Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
# Surname and name City Distance Club Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Sum to pay
1 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) JANOSPORT TEAM LEGNICA NIE NIE paid dotpay
2 Sembrat Daria Sembrat Legnica 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid dotpay
3 Kawałko Ryszard Legnica 4km (Bieg z Psem) Zbyt Wolny Ryś NIE NIE 15.00 PLN
4 Miedziński Michał Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE 15.00 PLN
5 SKRZYDLINSKI KACPER Legnica 500m (Bieg Dzieci) SMS Miedz Legnica NIE NIE paid dotpay
6 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid dotpay
7 Archuticz Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE 15.00 PLN
8 KURIATA ROBERT ZŁOTORYJA 10 km (Bieg OPEN) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE 15.00 PLN
9 Felich Erwin Felich Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE 15.00 PLN
10 Maciejewski Łukasz Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE 15.00 PLN
11 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid dotpay
12 Kępińska Julia Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid dotpay
13 Kret Marian Złotoryja/Rokitnica 10 km (Bieg OPEN) OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE paid dotpay
14 Piotrowski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid dotpay
15 Pomietlarz Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE paid dotpay
16 Rabiej-Olszewska Rabiej-Olszewska Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE 15.00 PLN
17 Olszewski Łukasz Chojnów 10 km (Bieg OPEN) ROZBIEGANI CHOJNÓW NIE NIE 15.00 PLN
18 Czaja Adrian Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid dotpay
19 Matejczuk Emil Głogów 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubię Głogów NIE NIE 15.00 PLN
20 Brzozowska Joanna Składowice 10 km (Bieg OPEN) #BBKTS NIE NIE 30.00 PLN
21 Szczupaczyńska Klaudia Goliszów 4km (Bieg z Psem) NIE NIE 15.00 PLN
22 Mosjo Radosław TOMASZÓW MAZOWIECKI 10 km (Bieg OPEN) KS AMBER TOMASZÓW MAZOWIECKI NIE NIE paid dotpay
23 Jakimczyk Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid dotpay
24 Spyrka Stanisław Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid dotpay
25 Spyrka Igor Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE paid dotpay
26 Andruchów Franciszek Legnica 500m (Bieg Dzieci) S.p. im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy NIE NIE paid dotpay
27 SKÓRZYBÓT EWELINA PROCHOWICE 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE paid dotpay
28 Ryba Łukasz Kwiatkowice 10 km (Bieg OPEN) KB KROKUS KWIATKOWICE NIE NIE paid dotpay
29 Światłoń-Szydełko Małgorzata Rokitki 4km (Bieg z Psem) Czarni Rokitki NIE NIE paid dotpay
30 Marchwicki Jacek Legnica 10 km (Bieg OPEN) BARTEK-LEGNICA NIE NIE paid
31 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) RUNATTACK 15.00 PLN


Views: 980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ