Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
2 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
4 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
5 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
6 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
7 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
8 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
9 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
10 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
11 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
12 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
13 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
14 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
15 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
19 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
20 Krupowicz Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
21 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
22 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
23 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
24 Krajewska Hanna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
25 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
27 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70 Gdańsk
28 Weprzędz Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
29 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
31 Cyran Lilianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) przedszkole nr 85
32 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
33 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) CrossFit Stocznia Kids
34 Piechowski jakub Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP9 SOPOT
35 Wiśniewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 75 Gdańsk
36 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
37 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
39 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
40 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
41 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
42 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
43 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
44 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
45 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
46 Garbala Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Kołodziejczyk Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO II Gdańsk
48 Jankowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
49 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk
50 Gor Ale Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
51 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
52 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
53 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
54 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia
55 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole
56 Kruk Antonina Gdańk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
57 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
58 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
59 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
60 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
61 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
62 Drapella Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
65 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
66 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
67 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
68 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
69 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
70 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
71 Wollschlaeger Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
73 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
74 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
75 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
76 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
77 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
78 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
79 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
80 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
81 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
82 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
83 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
84 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
85 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
86 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
87 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
88 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MOS ZATOKA
89 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
90 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice
91 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
92 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
93 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
94 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
95 MIĄCZYŃSKI TYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
96 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42
97 Kucharska Tosia Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
98 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
99 Prostak Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
100 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)


Views: 5932

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ