Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
2 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 16 w Gdańsku
3 Skrodzki Wiktor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
4 Michalik Tola Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
5 Michalik Lila Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
6 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
7 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
8 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
9 Jelnicki Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole
10 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
12 Szymański Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
13 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
14 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
15 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
16 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
17 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
18 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
19 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
20 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team
21 Klucznik Ania Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
22 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
23 Gołaszewski Andrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5
24 Krajewski Jacek Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
25 Pis Ewa Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
26 Weprzędz Adam Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Pozytywne Przedszkole nr 1
27 Sojka Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
28 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Jaguar Gdańsk
29 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
30 Juchno Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
31 Cierlica Anna Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
32 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
33 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
34 Stefaniak Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 59 Promyczek
35 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 58 GDYNIA
36 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole
37 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
38 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
39 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
40 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
41 Drapella Łukasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 Orlanczyk Kuba Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) mega mocni chełm
43 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
44 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
45 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Trochę inny tata
46 Wojnowski Lucjan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
47 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
48 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
49 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Edu Maluszek
50 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
51 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
52 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca (2018-2014)
53 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
54 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
55 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
56 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 59 Promyczek
57 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
58 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)


Views: 5548

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ