Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień
# Surname and name City Distance Club Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Sum to pay
1 Kurek Kamila miłkowice 500m (Bieg Dzieci) miłkowice NIE NIE paid on-line
2 Kula Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
3 Sembrat Daria Sembrat Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
4 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
5 Rzeszowski Michał Wierzbna 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
6 Hreczany Janusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) JANOSPORT TEAM LEGNICA NIE NIE paid on-line
7 Jędrzejczyk Cyprian Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP2 Bolesławiec NIE NIE paid on-line
8 Jędrzejczyk Zuzanna Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP2 Bolesławiec NIE NIE paid on-line
9 Achtelik Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
10 Umów Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
11 Wolak Izabela Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra NIE NIE paid
12 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
13 Parry David Glasgow 4 km (Bieg z PSEM) TAK TAK paid on-line
14 Czerniec Barbara Ścinawa 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
15 Żurakowska Anna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
16 Marciniak Igor Michałów 53 500m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy NIE NIE paid on-line
17 Marciniak Marek Michałów 53 4 km (Bieg z PSEM) Nadleśnictwo Legnica NIE TAK paid
18 Czuba Matylda Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP19 Legnica NIE NIE paid on-line
19 Waćkowska Lena Wrocław 4 km (Bieg z PSEM) Wataha Domowych Wilków NIE NIE paid on-line
20 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
21 Surowiec Michał Świdnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
22 Peryt Tomasz Legnica 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
23 Wiszniowska Magdalena Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
24 Wiszniowska Zosia Chojnów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
25 Wiszniowska Alicja Chojnów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
26 Wiszniowski Grzegorz Chojnów 10 km (Bieg OPEN) FITNONSTOP.PL NIE NIE paid on-line
27 Skowron Maciej Skowron Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
28 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
29 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE paid on-line
30 Celuch Renata Chojnow 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE paid on-line
31 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ LUBIN 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE paid on-line
32 Zagacki KAROL Rawicz 4 km (Bieg z PSEM) M-FIT RAWICZ NIE NIE paid on-line
33 Dymerska Nikola Mała Kamienica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE
34 Mączka Bartłomiej Świętoszów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE
35 Mączka Małgorzata Świętoszów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE
36 Mączka Mączka Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE 15.00 PLN
37 Mazur Wojtek Bieniowice 10 km (Bieg OPEN) PWSZ Legnica TAK NIE paid on-line
38 Dobroś Dawid Wschowa 10 km (Bieg OPEN) ZG Run NIE NIE paid on-line
39 Dymitroca Wiktoria Lwówek Śląski 500m (Bieg Dzieci) SP 2 Lwówek Śląski NIE NIE paid on-line
40 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (Bieg OPEN) Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki NIE NIE paid on-line
41 Kalinowski Wojciech Pątnów Legnicki 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
42 Bednarek Dariusz Lubin 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
43 Brylak Wiktoria Warta Bolesławiecka 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
44 Krupa Monika Wałbrzych 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
45 maciejewska dorota płoszczyna 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
46 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid
47 Wrzesiński Tomasz Złotoryja 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
48 Adamczyk Dawid Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
49 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE paid on-line
50 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
51 Grzegorzewski Robert Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid on-line
52 Sawicka Amelia Legnica 500m (Bieg Dzieci) Sp nr 9 Legnica NIE NIE paid on-line
53 Borecki Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM NIE NIE paid
54 Kustosz Adam Zgorzelec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
55 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE paid on-line
56 Maciejewski Łukasz Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra NIE NIE paid on-line
57 Pasisz Anna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
58 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
59 Koń Aleksandra Lipa 4 km (Bieg z PSEM) 1979 NIE NIE paid on-line
60 Bartnik Wojciech Wrocław 4 km (Bieg z PSEM) Go Go NIE NIE paid on-line
61 Zielinski Krzysztof Lutynia 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
62 Kacper Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
63 Machowski Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) 1971 NIE NIE paid on-line
64 Jakimczyk Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
65 Nowicki Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
66 Stępień Joanna Polkowice 10 km (Bieg OPEN) AKS WYBIEGANI POLKOWICE NIE NIE paid on-line
67 Moroch Mariola Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
68 Krzywicki Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
69 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) TAK TAK paid on-line
70 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
71 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
72 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
73 Barecka Anna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
74 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid on-line
75 Serenda Marta Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
76 Serenda Mariola Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
77 Pąchalska Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
78 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m (Bieg Dzieci) Biegam Pomagam Legnica NIE NIE
79 Kubów Agnieszka Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE paid on-line
80 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
81 Plebańczyk Julia Legnica 500m (Bieg Dzieci) Sp nr 9 Legnica NIE NIE paid on-line
82 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
83 Filipiak Piotr Lipa 500m (Bieg Dzieci) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
84 Sebastian Sebastian Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
85 ORŁOWSKI BARTOSZ PIELGRZYMKA 10 km (Bieg OPEN) 87122201870 NIE NIE paid on-line
86 Wendland Hubert Wrocław 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
87 Wendland Bartosz Wrocław 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
88 Bicz Łukasz Osła (Kolonia) 4 km (Bieg z PSEM) Rafał i ja :D NIE NIE paid on-line
89 Olechnowska Anna Lubin 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
90 Michalak Hanna Smolec 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
91 Michalak Franciszek Smolec 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
92 Michalak Marcin Smolec 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
93 Miazga Radosław Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) Jezus Team NIE NIE paid on-line
94 Piotrowska Justyna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
95 Bicz Kamila Bicz Osła 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE paid on-line
96 Popielska Zuzanna Chojnów 500m (Bieg Dzieci) SP4 Chojnów NIE NIE paid on-line
97 Kożuchowska Julka Głogów 4 km (Bieg z PSEM) NIE NIE
98 Kodzis Hanna Wleń 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
99 Kodzis Piotr Wleń 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
100 Gawenda Arkadiusz Trzebień 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line


Views: 3919

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ