Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Bieg Malucha (2013-2012)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Strzała Dominika Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
2 Michalak Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja
3 Lapinska Jan GDAŃSK, POLAND Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole 66 ŹRÓDEŁKO
4 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
5 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
6 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
7 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
8 Krzyżanowska Anna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
9 Keczmer Sergiusz Pruszcz Gdański Bieg Malucha (2013-2012)
10 Wiktorzak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
11 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
12 Uleńska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dobry Port
13 Zagalski Antek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
14 Tracz Marianna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
15 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
16 Klucznik Asia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
17 Czerniawska Zuzia Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
18 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
19 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) RdN team
20 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
21 Skrzypczak Natasza Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
22 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
23 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
24 Strojna Karolina Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
25 Szczepańska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Edu Przedszkole
26 Garbala Borys Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
27 Kołodziejczyk Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) STO II Gdańsk
28 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) WP
29 Wraga Oliwia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja
30 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
31 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 53 Gdynia
32 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
33 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 29 w Gdyni
34 Szczypiorowska Karina Puck Bieg Malucha (2013-2012) Samorządowe Przedszkole w Pucku
35 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
36 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
37 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Fantazja
38 Orlanczyk Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) mega mocni chełm
39 KARWOWSKI JAN GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012)
40 Pis Tymoteusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr. 86
41 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
42 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
43 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
44 Urbaniak Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Trochę inny tata
45 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
46 Szczerba Agata Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
47 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
48 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
49 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Futrzaki
50 Droszcz Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) BigYellowFoot Adventure Team
51 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
52 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84
53 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
54 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM
55 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
56 Witek Kornel Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
57 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe
58 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) L-Run Łostowice
59 Kurkowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK
60 Ołdakowski Nikodem Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
61 Mazurek Dominik Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
62 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) UKS Aquastacja
63 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas
64 Kotulak Jan Borkowo Bieg Malucha (2013-2012)
65 Jezierski Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
66 Wysokiński Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
67 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) SGA Gdynia
68 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo


Views: 6273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ