Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato
# Surname and name City Distance Club Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Sum to pay
1 dobras tomasz pogwizdów 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
2 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) Waloszczyk NIE NIE paid on-line
3 Waloszczyk Dominik Świętoszów 500m (Bieg Dzieci) Waloszczyk NIE NIE paid on-line
4 CISZEWSKA Florentyna Chojnów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE 15.00 PLN
5 CISZEWSKA Magdalena Chojnów ok. 4km (Bieg z Psem) Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów " NIE NIE
6 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) AUTOREKIN S.C. NIE NIE
7 Herbut Malwina Przejeslaw 10 km (Bieg OPEN) Izerska Grupa Biegowa NIE NIE paid on-line
8 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
9 Uchmanowicz Bogusław Legnica 10 km (Bieg OPEN) niezrzeszony NIE NIE
10 SZCZERBA JAKUB MIERZOWICE 500m (Bieg Dzieci) - NIE NIE paid on-line
11 Jacewicz Kamil Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
12 Opaczewska Zuzanna Jezierzany 14a 500m (Bieg Dzieci) Sp Miłkowice NIE NIE paid on-line
13 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
14 Lewandowska Małgorzata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
15 STRZAŁKOWSKA RENATA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
16 Kowalczyk Marta Przemków 10 km (Bieg OPEN) NIE TAK paid on-line
17 Adam Adam Kustosz Zgorzelec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
18 Czuba Matylda Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP19 Legnica NIE NIE paid on-line
19 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
20 Dymerska Nikola Mała Kamienica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
21 KALICKI Patryk PROCHOWICE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
22 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski ok. 4km (Bieg z Psem) Wataha Północny NIE NIE paid on-line
23 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m (Bieg Dzieci) ZUZIA TEAM NIE NIE paid on-line
24 Bajda Justyna Mała Kamienica 10 km (Bieg OPEN) Izerska Grupa Biegowa NIE NIE paid on-line
25 Skowron Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
26 Achtelik Jędrzej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
27 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid
28 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
29 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) DALEKO JESZCZE ?!? TEAM NIE NIE paid on-line
30 Klepaczek Dawid Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? NIE NIE paid on-line
31 Machowski Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid on-line
32 Murzyn Zyta Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
33 Bartnik Wojciech Wrocław ok. 4km (Bieg z Psem) Go Go NIE NIE paid on-line
34 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
35 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE paid on-line
36 Achtelik Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
37 Dudkowski Jacek Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE paid on-line
38 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
39 Marciniak Igor Michałów 500m (Bieg Dzieci) SP nr 9 Legnica NIE NIE paid on-line
40 Marciniak Jakub Michałów 10 km (Bieg OPEN) Technikum Leśne Milicz NIE TAK paid on-line
41 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
42 Marciniak Marek Michałów ok. 4km (Bieg z Psem) Nadlesnictwo Legnica NIE TAK paid
43 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
44 Zielinski Krzysztof Lutynia ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
45 Malec Paweł legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
46 Świerczek Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
47 Kowalska Beata Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
48 Marciniak Anna Michałów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
49 Ziarkiewicz Tomasz Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
50 Wiązek Karolina Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
51 Serenda Aleksandra Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
52 Serenda Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
53 Hałdrzyński Rafał Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
54 Stępień Joanna Polkowice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
55 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
56 Plebańczyk Julia Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP9 Legnica NIE NIE paid on-line
57 Mazur Agnieszka Polkowice ok. 4km (Bieg z Psem) Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Amicus NIE NIE paid on-line
58 Szulc Anna Wrocław ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
59 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid on-line
60 Barecka Anna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
61 Mesjasz Marek Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid on-line
62 Cieśla Kamil Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
63 Rosik Joanna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
64 Składanek Marek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
65 Hazy Nikola Legnica ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
66 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
67 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE paid on-line
68 Baranowski Mateusz Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP9 Legnica NIE NIE paid on-line
69 Baranowski Bartosz Legnica 500m (Bieg Dzieci) UKS Dziewiątka Legnica NIE NIE paid on-line
70 Wrzesiński Tomasz Złotoryja ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
71 Pasisz Anna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
72 Morawski Jarosław Legnica 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE paid on-line
73 Winna Julita Golanka Górna 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica TAK NIE
74 Ankus Agata Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
75 Michalak Franciszek Smolec 500m (Bieg Dzieci) Michalaky NIE NIE paid on-line
76 Michalak Hanna Smolec 500m (Bieg Dzieci) Michalaky NIE NIE paid on-line
77 Michalak Marcin Smolec ok. 4km (Bieg z Psem) Michalaky NIE NIE paid on-line
78 Wendland Michal Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
79 Seledec Urszula Legnica 500m (Bieg Dzieci) N.P.Kredka TAK TAK paid on-line
80 Seledec Jakub Legnica 500m (Bieg Dzieci) Sparta Legnica /SP10 TAK TAK paid on-line
81 Grońska Magda Legnica 10 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica NIE NIE paid
82 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
83 Latała Szymon Środa Śląska ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
84 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE
85 Adamczyk Dawid Legnica 10 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica NIE NIE paid
86 matuszak sylwia kromnow 10 km (Bieg OPEN) TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE paid on-line
87 Miazga Radosław Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) Jezus Team NIE NIE paid on-line
88 Grzegorzewski Robert Legnicka 10 km (Bieg OPEN) ZG RUN/Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid on-line
89 Kazimieruk Maja Nowa Wieś Legnicka 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
90 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
91 Orzeł Sebastian Legnica 10 km (Bieg OPEN) BENTOMANIA.PL NIE NIE paid on-line
92 Olbrych Katarzyna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
93 Piotrowski Tomasz Oleśnica ok. 4km (Bieg z Psem) Wataha Oleśnica TAK TAK paid on-line
94 Żurakowska Anna LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
95 Dudkowska Monika Jawor ok. 4km (Bieg z Psem) Champion Team NIE NIE paid on-line
96 Pąchalska Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
97 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
98 Matejczuk Emil Głogów 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubię Głogów NIE NIE paid on-line
99 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
100 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line


Views: 3215

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ