372
M-ce | Numer | Nazwisko | Imię | Płeć | M-ce M/K | Kat. | M-ce kat. M/K | Miejscowość | Klub | x | DYSTANS | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 336 | ROGIEWICZ | ANDRZEJ | M | 1 | M 0-29 | GRUDZIĄDZ | PACKMAN TEAM | 10km | 0:35:20 | ||
2 | 54 | DERDOWSKI | MICHAŁ | M | 2 | M 0-29 | MIROTKI | LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ | 10km | 0:35:29 | ||
3 | 282 | SZYMAŃSKI | SEBASTIAN | M | 3 | M 0-29 | SZPRUDOWO | TEAM RULIŃSKI | GMINA | 10km | 0:35:38 | |
4 | 357 | GÓRNY | MACIEJ | M | 4 | M 30-39 | 1 | GRUPA | PACKMAN TEAM | 10km | 0:37:08 | |
5 | 82 | GÓRSKI | KAMIL | M | 5 | M 30-39 | 2 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 0:37:17 |
6 | 372 | MAZUR | MICHAŁ | M | 6 | M 0-29 | 1 | OPALENIE | GMINA | 10km | 0:37:27 | |
7 | 270 | STYŚ | DARIUSZ | M | 7 | M 30-39 | 3 | PELPLIN | 10km | 0:37:38 | ||
8 | 195 | NOWAKOWSKA | DOMINIKA | K | 1 | K 30-39 | KIEŁPINO | LKB IM. BRACI PETK | 10km | 0:38:15 | ||
9 | 81 | GÓRSKI | DAWID | M | 8 | M 30-39 | 4 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 0:38:31 |
10 | 251 | SELKE | RADOSŁAW | M | 9 | M 30-39 | 5 | MILANÓWEK | MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI | 10km | 0:38:33 | |
11 | 349 | CHĘTNIK | RAFAŁ | M | 10 | M 40-49 | 1 | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | 10km | 0:38:42 | |
12 | 49 | CZERWIAK | ROBERT | M | 11 | M 40-49 | 2 | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:38:43 | |
13 | 43 | CZAJA | LESZEK | M | 12 | M 40-49 | 3 | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:38:51 | |
14 | 95 | HAPKE | TOMASZ | M | 13 | M 40-49 | 4 | WILKOWO | TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN | 10km | 0:39:00 | |
15 | 222 | POTOCZEK | ANDRZEJ | M | 14 | M 30-39 | 6 | LICHNOWY | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | 10km | 0:39:27 | |
16 | 373 | SAWA | MATEUSZ | M | 15 | M 0-29 | 2 | OPALENIE | GMINA | 10km | 0:39:40 | |
17 | 182 | MISIAK | ALICJA | K | 2 | K 0-29 | SUSZ | ASZ UG GDAŃSK | 10km | 0:39:47 | ||
18 | 347 | GEÓWCZEWSKI | GRZEGORZ | M | 16 | M 40-49 | 5 | TCZEW | AKADAEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 10km | 0:39:55 | |
19 | 201 | OSIAK | TOMASZ | M | 17 | M 0-29 | 3 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:39:59 |
20 | 154 | LIPIŃSKI | MARIUSZ | M | 18 | M 0-29 | 4 | KWIDZYN | ANTYLOPY CATANI | 10km | 0:40:16 | |
21 | 294 | TUWALSKA | MAŁGORZATA | K | 3 | K 30-39 | GDAŃSK | LKS ZANTYR SZTUM | 10km | 0:40:50 | ||
22 | 6 | BALMAS | PIOTR | M | 19 | M 30-39 | 7 | KWIDZYN | KWIDZYN | 10km | 0:41:05 | |
23 | 51 | DALKIEWICZ | DARIUSZ | M | 20 | M 40-49 | 6 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:41:06 | |
24 | 163 | MAJKOWSKI | TOMASZ | M | 21 | M 0-29 | 5 | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:41:12 | |
25 | 355 | KURKOWSKI | MAREK | M | 22 | M 50-59 | 1 | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:41:19 | ||
26 | 269 | STRZESZYŃSKI | WOJTEK | M | 23 | M 30-39 | 8 | TCZEW | PAMIR TEAM | 10km | 0:41:30 | |
27 | 234 | RETECKI | KRZYSZTOF | M | 24 | M 40-49 | 7 | OSTROMECKO | BOGMAR / PRESTO | 10km | 0:41:44 | |
28 | 312 | WOJTOWICZ | MARCIN | M | 25 | M 40-49 | 8 | GDYNIA | BBL BAŁTYK GDYNIA | 10km | 0:42:31 | |
29 | 188 | MOLUS | ARTUR | M | 26 | M 0-29 | 6 | KOLONIA OSTROWICKA | LACROIX TEAM | GMINA | 10km | 0:42:39 |
30 | 278 | SZRAMKA | ŁUKASZ | M | 27 | M 30-39 | 9 | GNIEW | ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM | GMINA | 10km | 0:42:46 |
31 | 181 | MICHNA | DANIEL | M | 28 | M 30-39 | 10 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 0:42:50 | |
32 | 197 | NOWOSIELSKI | PIOTR | M | 29 | M 40-49 | 9 | SZTUM | LKS "ZANTYR" SZTUM | 10km | 0:43:00 | |
33 | 344 | SŁAWIŃSKI | JAROSŁAW | M | 30 | M 30-39 | 11 | KOLONIA OSTROWICKA | GMINA | 10km | 0:43:03 | |
34 | 112 | KAMIŃSKI | ADAM | M | 31 | M 0-29 | 7 | PIASECZNO | GMINA | 10km | 0:43:10 | |
35 | 295 | TUWALSKI | SŁAWOMIR | M | 32 | M 30-39 | 12 | GRABOWIEC | 10km | 0:43:18 | ||
36 | 132 | KOWALSKI | KAZIMIERZ | M | 33 | M 50-59 | 2 | STAROGARD GDANSKI | 10km | 0:43:29 | ||
37 | 153 | LEŚNIEWSKI | TOMASZ | M | 34 | M 50-59 | 3 | SOPOT | SOPOT TEAM | 10km | 0:43:36 | |
38 | 42 | CYBULA | PAWEŁ | M | 35 | M 0-29 | 8 | KAZIMIERZ | 10km | 0:43:46 | ||
39 | 243 | JABŁOŃSKI | BARTOSZ | M | 36 | M 30-39 | 13 | GDAŃSK | 10km | 0:43:47 | ||
40 | 34 | CHABOWSKI | TOMASZ | M | 37 | M 50-59 | 4 | SZTUM | SZTUM BIEGA | 10km | 0:44:06 | |
41 | 241 | RUCHLEWICZ | NATALIA | K | 4 | K 0-29 | 1 | SZTUM | 10km | 0:44:08 | ||
42 | 212 | PIEKUT | ANNA | K | 5 | K 30-39 | 1 | TCZEW | CROSSELITE | 10km | 0:44:14 | |
43 | 268 | STOSIK | ARTUR | M | 38 | M 40-49 | 10 | PĄCZEWO | 10km | 0:44:16 | ||
44 | 161 | MAJEWSKI | RYSZARD | M | 39 | M 50-59 | 5 | DZIERZGOŃ | DZIERZGOŃ TEAM | 10km | 0:44:18 | |
45 | 289 | TEKLIŃSKI | DAWID | M | 40 | M 30-39 | 14 | GRUDZIĄDZ | WTORKOWY TRENING | 10km | 0:44:19 | |
46 | 213 | PIEŃKOWSKI | TOMASZ | M | 41 | M 30-39 | 15 | GDAŃSK | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | 10km | 0:44:20 | |
47 | 192 | NAWROCKI | MARIUSZ | M | 42 | M 40-49 | 11 | GDAŃSK | 10km | 0:44:23 | ||
48 | 106 | JURKIEWICZ | HUBERT | M | 43 | M 0-29 | 9 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:44:27 | |
49 | 317 | ZAKRZEWSKI | JAKUB | M | 44 | M 30-39 | 16 | STAROGARD GDAŃSKI | CROSSELITE EBROGYM | 10km | 0:44:28 | |
50 | 221 | POŁOMSKI | JAROSŁAW | M | 45 | M 50-59 | 6 | GNIEW | ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM | GMINA | 10km | 0:44:29 |
51 | 152 | LENKIEWICZ | TOMASZ | M | 46 | M 30-39 | 17 | MĄTOWY WIELKIE | 10km | 0:44:33 | ||
52 | 93 | GUZ | ROBERT | M | 47 | M 40-49 | 12 | TCZEW | 10km | 0:44:33 | ||
53 | 20 | BROSZE | DOMINIK | M | 48 | M 30-39 | 18 | PELPLIN | 10km | 0:44:38 | ||
54 | 361 | DUDEK | MARIUSZ | M | 49 | M 40-49 | 13 | WABRZEŻNO | 10km | 0:44:40 | ||
55 | 65 | DWORAKOWSKI | MARCIN | M | 50 | M 30-39 | 19 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 0:44:49 |
56 | 109 | KACZYŃSKI | DANIEL | M | 51 | M 30-39 | 20 | STAROGARD GDAŃSKI | MORSY ZBLEWO | 10km | 0:44:55 | |
57 | 143 | KRZEMIŃSKI | MACIEJ | M | 52 | M 30-39 | 21 | GRUDZIĄDZ | MSU S.A. | 10km | 0:44:56 | |
58 | 235 | REZMER | RYSZARD | M | 53 | M 40-49 | 14 | GNIEW | ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM | GMINA | 10km | 0:44:56 |
59 | 360 | KABAN | BOGDAN | M | 54 | M 0-29 | 10 | IVANO-FRANKOVSK | UKRAIN T.M. | 10km | 0:45:03 | |
60 | 38 | CHOJNACKI | KRZYSZTOF | M | 55 | M 50-59 | 7 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 0:45:04 | |
61 | 304 | WIERNICKA | PAULINA | K | 6 | K 0-29 | 2 | KWIDZYN | GMINA GARDEJA BIEGA | 10km | 0:45:10 | |
62 | 249 | SCHODOWSKI | PRZEMYSŁAW | M | 56 | M 40-49 | 15 | KWIDZYN | 10km | 0:45:16 | ||
63 | 55 | DERING | FILIP | M | 57 | M 0-29 | 11 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:45:18 |
64 | 301 | WAŚNIEWSKI | EDWARD | M | 58 | M 60-69 | 1 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 0:45:26 | |
65 | 46 | CZARNECKI | JANUSZ | M | 59 | M 0-29 | 12 | BOCHLIN | ZSP NOWE | 10km | 0:45:29 | |
66 | 58 | DOROTIN | MIROSŁAW | M | 60 | M 30-39 | 22 | GNIEW | ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM | GMINA | 10km | 0:45:30 |
67 | 368 | SOCHACKI | MICHAŁ | M | 61 | M 30-39 | 23 | KWIDZYN | GGB | 10km | 0:45:32 | |
68 | 185 | MISIAK | PRZEMYSŁAW | M | 62 | M 30-39 | 24 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:45:33 | |
69 | 240 | RÓŻAŃSKI | ŁUKASZ | M | 63 | M 0-29 | 13 | KOLNO | WKURW_TEAM | 10km | 0:45:34 | |
70 | 113 | KAMIŃSKI | ARKADIUSZ | M | 64 | M 40-49 | 16 | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 10km | 0:45:45 | |
71 | 16 | BOETTCHER | GRZEGORZ | M | 65 | M 40-49 | 17 | NICPONIA | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:45:50 |
72 | 215 | PIÓRKOWSKA | NATALIA | K | 7 | K 30-39 | 2 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:45:52 | |
73 | 140 | KREJA | ŁUKASZ | M | 66 | M 30-39 | 25 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:45:57 | |
74 | 198 | OLSZEWSKI | ŁUKASZ | M | 67 | M 30-39 | 26 | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | 10km | 0:46:03 | |
75 | 107 | JURKIEWICZ | SŁAWEK | M | 68 | M 30-39 | 27 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:46:05 | |
76 | 297 | WAJERSKI | DAWID | M | 69 | M 30-39 | 28 | TCZEW | RUN-LOG.COM | 10km | 0:46:05 | |
77 | 337 | KRUCZKOWSKI | JAROSŁAW | M | 70 | M 40-49 | 18 | ALESANDRÓW KUJAWSKI | POWIAT ALEKSANDROWSKI | 10km | 0:46:08 | |
78 | 191 | NAWROCKI | DARIUSZ | M | 71 | M 30-39 | 29 | GDAŃSK | 10km | 0:46:18 | ||
79 | 345 | ALEKSANDROWICZ | KRZYSZTOF | M | 72 | M 60-69 | 2 | TCZEW | BIEGAJACY TCZEW | 10km | 0:46:23 | |
80 | 104 | JERZYK | ROBERT | M | 73 | M 40-49 | 19 | KANICZKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:46:30 | |
81 | 247 | SADOWY-SELKE | PAULINA | K | 8 | K 30-39 | 3 | MILANÓWEK | MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI | 10km | 0:46:30 | |
82 | 352 | TOPOREK | RAFAŁ | M | 74 | M 40-49 | 20 | PRZODKOWO | NWPL LVKI SIELDCE | 10km | 0:46:42 | |
83 | 32 | CAP | TOMASZ | M | 75 | M 40-49 | 21 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:46:44 | |
84 | 76 | GAŁUSZKA | DOROTA | K | 9 | K 30-39 | 4 | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:46:46 | ||
85 | 68 | DZIEDZIC | ANDRZEJ | M | 76 | M 0-29 | 14 | GRABÓWKO 41 | 10km | 0:46:49 | ||
86 | 127 | KOŃCZALSKI | MATEUSZ | M | 77 | M 0-29 | 15 | KWIDZYN | KBR POLAND | 10km | 0:46:51 | |
87 | 110 | KAISER | KRZYSZTOF | M | 78 | M 30-39 | 30 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:46:52 | |
88 | 339 | MICHNA | OSKAR | M | 79 | M 40-49 | 22 | RADUNICA | 10km | 0:47:03 | ||
89 | 5 | BADURA | KRYSTIAN | M | 80 | M 30-39 | 31 | KWIDZYN | KBR POLAND | 10km | 0:47:05 | |
90 | 308 | WOJAS | ANETA | K | 10 | K 30-39 | 5 | GRUDZIADZ | 10km | 0:47:05 | ||
91 | 160 | MACHNIKOWSKI | JACEK | M | 81 | M 40-49 | 23 | ŻABNO | 10km | 0:47:06 | ||
92 | 118 | KĘPIŃSKI | TOMASZ | M | 82 | M 40-49 | 24 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:47:07 | |
93 | 88 | GRUCZA | GRZEGORZ | M | 83 | M 40-49 | 25 | NOWY STAW | BIEGAM DLA ZDROWIA | 10km | 0:47:17 | |
94 | 70 | DZIEDZIŃSKI | ŁUKASZ | M | 84 | M 30-39 | 32 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 0:47:18 | |
95 | 103 | JERZYK | MICHAŁ | M | 85 | M 30-39 | 33 | WIŚLINY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:47:24 | |
96 | 174 | MARKOWSKI | TOMASZ | M | 86 | M 40-49 | 26 | GRUDZIADZ | 10km | 0:47:25 | ||
97 | 123 | KNOT | SŁAWOMIR | M | 87 | M 30-39 | 34 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:47:25 | |
98 | 141 | KRUSIŃSKI | MIROSŁAW | M | 88 | M 40-49 | 27 | SZTUM | GEMALTO | 10km | 0:47:26 | |
99 | 328 | ŻYŁA | JUSTYNA | K | 11 | K 40-49 | 1 | WAŁDOWO SZLACHECKIE | 10km | 0:47:32 | ||
100 | 66 | DYRO | RAFAŁ | M | 89 | M 30-39 | 35 | TYMAWA | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:47:39 |
101 | 128 | KOSIŃSKI | SEBASTIAN | M | 90 | M 0-29 | 16 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:47:42 | |
102 | 162 | MAJEWSKI | WOJCIECH | M | 91 | M 30-39 | 36 | DZIERZGON | DZIERZGOŃ TEAM | 10km | 0:47:43 | |
103 | 351 | KŁOS | MICHAŁ | M | 92 | M 0-29 | 17 | JELEŃ | OSP JELEŃ | GMINA | 10km | 0:47:47 |
104 | 273 | SZCZYGLAK | MARIUSZ | M | 93 | M 40-49 | 28 | TCZEW | CROSSELITE | 10km | 0:47:52 | |
105 | 284 | ŚCISŁOWSKI | ANDRZEJ | M | 94 | M 60-69 | 3 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:48:01 | |
106 | 244 | RULIŃSKA | JULIA | K | 12 | K 30-39 | 6 | TCZEW | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:48:03 | |
107 | 18 | BORZYSZKOWSKI | BARTOSZ | M | 95 | M 0-29 | 18 | KWIDZYN | 10km | 0:48:09 | ||
108 | 135 | KRAWIEC | ANDRZEJ | M | 96 | M 50-59 | 8 | SZTUM | KLUB STRUSIA PĘDZIWIATRA | 10km | 0:48:17 | |
109 | 97 | JABŁONKA | KRZYSZTOF | M | 97 | M 40-49 | 29 | GRĘBLIN | RMDC | 10km | 0:48:20 | |
110 | 177 | MATUSZAK | DANIEL | M | 98 | M 30-39 | 37 | GRUDZIĄDZA | 10km | 0:48:20 | ||
111 | 159 | MACHNIKOWSKI | ADRIAN | M | 99 | M 30-39 | 38 | SZTUM | 10km | 0:48:21 | ||
112 | 255 | SKWERES | ADRIANA | K | 13 | K 30-39 | 7 | PELPLIN | ADA BIEGA | 10km | 0:48:28 | |
113 | 194 | NIEWIADOMSKI | PATRYK | M | 100 | M 0-29 | 19 | CZARLIN | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:48:34 | |
114 | 199 | ORNOWSKI | ZBIGNIEW | M | 101 | M 50-59 | 9 | GRUDZIĄDZ | WTORKOWY TRENING | 10km | 0:48:44 | |
115 | 48 | CZECHOWSKI | DAWID | M | 102 | M 40-49 | 30 | SUBKOWY | 10km | 0:48:45 | ||
116 | 60 | DORSZEWSKI | RAFAŁ | M | 103 | M 40-49 | 31 | MALBORK | RUN4FUN | 10km | 0:48:47 | |
117 | 69 | DZIEDZIC | RAFAŁ | M | 104 | M 30-39 | 39 | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:48:49 | |
118 | 359 | KUŚMIERZ | PATRYK | M | 105 | M 0-29 | 20 | MALBORK | 10km | 0:48:55 | ||
119 | 362 | SAWOSTIANIK | ANNA | K | 14 | K 0-29 | 3 | GDAŃSK | 10km | 0:48:57 | ||
120 | 24 | BUCZYŃSKI | PAWEŁ | M | 106 | M 40-49 | 32 | TRĄBKI MAŁE | 10km | 0:49:00 | ||
121 | 259 | SOBCZAK | RADOSŁAW | M | 107 | M 40-49 | 33 | USTKA | 10km | 0:49:04 | ||
122 | 116 | KASPRZYK | DARIUSZ | M | 108 | M 40-49 | 34 | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | 10km | 0:49:04 | |
123 | 47 | CZECHOWSKA | DOROTA | K | 15 | K 40-49 | 2 | SUBKOWY | 10km | 0:49:06 | ||
124 | 363 | KOWALSKA | RENATA | K | 16 | K 40-49 | 3 | WARLUBIE | MSU S.A | 10km | 0:49:08 | |
125 | 178 | MAZERSKI | JAROSŁAW | M | 109 | M 30-39 | 40 | TORUŃ | 10km | 0:49:11 | ||
126 | 231 | RADOMIŃSKI | KAMIL | M | 110 | M 0-29 | 21 | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:49:26 | |
127 | 139 | -KREFTA | DAGMARA | K | 17 | K 30-39 | 8 | NOWE | 10km | 0:49:27 | ||
128 | 23 | BUCHOLC | TOMASZ | M | 111 | M 30-39 | 41 | GRUDZIĄDZ | WTORKOWY TRENING | 10km | 0:49:27 | |
129 | 179 | MĄCZEWSKA | MARZENA | K | 18 | K 40-49 | 4 | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:49:31 | ||
130 | 250 | SCHODOWSKI | TYMOTEUSZ | M | 112 | M 0-29 | 22 | MAREZA | 10km | 0:49:33 | ||
131 | 62 | DUBIEL | PIOTR | M | 113 | M 30-39 | 42 | GNISZEWO | 10km | 0:49:41 | ||
132 | 217 | PIÓRKOWSKI | MARIUSZ | M | 114 | M 30-39 | 43 | GDAŃSK | 10km | 0:49:41 | ||
133 | 232 | RADZIKOWSKI | PAWEŁ | M | 115 | M 30-39 | 44 | ELBLĄG | 10km | 0:49:44 | ||
134 | 150 | LELIWA | SYLWIA | K | 19 | K 0-29 | 4 | GDAŃSK | RUN BEACH MORNING | 10km | 0:49:49 | |
135 | 348 | LASKOWSKI | RADOSŁAW | M | 116 | M 0-29 | 23 | TCZEW | LEMBOJCZ | 10km | 0:49:51 | |
136 | 346 | FALASA | KRZYSZTOF | M | 117 | M 30-39 | 45 | PSZCZÓŁKI | KBR POLAND | 10km | 0:49:59 | |
137 | 121 | KLIN | ANNA | K | 20 | K 0-29 | 5 | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:50:04 | |
138 | 145 | KUSOWSKA | PAULINA | K | 21 | K 30-39 | 9 | POZNAŃ | 10km | 0:50:07 | ||
139 | 330 | WIŚNIEWSKI | PIOTR | M | 118 | M 40-49 | 35 | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:50:09 | |
140 | 227 | PULKOWSKI | SŁAWOMIR | M | 119 | M 40-49 | 36 | ROGÓŹNO | 10km | 0:50:09 | ||
141 | 291 | TREDER | MARIUSZ | M | 120 | M 50-59 | 10 | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:50:09 | ||
142 | 316 | ZACHARSKI | JERZY | M | 121 | M 50-59 | 11 | TRZCIANKA | 10km | 0:50:18 | ||
143 | 155 | LUNK | KRZYSZTOF | M | 122 | M 40-49 | 37 | PUCK | LIVESTRONG | 10km | 0:50:19 | |
144 | 125 | KOŁKOWSKI | KRZYSZTOF | M | 123 | M 30-39 | 46 | MALBORK | BEZTLENOWI MALBORK | 10km | 0:50:23 | |
145 | 15 | BOETTCHER | SYLWIA | K | 22 | K 30-39 | 10 | NICPONIA | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 0:50:27 |
146 | 146 | KUSOWSKI | ARKADIUSZ | M | 124 | M 30-39 | 47 | POZNAŃ | 10km | 0:50:36 | ||
147 | 350 | KORDUNKOWSKI | PATRYK | M | 125 | M 0-29 | 24 | JELEŃ | OSP JELEŃ | GMINA | 10km | 0:50:37 |
148 | 176 | MATHIAK | ARIEL | M | 126 | M 30-39 | 48 | SALNO | 10km | 0:50:38 | ||
149 | 9 | BARTOSIAK | RYSZARD | M | 127 | M 50-59 | 12 | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | 10km | 0:50:44 | |
150 | 86 | GROBELNY | TOMASZ | M | 128 | M 30-39 | 49 | STAROGARD GD. | 10km | 0:50:48 | ||
151 | 12 | BIELIŃSKI | DOMINIK | M | 129 | M 0-29 | 25 | NOWE | NB TEAM | 10km | 0:50:49 | |
152 | 17 | BOGUSZ | MATEUSZ | M | 130 | M 0-29 | 26 | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:50:51 | |
153 | 314 | WSZELAK | IWONA | K | 23 | K 30-39 | 11 | KULICE | 10km | 0:50:56 | ||
154 | 22 | BRZYCKI | MAREK | M | 131 | M 40-49 | 38 | BYDGOSZCZ | 10km | 0:51:01 | ||
155 | 129 | KOSIOROWSKI | ANDRZEJ | M | 132 | M 40-49 | 39 | KWIDZYN | 10km | 0:51:06 | ||
156 | 149 | LAMKOWSKI | ARIEL | M | 133 | M 40-49 | 40 | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:51:09 | ||
157 | 267 | STOLARCZYK | MACIEK | M | 134 | M 40-49 | 41 | GDAŃSK | 10km | 0:51:16 | ||
158 | 74 | FOLGA | ARTUR | M | 135 | M 40-49 | 42 | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | 10km | 0:51:20 | |
159 | 131 | KOWALSKI | HENRYK | M | 136 | M 60-69 | 4 | KWIDZYN | 10km | 0:51:28 | ||
160 | 299 | WALKIEWICZ | KAROL | M | 137 | M 30-39 | 50 | TCZEW | 10km | 0:51:41 | ||
161 | 80 | GÓRACZYŃSKI | WOJCIECH | M | 138 | M 40-49 | 43 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:51:44 | |
162 | 167 | MAŁKOWSKI | MATEUSZ | M | 139 | M 0-29 | 27 | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:51:53 | |
163 | 21 | BRZOZOWSKA | IWONA | K | 24 | K 40-49 | 5 | UNISŁAW | 10km | 0:51:57 | ||
164 | 338 | SZEFER | MATEUSZ | M | 140 | M 0-29 | 28 | OCYPEL | 10km | 0:52:08 | ||
165 | 78 | GODZIUK | ROMAN | M | 141 | M 50-59 | 13 | TORUŃ | 10km | 0:52:13 | ||
166 | 245 | RULIŃSKI | GRZEGORZ | M | 142 | M 50-59 | 14 | GNIEW | TEAM RULIŃSKI | GMINA | 10km | 0:52:14 |
167 | 39 | CHOJNACKI | KRZYSZTOF | M | 143 | M 40-49 | 44 | KWIDZYN | 10km | 0:52:16 | ||
168 | 117 | KĘPIŃSKI | SZYMON | M | 144 | M 0-29 | 29 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:52:41 | |
169 | 298 | WALAS | DAMIAN | M | 145 | M 30-39 | 51 | TCZEW | CROSSELITE | 10km | 0:52:43 | |
170 | 133 | KRAIŃSKI | RAFAŁ | M | 146 | M 0-29 | 30 | KOLONIA OSTROWICKA | GMINA | 10km | 0:52:44 | |
171 | 61 | DRABER | MACIEJ | M | 147 | M 40-49 | 45 | REDA | 10km | 0:52:44 | ||
172 | 343 | ŚLEDŹ | MIKOŁAJ | M | 148 | M 0-29 | 31 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PEPLINIAKA | 10km | 0:52:48 | |
173 | 4 | ANISZEWSKI | DARIUSZ | M | 149 | M 40-49 | 46 | MORAWY | 10km | 0:52:50 | ||
174 | 239 | ROSIAK | PAULINA | K | 25 | K 30-39 | 12 | KWIDZYN | 10km | 0:52:51 | ||
175 | 89 | GRYBOS | ANDRZEJ | M | 150 | M 30-39 | 52 | GDAŃSK | 10km | 0:53:00 | ||
176 | 73 | FLOREK | ŁUKASZ | M | 151 | M 30-39 | 53 | GRUPA | RUN TEAM FLORASY | 10km | 0:53:03 | |
177 | 7 | BARCZYK | KRZYSZTOF | M | 152 | M 40-49 | 47 | GRUDZIĄDZ | PSP GRUDZIĄDZ | 10km | 0:53:03 | |
178 | 202 | OSINSKI | TOMASZ | M | 153 | M 30-39 | 54 | GRUPA | 10km | 0:53:03 | ||
179 | 45 | CZAPLA | NATALIA | K | 26 | K 0-29 | 6 | MALBORK | 10km | 0:53:04 | ||
180 | 63 | DULKIEWICZ | ZDZISŁAW | M | 154 | M 50-59 | 15 | KWIDZYN | 10km | 0:53:15 | ||
181 | 286 | ŚLĘZAK | ADAM | M | 155 | M 0-29 | 32 | GMINA TOLKMICKO | OSP POGRODZIE | 10km | 0:53:20 | |
182 | 189 | MUSIAŁ | ŁUKASZ | M | 156 | M 30-39 | 55 | TCZEW | PAZURTUPAKA | 10km | 0:53:27 | |
183 | 293 | TUMIŁOWICZ | JERZY | M | 157 | M 60-69 | 5 | LICZE | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:53:30 | |
184 | 50 | DAHM | BEATA | K | 27 | K 40-49 | 6 | TYMAWA | GMINA | 10km | 0:53:40 | |
185 | 226 | PUCZYŃSKI | KAROL | M | 158 | M 30-39 | 56 | TCZEW | 10km | 0:53:40 | ||
186 | 14 | BŁADZIKOWSKI | RAFAŁ | M | 159 | M 40-49 | 48 | TCZEW | 10km | 0:53:50 | ||
187 | 333 | NOSAL | MARIUSZ | M | 160 | M 30-39 | 57 | SZCZECINEK | 10km | 0:53:54 | ||
188 | 341 | BRZYCKI | KAROL | M | 161 | M 40-49 | 49 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:53:54 | |
189 | 180 | MĄKOSA | MARTYNA | K | 28 | K 0-29 | 7 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW / PAMIR TEAM | 10km | 0:54:06 | |
190 | 119 | KLEPACZ | ADAM | M | 162 | M 50-59 | 16 | KWIDZYN | AMATOR | 10km | 0:54:23 | |
191 | 313 | WOLSKI | JAROSŁAW | M | 163 | M 30-39 | 58 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:54:28 | |
192 | 214 | PIESIK | SŁAWOMIR | M | 164 | M 40-49 | 50 | STAROGARD GDAŃSKI | SŁAWOMIR BIEGA | 10km | 0:54:28 | |
193 | 142 | KRUSZYŃSKA | BARBARA | K | 29 | K 50-59 | 1 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:54:37 | |
194 | 335 | TAMOWICZ | MARIUSZ | M | 165 | M 40-49 | 51 | GNIEW | POLISH SPARTANS | GMINA | 10km | 0:54:46 |
195 | 1 | ABRYSZYŃSKA | KAROLINA | K | 30 | K 0-29 | 8 | TCZEW | CROSSELITE | 10km | 0:54:55 | |
196 | 261 | SOBOLEWSKI | ANTONI | M | 166 | M 60-69 | 6 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 0:54:55 | |
197 | 306 | WŁADYMIRUK | DARIUSZ | M | 167 | M 30-39 | 59 | PRUSZCZ GDAŃSKI | PRUSZCZ BIEGA | 10km | 0:54:59 | |
198 | 236 | RICHTER | JACEK | M | 168 | M 40-49 | 52 | GDAŃSK | 3KOT! | 10km | 0:55:03 | |
199 | 208 | PEK | GRZEGORZ | M | 169 | M 40-49 | 53 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:55:07 | |
200 | 120 | KLIMCZEWSKI | MIROSŁAW | M | 170 | M 50-59 | 17 | MALBORK | 10km | 0:55:31 | ||
201 | 85 | GRABOWSKI | MATEUSZ | M | 171 | M 0-29 | 33 | PRABUTY | 10km | 0:55:36 | ||
202 | 281 | SMOCZYŃSKA | BARBARA | K | 31 | K 30-39 | 13 | GNIEW | TEAM RULIŃSKI | GMINA | 10km | 0:55:39 |
203 | 105 | JURKIEWICZ | ALDONA | K | 32 | K 30-39 | 14 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:55:52 | |
204 | 27 | BUGAJEWSKI | KAMIL | M | 172 | M 30-39 | 60 | PŁOŃSK | CROSSBOX KASZUBY | 10km | 0:56:04 | |
205 | 3 | AGNIESZKA | ŁUCZYŃSKA | K | 33 | K 30-39 | 15 | GDAŃSK | O-SOWA BIEGA | 10km | 0:56:06 | |
206 | 108 | JUSTA | BEATA | K | 34 | K 50-59 | 2 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:56:08 | |
207 | 366 | REZMANOWSKI | RYSZARD | M | 173 | M 60-69 | 7 | GNIEW | KERAMZYT | GMINA | 10km | 0:56:08 |
208 | 203 | OSTROWSKI | JÓZEF | M | 174 | M 30-39 | 61 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW / PAZURTUPAKA / GEMALTO | 10km | 0:56:09 | |
209 | 170 | MARCHLEWSKI | BARTLOMIEJ | M | 175 | M 30-39 | 62 | CZAPELKI | 10km | 0:56:26 | ||
210 | 224 | PUCKOWSKI | GRZEGORZ | M | 176 | M 30-39 | 63 | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:56:27 | |
211 | 196 | NOWICKA | KATARZYNA | K | 35 | K 40-49 | 7 | KWIDZYN-MAREZA | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 0:56:28 | |
212 | 138 | KREFT | MACIEJ | M | 177 | M 40-49 | 54 | PUCK | TRI SEA WŁADYSŁAWOWO | 10km | 0:56:44 | |
213 | 98 | JABŁOŃSKA | MAŁGORZATA | K | 36 | K 50-59 | 3 | GRUDZIĄDZ | DRUŻYNA SZPIKU | 10km | 0:56:46 | |
214 | 332 | GOMORSKI | MAREK | M | 178 | M 50-59 | 18 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:56:58 | |
215 | 11 | BENDERSKI | GRZEGORZ | M | 179 | M 40-49 | 55 | KWIDZYN | 10km | 0:57:01 | ||
216 | 156 | ŁASKA | KAZIMIERZ | M | 180 | M 50-59 | 19 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:57:08 | |
217 | 260 | SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ | JOANNA | K | 37 | K 40-49 | 8 | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:57:13 | ||
218 | 233 | RAKOWSKI | MICHAŁ | M | 181 | M 30-39 | 64 | KWIDZYN | 10km | 0:57:15 | ||
219 | 26 | BUGAJEWSKI | JANUSZ | M | 182 | M 50-59 | 20 | PŁOŃSK | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | 10km | 0:57:21 | |
220 | 334 | KRYSZCZUK | SEBASTIAN | M | 183 | M 40-49 | 56 | NICPONIA | LECA | GMINA | 10km | 0:57:22 |
221 | 257 | SŁAWSKA | GABRIELA | K | 38 | K 40-49 | 9 | KWIDZYN | GMINA GARDEJA BIEGA | 10km | 0:57:31 | |
222 | 83 | GÓRSKI | GRZEGORZ | M | 184 | M 0-29 | 34 | BUKOWIEC | 10km | 0:57:33 | ||
223 | 44 | CZAPIEWSKI | STEFAN | M | 185 | M 60-69 | 8 | PELPLIN | 10km | 0:57:34 | ||
224 | 114 | KARCZEWSKI | ANDRZEJ | M | 186 | M 40-49 | 57 | SZTUTOWO | 10km | 0:57:36 | ||
225 | 277 | SZOPIŃSKI | WIKTOR | M | 187 | M 40-49 | 58 | STAROGARD GDAŃSKI | THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM | 10km | 0:57:39 | |
226 | 237 | ROGALSKA | MAGDALENA | K | 39 | K 30-39 | 16 | GDANSK | RUN BEACH MORNING | 10km | 0:57:43 | |
227 | 365 | JASKÓLSKI | JAKUB | M | 188 | M 40-49 | 59 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:57:46 | |
228 | 40 | CIAPKA | JANINA | K | 40 | K 40-49 | 10 | GOSZYN | 10km | 0:57:55 | ||
229 | 71 | FELSKI | IRENEUSZ | M | 189 | M 50-59 | 21 | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:58:02 | ||
230 | 238 | ROSAK | IRENEUSZ | M | 190 | M 40-49 | 60 | GNIEW | KZP TEAM GNIEW | GMINA | 10km | 0:58:08 |
231 | 72 | FELSKI | PAWEL | M | 191 | M 0-29 | 35 | STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:58:09 | ||
232 | 276 | SZMYT | DAMIAN | M | 192 | M 40-49 | 61 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:58:14 | |
233 | 369 | MARUT | MARIUSZ | M | 193 | M 40-49 | 62 | TCZEW | 10km | 0:58:15 | ||
234 | 292 | TRYC | JAROSLAW | M | 194 | M 50-59 | 22 | KWIDZYN | 10km | 0:58:18 | ||
235 | 169 | MARCHLEWSKA | MARTA | K | 41 | K 0-29 | 9 | WĄBRZEŹNO | 10km | 0:58:23 | ||
236 | 157 | ŁUCZYŃSKI | RAFAŁ | M | 195 | M 40-49 | 63 | GDAŃSK | O-SOWA BIEGA | 10km | 0:58:28 | |
237 | 204 | PACHOTA | PAWEŁ | M | 196 | M 30-39 | 65 | GNIEW | GMINA | 10km | 0:58:33 | |
238 | 151 | LENKIEWICZ | ANDRZEJ | M | 197 | M 60-69 | 9 | BĄDKI | 10km | 0:58:33 | ||
239 | 331 | BĄKOWSKI | MICHAŁ | M | 198 | M 40-49 | 64 | GNIEW | LECA GNIEW | GMINA | 10km | 0:58:42 |
240 | 364 | PAWŁOWSKI | KRZYSZTOF | M | 199 | M 30-39 | 66 | TCZEW | LECA | 10km | 0:58:42 | |
241 | 25 | BUGAJEWSKA | ANNA | K | 42 | K 50-59 | 4 | PŁOŃSK | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | 10km | 0:58:45 | |
242 | 353 | TOPOREK | ALEKSANDRA | K | 43 | K 40-49 | 11 | PRZODKOWO | 10km | 0:59:11 | ||
243 | 130 | KOŚCIELNIAK | JACEK | M | 200 | M 50-59 | 23 | DĄBROWA GÓRNICZA | 10km | 0:59:18 | ||
244 | 280 | SZWEDOWSKI | ŁUKASZ | M | 201 | M 30-39 | 67 | KULICE | 10km | 0:59:32 | ||
245 | 263 | SOWIŃSKI | ZBIGNIEW | M | 202 | M 60-69 | 10 | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:59:35 | |
246 | 209 | PĘK | GRZEGORZ | M | 203 | M 40-49 | 65 | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 10km | 0:59:40 | |
247 | 258 | SOBCZAK | KRZYSZTOF | M | 204 | M 40-49 | 66 | KWIDZYN | 10km | 0:59:43 | ||
248 | 28 | BURZYŃSKA | EWELINA | K | 44 | K 0-29 | 10 | SUBKOWY | 10km | 0:59:43 | ||
249 | 329 | FRYMARSKI | SEBASTIAN | M | 205 | M 40-49 | 67 | GNIEW | TRUNS FORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 0:59:44 |
250 | 175 | MASZKA | BEATA | K | 45 | K 30-39 | 17 | OSIECZNA | GDAŃSKIE SZKOŁY MEDYCZNE | 10km | 0:59:48 | |
251 | 183 | MISIAK | KATARZYNA | K | 46 | K 30-39 | 18 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:59:52 | |
252 | 184 | MISIAK | MARTA | K | 47 | K 30-39 | 19 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:59:52 | |
253 | 59 | DOROTYN | PRZEMYSŁAW | M | 206 | M 40-49 | 68 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:59:56 |
254 | 367 | DAWIDOWSKI | AGATA | K | 48 | K 0-29 | 11 | GDAŃSK | 10km | 1:00:03 | ||
255 | 30 | CAP | DOROTA | K | 49 | K 40-49 | 12 | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 1:00:15 | |
256 | 124 | KOLAŚ | ALEKSANDRA | K | 50 | K 40-49 | 13 | KWIDZYN | 10km | 1:00:17 | ||
257 | 225 | PUCZYŃSKA | ANNA | K | 51 | K 0-29 | 12 | RAJKOWY | 10km | 1:00:28 | ||
258 | 164 | MALINOWSKA | KAROLINA | K | 52 | K 0-29 | 13 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 1:00:36 |
259 | 134 | KRAUSE-OLECH | ANNA | K | 53 | K 30-39 | 20 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 1:00:36 |
260 | 340 | MICHNA | SVETLANA | K | 54 | K 30-39 | 21 | RADUNICA | 10km | 1:00:45 | ||
261 | 325 | ZYGAJDOWSKI | KAZIMIERZ | M | 207 | M 50-59 | 24 | KWIDZYN | 10km | 1:00:54 | ||
262 | 271 | SZARMACH | GRZEGORZ | M | 208 | M 30-39 | 68 | OCYPEL | SZARMACH TEAM | 10km | 1:00:54 | |
263 | 272 | SZARMACH | SYLWIA | K | 55 | K 30-39 | 22 | OCYPEL | SZARMACH TEAM | 10km | 1:00:55 | |
264 | 53 | DE VIRION | WIKTORIA | K | 56 | K 0-29 | 14 | GDAŃSK | KOTY2! | 10km | 1:00:58 | |
265 | 52 | DE VIRION | ALEKSANDRA | K | 57 | K 40-49 | 14 | GDAŃSK | KOTY2! | 10km | 1:00:59 | |
266 | 2 | ADAMSKA | JUSTYNA | K | 58 | K 40-49 | 15 | BANINO | RUNNERSI S7 BANINO | 10km | 1:01:30 | |
267 | 126 | KOŁTONOWSKA | AGNIESZKA | K | 59 | K 30-39 | 23 | GNIEW | GMINA | 10km | 1:01:35 | |
268 | 96 | IDEC | DANIEL | M | 209 | M 0-29 | 36 | BRACHLEWO | 10km | 1:01:47 | ||
269 | 207 | PAWŁOWSKA | ADELA | K | 60 | K 30-39 | 24 | KWIDZYN | 10km | 1:01:47 | ||
270 | 205 | PARADOWSKA | IZA | K | 61 | K 30-39 | 25 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 1:01:48 | |
271 | 148 | LAMKOWSKA | KAMILLA | K | 62 | K 30-39 | 26 | GRUDZIĄDZ | 10km | 1:02:02 | ||
272 | 137 | KRAWIEC | ADAM | M | 210 | M 60-69 | 11 | ROTMANKA | KLUB ŻÓŁWIA | 10km | 1:02:39 | |
273 | 356 | SZULIMA | ROBERT | M | 211 | M 30-39 | 69 | MARKUSY | 10km | 1:02:49 | ||
274 | 323 | ZIELINSKI | HENRYK | M | 212 | M 60-69 | 12 | KWIDZYN | 10km | 1:02:53 | ||
275 | 100 | RUDA | JOANNA | K | 63 | K 30-39 | 27 | GNIEW | GMINA | 10km | 1:02:59 | |
276 | 193 | NIECHOĆKO | AGATA | K | 64 | K 30-39 | 28 | GDAŃSK | EKIPA ZRYW | 10km | 1:03:01 | |
277 | 35 | CHARKIEWICZ | MONIKA | K | 65 | K 30-39 | 29 | STRASZYN | EKIPA ZRYW | 10km | 1:03:02 | |
278 | 242 | RUCHLEWICZ | URSZULA | K | 66 | K 40-49 | 16 | SZTUM | 10km | 1:03:15 | ||
279 | 99 | JABŁOŃSKA | PATRYCJA | K | 67 | K 0-29 | 15 | GDAŃSK | 10km | 1:03:23 | ||
280 | 283 | SZYMCZAK-PASTWA | MAGDALENA | K | 68 | K 30-39 | 30 | OSIECZNA | 10km | 1:03:40 | ||
281 | 354 | RUDEK | MAŁGORZATA | K | 69 | K 40-49 | 17 | RUMIA | 10km | 1:04:02 | ||
282 | 324 | ZYGAJDOWSKA | JOANNA | K | 70 | K 50-59 | 5 | KWIDZYN | 10km | 1:04:16 | ||
283 | 36 | CHEREK | TERESA | K | 71 | K 50-59 | 6 | OSIEK | 10km | 1:04:25 | ||
284 | 57 | DORDZIK | MAŁGORZATA | K | 72 | K 50-59 | 7 | ELBLĄG | 10km | 1:04:27 | ||
285 | 219 | POHLID-DODA | ANNA | K | 73 | K 30-39 | 31 | SUSZ | MRA RUN | 10km | 1:04:28 | |
286 | 318 | ZALEWSKI | DANIEL | M | 213 | M 0-29 | 37 | SUSZ | TRI NEGU | 10km | 1:04:30 | |
287 | 144 | KUJAWSKA | MAŁGORZATA | K | 74 | K 40-49 | 18 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 1:05:00 |
288 | 287 | ŚWIERCZYŃSKA | MARTA | K | 75 | K 40-49 | 19 | MAREZA | 10km | 1:05:50 | ||
289 | 265 | STASINSKI | RAFAL | M | 214 | M 0-29 | 38 | GDAŃSK | 10km | 1:05:59 | ||
290 | 136 | KRAWIEC | ŁUKASZ | M | 215 | M 0-29 | 39 | SZTUM | 10km | 1:06:00 | ||
291 | 310 | WOJCIECHOWSKI | ŁUKASZ | M | 216 | M 30-39 | 70 | KWIDZYN | WYMIATACZE | 10km | 1:06:15 | |
292 | 13 | BINISZKIEWICZ | MARCIN | M | 217 | M 40-49 | 69 | TCZEW | 10km | 1:06:49 | ||
293 | 187 | MOKWIŃSKI | CZESŁAW | M | 218 | M 60-69 | 13 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 1:06:57 | |
294 | 67 | DYWELSKI | MIROSŁAW | M | 219 | M 60-69 | 14 | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 10km | 1:07:28 | |
295 | 358 | LIPIŃSKA | ANNA | K | 76 | K 0-29 | 16 | KWIDZYN | ANTYLOPY LATAN | 10km | 1:07:45 | |
296 | 102 | JASKOT | PIOTR | M | 220 | M 50-59 | 25 | GOŚCISZEWO | 10km | 1:07:53 | ||
297 | 327 | ŻOŁNOWSKI | MARCIN | M | 221 | M 30-39 | 71 | PRABUTY | 10km | 1:08:31 | ||
298 | 326 | ŻOŁNOWSKA | MARTA | K | 77 | K 30-39 | 32 | PRABUTY | 10km | 1:08:32 | ||
299 | 320 | ZASADA | JOANNA | K | 78 | K 40-49 | 20 | MOSTY | WYMIATACZE | 10km | 1:08:37 | |
300 | 19 | BREWKA | BOGDAN | M | 222 | M 40-49 | 70 | CHOJNICE | 10km | 1:08:56 | ||
301 | 229 | PYRA-KUCZYŃSKA | MARZENA | K | 79 | K 40-49 | 21 | JEŻEWO | 10km | 1:08:57 | ||
302 | 309 | WOJCIECHOWSKA | DARIA | K | 80 | K 0-29 | 17 | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 1:08:57 | |
303 | 274 | SZEMIOT | EWA | K | 81 | K 40-49 | 22 | MOSTY | WYMIATACZE | 10km | 1:09:04 | |
304 | 216 | PIÓRKOWSKA | WIOLETTA | K | 82 | K 40-49 | 23 | OKRĄGŁA ŁĄKA | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 10km | 1:09:32 | |
305 | 115 | KARGÓL | ŁUKASZ | M | 223 | M 30-39 | 72 | TCZEW | 10km | 1:09:51 | ||
306 | 342 | SIKORSKA | JUSTYNA | K | 83 | K 30-39 | 33 | SUSZ | 10km | 1:09:55 | ||
307 | 37 | CHOJNACKA | JOLANTA | K | 84 | K 40-49 | 24 | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | 10km | 1:10:08 | |
308 | 10 | BEJMA | KRZYSZTOF | M | 224 | M 40-49 | 71 | WAŁDOWO SZLACHECKIE | 10km | 1:10:49 | ||
309 | 8 | BARSKA-MOJEK | BEATA | K | 85 | K 40-49 | 25 | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 10km | 1:10:49 | |
310 | 29 | BYSTRAM | ALEKSANDRA | K | 86 | K 50-59 | 8 | WŁADYSŁAWOWO | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | 10km | 1:10:51 | |
311 | 220 | POLKOWSKA | KLAUDIA | K | 87 | K 0-29 | 18 | SADLINKI | 10km | 1:11:25 | ||
312 | 84 | GRABOWSKA | SYLWIA | K | 88 | K 40-49 | 26 | GRUDZIĄDZ | 10km | 1:12:29 | ||
313 | 165 | MALINOWSKA | ANNA | K | 89 | K 30-39 | 34 | GRUDZIADZ | 10km | 1:12:34 | ||
314 | 190 | MUSZARSKI | ŁUKASZ | M | 225 | M 30-39 | 73 | KOKOSZKOWY | 10km | 1:13:02 | ||
315 | 285 | ŚLĄSKA | ANGELIKA | K | 90 | K 30-39 | 35 | ŚWIECIE | MUKOWALECZNI | 10km | 1:13:08 | |
316 | 254 | SIMON | JULIA | K | 91 | K 0-29 | 19 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 1:15:09 |
317 | 228 | PYKRON | LUCYNA | K | 92 | K 30-39 | 36 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 1:15:10 |
318 | 64 | DWORAKOWSKA | JUDYTA | K | 93 | K 30-39 | 37 | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEWU | GMINA | 10km | 1:15:11 |
319 | 290 | TOBOLSKA | GRAŻYNA | K | 94 | K 60-69 | 1 | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 10km | 1:15:21 | |
320 | 186 | MOJEK | RADOSŁAW | M | 226 | M 40-49 | 72 | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 10km | 1:18:56 | |
321 | 302 | WENTOWSKA | GENOWEFA | K | 95 | K 50-59 | 9 | GNIEW | GMINA | 10km | 1:21:58 | |
322 | 90 | GRZESIK-URBAN | AGNIESZKA | K | 96 | K 30-39 | 38 | GDYNIA | WYMIATACZE | 10km | 1:21:59 | |
323 | 300 | WASĄŻNIK | MARTA | K | 97 | K 30-39 | 39 | MOSTY | WYMIATACZE | 10km | 1:21:59 | |
324 | 87 | GROMADZKA | NATALIA | K | 98 | K 30-39 | 40 | GDYNIA | WYMIATACZE | 10km | 1:21:59 | |
- | 31 | CAP | DOROTA | K | - | K 40-49 | - | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:00:00 | |
- | 33 | CAP | TOMASZ | M | - | M 40-49 | - | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | 10km | 0:00:00 | |
- | 41 | CICHOCKA | ANNA | K | - | K 50-59 | - | KWIDZYN | 10km | 0:00:00 | ||
- | 56 | DOMERACKI | MARIUSZ | M | - | M 30-39 | - | GRONOWO ELBLĄSKIE | RATOWNIK MEDYCZNY | 10km | 0:00:00 | |
- | 75 | FORMELA | KATARZYNA | K | - | K 30-39 | - | MARSZEWSKA GÓRA | 10km | 0:00:00 | ||
- | 77 | GAPYS | AGNIESZKA | K | - | K 40-49 | - | RÓŻNOWO | 10km | 0:00:00 | ||
- | 79 | GOŁĘBIEWSKI | JANUSZ | M | - | M 50-59 | - | ROGÓŹNO | 10km | 0:00:00 | ||
- | 91 | GRZONKA | KAMILA | K | - | K 30-39 | - | BYTONIA | KS SOKÓŁ ZBLEWO | 10km | 0:00:00 | |
- | 92 | GULCZ | KATARZYNA | K | - | K 40-49 | - | BANINO | RUNNERSI S7 BANINO | 10km | 0:00:00 | |
- | 94 | HAJDUKIEWICZ | TOMASZ | M | - | M 40-49 | - | ELBLĄG | 10km | 0:00:00 | ||
- | 101 | JANKOWSKA | MAŁGORZATA | K | - | K 50-59 | - | KWIDZYN | 10km | 0:00:00 | ||
- | 111 | KALINOWSKA | ANNA | K | - | K 30-39 | - | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:00:00 | ||
- | 122 | KŁOS | KLAUDIUSZ | M | - | M 30-39 | - | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 10km | 0:00:00 | |
- | 147 | LABON | MAGDALENA | K | - | K 0-29 | - | KOŚCIELNA JANIA | KS SOKÓŁ ZBLEWO | 10km | 0:00:00 | |
- | 158 | ŁUSIAK | MAREK | M | - | M 50-59 | - | KWIDZYN | 10km | 0:00:00 | ||
- | 166 | MAŁEK | MARCIN | M | - | M 0-29 | - | GDANSK | 10km | 0:00:00 | ||
- | 168 | MANISZEWSKI | ZBIGNIEW | M | - | M 60-69 | - | UNISŁAW | TRISPACE | 10km | 0:00:00 | |
- | 171 | MARCZAK | MAREK | M | - | M 40-49 | - | PRUSZCZ GDAŃSKI | PRUSZCZ BIEGA | 10km | 0:00:00 | |
- | 172 | MARCZAK | RENATA | K | - | K 40-49 | - | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10km | 0:00:00 | ||
- | 173 | MARGUARDT | PIOTR | M | - | M 40-49 | - | STAROGARD | 10km | 0:00:00 | ||
- | 200 | OSIAK | KRZYSZTOF | M | - | M 0-29 | - | NICPONIA | TRUNSFORMACJA GNIEW | GMINA | 10km | 0:00:00 |
- | 206 | PARADOWSKI | KRYSTIAN | M | - | M 40-49 | - | PELPLIN | 10km | 0:00:00 | ||
- | 210 | PIEKARSKA | JOANNA | K | - | K 40-49 | - | GNIEW | GMINA | 10km | 0:00:00 | |
- | 211 | PIEKARSKI | DAMIAN | M | - | M 40-49 | - | GNIEW | GMINA | 10km | 0:00:00 | |
- | 218 | PLEWA | BARTOSZ | M | - | M 40-49 | - | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:00:00 | ||
- | 223 | PUCKOWSKA | KATARZYNA | K | - | K 30-39 | - | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | 10km | 0:00:00 | |
- | 230 | RACINIEWSKA | NATALIA | K | - | K 30-39 | - | GRUDZIĄDZ | 10km | 0:00:00 | ||
- | 246 | SADOWSKI | RAFAL | M | - | M 40-49 | - | GNIEW | KLUB ŚLIMAKA | GMINA | 10km | 0:00:00 |
- | 248 | SAWICKA | KAMILLA | K | - | K 40-49 | - | ŁEGAJNY | 10km | 0:00:00 | ||
- | 252 | SERAFIN | DARIUSZ | M | - | M 40-49 | - | ROKITKI | ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM | 10km | 0:00:00 | |
- | 253 | SIDORSKI | JAKUB | M | - | M 0-29 | - | PODZAMCZE | 10km | 0:00:00 | ||
- | 256 | SLIZEWSKA | KATARZYNA | K | - | K 0-29 | - | TYMAWA | GMINA | 10km | 0:00:00 | |
- | 262 | SOWIŃSKI | PATRYK | M | - | M 0-29 | - | TCZEW | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREWTCZEW TCZEW /AZS UWM OLSZTYN | 10km | 0:00:00 | |
- | 264 | STANGENBERG | MAGDALENA | K | - | K 0-29 | - | TCZEW | 10km | 0:00:00 | ||
- | 266 | STEFANIAK | KATARZYNA | K | - | K 40-49 | - | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | 10km | 0:00:00 | |
- | 275 | SZEWCZAK | WALDEMAR | M | - | M 40-49 | - | GDAŃSK | #GPNS | 10km | 0:00:00 | |
- | 279 | SZUBA | JACEK | M | - | M 0-29 | - | SADLINKI | 10km | 0:00:00 | ||
- | 288 | ŚWIERCZYŃSKI | JAN | M | - | M 40-49 | - | MAREZA | 10km | 0:00:00 | ||
- | 296 | URBAN | PAWEŁ | M | - | M 40-49 | - | GDYNIA | WYMIATACZE | 10km | 0:00:00 | |
- | 303 | WIECKI | ADAM | M | - | M 30-39 | - | GNIEW | GMINA | 10km | 0:00:00 | |
- | 305 | WILENCEWICZ | TOMASZ | M | - | M 30-39 | - | KWIDZYN | 10km | 0:00:00 | ||
- | 307 | WŁOCH | DARIUSZ | M | - | M 40-49 | - | NOWE | 10km | 0:00:00 | ||
- | 311 | WOJTACKI | TOMASZ | M | - | M 40-49 | - | GRUDZIĄDZ | SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ | 10km | 0:00:00 | |
- | 315 | ZABOROWSKI | MARIUSZ | M | - | M 30-39 | - | MALBORK | 10km | 0:00:00 | ||
- | 319 | ZARĘBA | ANNA | K | - | K 0-29 | - | GNIEW | GMINA | 10km | 0:00:00 | |
- | 321 | ZAWISTOWSKI | MARIUSZ | M | - | M 30-39 | - | TCZEW | 10km | 0:00:00 | ||
- | 322 | ZDZIARSKI | ADAM | M | - | M 40-49 | - | GRUDZIĄDZ | SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ | 10km | 0:00:00 |