frankiewicz Michał Lębork Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
5 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Marsz z kijkami 5 km M paid dotpay
6 Mielewczyk Justyna Reda Marsz z kijkami 5 km zmotywowani S paid dotpay
7 Bury Liliana Reda Marsz z kijkami 5 km Zmotywowani L paid dotpay
8 Szponarski Leszek Lębork Bieg na dobry początek 5 km Lęborskie Towarzystwo Sportowe "Orzeł Biały" XL paid dotpay
9 Paziewski Andrzej Warszawa Bieg na dobry początek 5 km M paid dotpay
10 Milewczyk Rafał Wejherowo Bieg Główny 10 km XL paid dotpay
11 Konkol Kamila Jeżewo Marsz z kijkami 5 km KS Rozłazino L paid dotpay
12 Parulski Bogdan Lębork Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
13 Trusiuk Tomasz Lębork Bieg Główny 10 km XL paid dotpay
14 Bolin Józef Władysławowo Bieg Główny 10 km M paid dotpay
15 Bartosiak Adam Lębork Bieg na dobry początek 5 km FARM FRITES POLAND L paid dotpay
16 Majewski Paweł Lębork Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
17 Dylewska Ewa Gdynia Marsz z kijkami 5 km L paid dotpay
18 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km WKS FLOTA GDYNIA S
19 MACIEJEWSKI Rafał Strzepcz Bieg na dobry początek 5 km Wikęd L paid dotpay
20 Kowalska Malwina Mosty Bieg Główny 10 km M paid dotpay
21 JANKOWSKI SEBASTIAN Sychowo Bieg na dobry początek 5 km Wikęd S paid dotpay
22 Strzelecki Paweł Lębork Bieg na dobry początek 5 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK L
23 Tofil Adriana Gdynia Bieg na dobry początek 5 km S paid dotpay
24 Tofil Adrian Gdynia Bieg na dobry początek 5 km M paid dotpay
25 Depczyński Adam Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS paid dotpay
26 Lokś Sławomir Janowo Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
27 Lokś Paweł Janowo Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
28 Lokś Piotr Janowo Marsz z kijkami 5 km PSP Jabłowo. XS paid dotpay
29 Lokś Paulina Janowo Marsz z kijkami 5 km PSP Jabłowo. S paid dotpay
30 Lokś GRAŻYNA Janowo Marsz z kijkami 5 km L paid dotpay
31 Paprocki krzysztof Obliwice Bieg na dobry początek 5 km Obliwice L paid dotpay
32 Paprocka Ewelina Obliwice Bieg Główny 10 km Obliwice S paid dotpay
33 Nowak Łukasz Warszawa Bieg na dobry początek 5 km Kinder+Sport Running Team M paid dotpay
34 Panek Aneta Gdynia Marsz z kijkami 5 km M paid dotpay
35 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka Bieg na dobry początek 5 km GTS CZARNA DĄBRÓWKA L paid dotpay
36 Rębowski Mateusz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS paid dotpay
37 Rębowski Grzegorz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS paid dotpay
38 Rębowski Tomasz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk L paid dotpay
39 Rębowska Agnieszka Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XL paid dotpay
40 Padykuła Katarzyna Łęczyce Bieg na dobry początek 5 km S paid dotpay
41 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M paid dotpay
42 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M paid dotpay
43 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz L paid dotpay
44 Góra Joanna Rozłazino-Redystowo Marsz z kijkami 5 km KS Rozłazino M paid dotpay
45 naczk leonard lębork Marsz z kijkami 5 km Kreativ sport Dynamic Lębork L paid dotpay
46 Naczk Wiktoria Lębork Marsz z kijkami 5 km Kreativ sport Dynamic Lębork M paid dotpay
47 Naczk Wiktoria Lębork Bieg na dobry początek 5 km Kreativ sport Dynamic Lębork M paid dotpay
48 Banasiak Honorata Lębork Marsz z kijkami 5 km M paid dotpay
49 Banasiak Damian Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork S paid dotpay
50 Cirocki Mateusz Krępa Kaszubska Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork S paid dotpay
51 Gumowska Justyna Banino Marsz z kijkami 5 km Gumisie M paid dotpay
52 Gumowski Mariusz Banino Bieg na dobry początek 5 km Gumisie L paid dotpay
53 Harendarczyk Zdzisław Lębork Marsz z kijkami 5 km XL paid dotpay
54 Kuźmicz Adam Maszewko Marsz z kijkami 5 km NWPL/Nordic Walking Pasłek XL paid dotpay
55 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg na dobry początek 5 km Pozytywna Endorfina L paid dotpay
56 Kłos Maciej Gdańsk Marsz z kijkami 5 km L paid dotpay
57 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny 10 km KS Gdynia L paid dotpay
58 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg Główny 10 km DZH MW L paid dotpay
59 Reck Zuzanna Gniewino Bieg na dobry początek 5 km S paid dotpay
60 Moska Monika Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
61 Moska Dawid Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
62 Tomys Ryszard Przetoczyno Bieg na dobry początek 5 km M paid dotpay
63 Terman Dariusz Lubowidz Bieg Główny 10 km M
64 Jankowski Sebastian Luzino Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino S paid dotpay
65 MACIEJEWSKI Rafał Strzepcz Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino M paid dotpay
66 Ziółkowska Marzena Gdynia Bieg na dobry początek 5 km S paid dotpay
67 Burlińska Anna Gdańsk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk M paid dotpay
68 Czerwionka Kalina Charbrowski Bór Marsz z kijkami 5 km S paid dotpay
69 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km S paid dotpay
70 Sak Bartosz Kraków Bieg Główny 10 km M paid dotpay
71 Fierka Tomasz Lębork Bieg na dobry początek 5 km Klub 42,2 Lębork M paid dotpay
72 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny 10 km Kolarz-Pol M paid dotpay
73 Pacan Mira Bytów Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina S paid dotpay
74 Pacan Bartosz Bytów Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L paid dotpay
75 Gliszczyński Łukasz Bytów Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina L
76 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 10 km Pomorski Team Biegowy XL paid dotpay
77 LULI ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg na dobry początek 5 km M paid dotpay
78 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km L paid dotpay
79 Pawłowski Mariusz Stężyca Bieg Główny 10 km Metrożercy L paid dotpay
80 Kaliński Przemysław Lębork Bieg Główny 10 km Farm Frites Poland M paid dotpay
81 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km M paid dotpay
82 Konecko Izabela Sopot Bieg Główny 10 km SGS Poland Team S paid dotpay
83 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów L
84 Labuda Marek Lębork Bieg na dobry początek 5 km L paid dotpay
85 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina S paid dotpay
86 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny 10 km Parkrun Gdynia XL paid dotpay
87 Konkol Krystyna Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork S paid dotpay
88 Konkol Andrzej Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork M paid dotpay
89 Kozłowska Barbara Lębork Marsz z kijkami 5 km Farm Frites Poland M paid dotpay
90 Górska Iwona Lębork Marsz z kijkami 5 km Farm Frites Poland M paid dotpay
91 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M paid dotpay
92 Górski Antoni Lębork Bieg Główny 10 km L paid dotpay
93 Zientkiewicz Witold Banino Marsz z kijkami 5 km Drużyna Słonecznego Poranka XL paid dotpay
94 Kostencka Aga Banino Marsz z kijkami 5 km Drużyna Słonecznego Poranka XXL paid dotpay
95 Szpyra Edward Gdynia Bieg na dobry początek 5 km Parkrun Gdynia M paid dotpay
96 Ponarad Magdalena Lubowidz Bieg na dobry początek 5 km KreativSport Lębork S
97 Jankowski Grzegorz Piotr BYTÓW Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina M paid dotpay
98 Komorowska Żaneta Słupsk Bieg na dobry początek 5 km M paid dotpay
99 Kulawska Dominika Kulawska Słupsk Bieg Główny 10 km S paid dotpay
100 Słominska Grażyna Kościerzyna Marsz z kijkami 5 km XL paid dotpay


Views: 5186

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ