Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dejnakowski Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
2 Dejnakowski Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
3 Boberski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
4 Boberski Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
5 Jelnicki Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 89
6 Milewski Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Gedania
7 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła podstawowa nr 86
8 Świątkowska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
9 Surdy Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp 43 Gdańsk
10 Kaczmarek Paweł Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
11 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
12 Zyntek Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
13 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
14 Trenkner Mikołaj GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
15 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKLA Sopot
16 Wąsat Julia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
17 Konofał Martyna Tczew Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
18 Torłop Wojciech Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
19 Gałka Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
20 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
21 Czajka Maja Rotmanka Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) TURBO Ptysie
22 Gołaszewski Jacek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 48 Gdańsk
23 Hoffman Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
24 Krajewski Adam Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
25 Szwed Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) GZSiSS / SP92
26 Zielińska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 Gdańsk
27 Anolik Natasha Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
28 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
29 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
30 DOMINIAK PAWEŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
31 Ogłozińska Aniela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
32 Więch Alan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSiO
33 Piotrowski Paweł Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sztorm Mosty
34 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
35 Tomaszkiewicz Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
36 Radwański Piotr Sopot Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
37 Sudoł Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Dwójka Morena Gdańsk
38 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
39 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
40 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
41 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Ks Portowiec
42 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk
43 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
44 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
45 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MOS ZATOKA
46 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
47 Sprengel Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
48 Mazurek Cezary Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
49 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
50 Kucharska Jadzia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
51 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) GKS Stoczniowiec
52 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl
53 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA
54 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SGA Gdynia


Views: 5026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ