Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
# Surname and name City Distance Club Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Sum to pay
1 Wawroniak Renata Konradówka 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
2 Wójtowicz Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid on-line
3 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
4 Chmielewski Wojciech Obora 10 km (Bieg OPEN) Stowarzyszenia Madness NIE NIE
5 Madej Piotr Lubin 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
6 Madej Bartosz Lubin 500m (Bieg Dzieci) szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie NIE NIE paid on-line
7 Madej Tomasz Lubin 500m (Bieg Dzieci) szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie NIE NIE paid on-line
8 Madej Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
9 Hazy Bogdan Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
10 Hazy Anna Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
11 Hazy Nikola Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
12 Narkun Ewa Iłowa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
13 Szewczyk Szymon Goślinów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
14 Marciniak Igor Michałów 500m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy NIE NIE paid on-line
15 Trościnska Nikola Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
16 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
17 Trościnska Karolina Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
18 Marciniak Marek Michałów 4km (Bieg z Psem) Nadleśnictwo Legnica NIE TAK paid
19 Marciniak Anna Michałów 53 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
20 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
21 Antys Rafał Ruda Śląska 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
22 Wrzesiński Tomasz Złotoryja 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
23 JANCZAK ANGELIKA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
24 KOŃ ALEKSANDRA Lipa 4km (Bieg z Psem) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
25 Kapiec Robert Lubin 10 km (Bieg OPEN) Team Lubin runners NIE NIE
26 Krajewski Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) 4K Legnica NIE NIE paid on-line
27 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
28 Jankowski Tomasza Chełmiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
29 Sobota Mikołaj Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
30 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
31 Juźwin Monika WROCŁAW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
32 Idczak Mikołaj Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
33 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) AUTOREKIN S.C. NIE NIE paid on-line
34 Kalinowski Aleksander Legnica 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
35 Ciesielska Beata Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE paid on-line
36 Ciesielski Jarosław Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE paid on-line
37 Piotrowski Tomasz Oleśnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
38 KUSTASZ RENATA legnica 10 km (Bieg OPEN) spokojny NIE NIE
39 Biczysko Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) sam solo NIE NIE paid on-line
40 Idczak Agnieszka Legnica 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE paid on-line
41 Ankus Dominik Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
42 Ankus Agata Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
43 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid
44 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? TEAM NIE NIE paid on-line
45 Czaczuń Katarzyna Kraków 4km (Bieg z Psem) ITMBW Kraków NIE NIE paid on-line
46 Adamczuk Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
47 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (Bieg OPEN) ZSE-T Rakowice Wielkie, Powiat Lwówecki NIE NIE paid on-line
48 Nalepka Marcin Tarczyn 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
49 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
50 Zając Marek Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE paid on-line
51 Zając Dominik Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE paid on-line
52 Soszka Piotr Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
53 Górski Jakub Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
54 Górska Katarzyna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
55 Morawski Jarosław LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE paid on-line
56 Teteruk Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
57 Jędrzejczyk Cyprian Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP nr 2 Bolesławiec NIE NIE paid on-line
58 Jędrzejczyk Zuzanna Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP nr 2 Bolesławiec NIE NIE paid on-line
59 Ficner Anna Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) olaws Złotoryja NIE NIE paid on-line
60 Wendland Paweł Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
61 Waćkowska Lena Wrocław 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid on-line
62 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
63 Dudkowski Jacek Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra Jawor NIE NIE paid
64 Goryś Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
65 jurczenko Marcin Kraków 10 km (Bieg OPEN) ITMBW Kraków NIE NIE paid on-line
66 Latała Szymon Środa Śląska 4km (Bieg z Psem) NIE NIE paid
67 Plebańczyk Julia Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP nr 9 Legnica NIE NIE paid on-line
68 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
69 Słowiński Grzegorz Pątnów legnicki 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
70 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE paid on-line
71 Biniecka Anita Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
72 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE paid on-line
73 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
74 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE paid on-line
75 Mostkowski Oskar Polkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid on-line
76 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE paid on-line
77 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
78 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
79 CUKROWSKI ANDRZEJ Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) ZLB RENBUT ZŁOTORYJA NIE NIE paid on-line
80 Pełka Grzegorz Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE
81 Pełka Kuba Lipa 500m (Bieg Dzieci) LZS Lipa NIE NIE
82 POPIACKI WIESŁAW SICHÓW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
83 Skop Agata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
84 Kawa Marta Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
85 Owczarek Julia Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
86 Owczarek Jakub Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
87 Sobota Milena Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
88 Sobota Anna Kunice 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
89 Sobota Maciej Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE paid on-line
90 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
91 Pleskacewicz Magdalena Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE paid on-line
92 Polański Bartosz Jerzmanice-Zdrój 500m (Bieg Dzieci) OLAWS Złotoryja NIE NIE paid on-line
93 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE paid on-line
94 Januchta Magda Lubin 4km (Bieg z Psem) mSport team RCS Lubin NIE NIE paid on-line
95 Januchta Przemek lubin 10 km (Bieg OPEN) mSport team Lubin NIE NIE paid on-line
96 Grabowy Krzysztof Grabowy Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
97 Jureczka Dawid Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
98 Pizoń Daniel Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
99 Chaba Marek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE paid
100 Filipiak Piotr Lipa 500m (Bieg Dzieci) Lipa NIE NIE paid on-line


Views: 4045

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ