Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
10 km (Bieg OPEN)
# Surname and name City Distance Club Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Sum to pay
1 Wawroniak Renata Konradówka 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
2 Wójtowicz Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE paid on-line
3 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
4 Chmielewski Wojciech Obora 10 km (Bieg OPEN) Stowarzyszenia Madness NIE NIE
5 Madej Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
6 Narkun Ewa Iłowa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
7 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
8 Marciniak Anna Michałów 53 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
9 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
10 Antys Rafał Ruda Śląska 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
11 JANCZAK ANGELIKA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
12 Kapiec Robert Lubin 10 km (Bieg OPEN) Team Lubin runners NIE NIE
13 Krajewski Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) 4K Legnica NIE NIE paid on-line
14 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
15 Jankowski Tomasza Chełmiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
16 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
17 Juźwin Monika WROCŁAW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
18 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) AUTOREKIN S.C. NIE NIE paid on-line
19 Ciesielska Beata Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE paid on-line
20 Ciesielski Jarosław Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE paid on-line
21 KUSTASZ RENATA legnica 10 km (Bieg OPEN) spokojny NIE NIE
22 Biczysko Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) sam solo NIE NIE paid on-line
23 Idczak Agnieszka Legnica 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE paid on-line
24 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid
25 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? TEAM NIE NIE paid on-line
26 Adamczuk Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
27 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (Bieg OPEN) ZSE-T Rakowice Wielkie, Powiat Lwówecki NIE NIE paid on-line
28 Nalepka Marcin Tarczyn 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
29 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
30 Zając Marek Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE paid on-line
31 Zając Dominik Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE paid on-line
32 Soszka Piotr Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
33 Górski Jakub Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
34 Górska Katarzyna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
35 Morawski Jarosław LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE paid on-line
36 Teteruk Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
37 Ficner Anna Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) olaws Złotoryja NIE NIE paid on-line
38 Wendland Paweł Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
39 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
40 Dudkowski Jacek Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra Jawor NIE NIE paid
41 Goryś Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
42 jurczenko Marcin Kraków 10 km (Bieg OPEN) ITMBW Kraków NIE NIE paid on-line
43 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
44 Słowiński Grzegorz Pątnów legnicki 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
45 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE paid on-line
46 Biniecka Anita Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
47 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE paid on-line
48 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
49 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE paid on-line
50 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE paid on-line
51 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
52 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
53 CUKROWSKI ANDRZEJ Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) ZLB RENBUT ZŁOTORYJA NIE NIE paid on-line
54 Pełka Grzegorz Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE
55 POPIACKI WIESŁAW SICHÓW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
56 Skop Agata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
57 Kawa Marta Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
58 Sobota Anna Kunice 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE paid on-line
59 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
60 Pleskacewicz Magdalena Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE paid on-line
61 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE paid on-line
62 Januchta Przemek lubin 10 km (Bieg OPEN) mSport team Lubin NIE NIE paid on-line
63 Grabowy Krzysztof Grabowy Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
64 Jureczka Dawid Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
65 Pizoń Daniel Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
66 Chaba Marek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE paid
67 Filipiak Sebastian Lipa 10 km (Bieg OPEN) Lipa NIE NIE paid on-line
68 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnica NIE NIE paid on-line
69 Kopyściański Aleksander Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy NIE NIE paid on-line
70 Skowron Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
71 KWAŚNIK DARIUSZ LUBIN 10 km (Bieg OPEN) MTS Drużyna Szpiku KGHM NIE NIE paid on-line
72 Soszka Mateusz Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) Gryfów Śląsk NIE NIE paid on-line
73 Borecki Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM NIE NIE paid
74 Głąb Jacek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE paid
75 Bowkun Daniel Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE paid
76 Orzeł Sebastian Legnica 10 km (Bieg OPEN) BENTOMANIA.PL NIE NIE paid on-line
77 Nowak Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
78 Grzywacz Bartosz chojnow 10 km (Bieg OPEN) chojnow NIE NIE paid on-line
79 Stegient Anna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) chojnow NIE NIE paid on-line
80 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE paid
81 Hołówka Tomasz Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE
82 Prońko Kamil Legnica 10 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM NIE NIE paid
83 Harendarz Zbigniew Obora 10 km (Bieg OPEN) mSport team RCS Lubin NIE NIE paid on-line
84 Dańczak Dariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
85 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE paid on-line
86 Klepaczek Dawid Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? TEAM NIE NIE paid on-line
87 Pąchalska Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
88 Mączka Bolesław Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
89 Taraszkiewicz Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
90 Piaskowska Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
91 Cecot Łukasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) Byle do mety NIE NIE paid on-line
92 Matys Katarzyna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE paid
93 Winna Julita Golanka Górna 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica TAK NIE paid
94 Jones Bartosz Księginice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE paid on-line
95 Balcewicz Mariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubie Legnica NIE NIE paid on-line
96 Kozioł Sebastian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Legnica NIE NIE
97 Barecka Anna Jaroszówka 10 km (Bieg OPEN) ROZBIEGANI CHOJNÓW NIE NIE paid on-line
98 Jacewicz Kamil Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE paid on-line
99 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE paid on-line
100 celuch renata chojnow 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE paid on-line


Views: 4567

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ