# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 free participation
2 Zielińska Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dziesiątka 2013 free participation
3 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 2014 free participation
4 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni 2011 free participation
5 Lewandowski Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Kraina Bajek nr 62 2013 free participation
6 Chilecki Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
7 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
8 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 free participation
9 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
10 Montewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2010 free participation
11 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
12 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
13 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
14 Kamysz Julia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2004 free participation
15 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
16 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
17 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Żłobek nr 3 Złota Rybka 2015 free participation
18 Adamski Kacper Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole MegaMocni Chełm 2013 free participation
19 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 free participation
20 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76 2011 free participation
21 KARWOWSKI JAN GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
22 KARWOWSKA JAGODA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 free participation
23 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 free participation
24 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
25 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
26 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino 2010 free participation
27 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82 2011 free participation
28 Ptach Wer Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 free participation
29 Kielak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole nr 48 2013 free participation
30 Kielak Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole nr 51 2012 free participation
31 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
32 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 free participation
33 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
34 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk 2009 free participation
35 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia 2005 free participation
36 Świątek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
37 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MARED TEAM 2008 free participation
38 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk 2006 free participation
39 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk 2008 free participation
40 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" 2012 free participation
41 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
42 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM 2015 free participation
43 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM 2013 free participation
44 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
45 Kozak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 69 Gdańsk 2010 free participation
46 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
47 ŻÓŁKIEWICZ Sebastian GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 12 2004 free participation
48 ŻÓŁKIEWICZ Patrycja GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12 2006 free participation
49 Pastuszka Jeremiasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2007 free participation
50 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki 2011 free participation
51 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk 2010 free participation
52 Dąbrowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) FADO 2011 free participation
53 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75 2008 free participation
54 Runowska Milena Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk 2002 free participation
55 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 free participation
56 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 free participation
57 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2007 free participation
58 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2011 free participation
59 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2009 free participation
60 STAWSKI KAJETAN GDANSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKITERSI.pl 2007 free participation
61 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe 2012 free participation
62 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79 2010 free participation
63 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
64 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek 2014 free participation
65 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
66 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) L-Run Łostowice 2012 free participation
67 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice 2009 free participation
68 Morawska Jagoda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 12 2009 free participation
69 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2016 free participation
70 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
71 Kurkowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK 2013 free participation
72 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2010 free participation
73 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2008 free participation
74 Runowska Laura Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk 2003 free participation
75 Wycichowski Tomasz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2003 free participation
76 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) UKS AQUASTACJA 2012 free participation
77 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 75 2009 free participation
78 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 49 Gdańsk 2010 free participation
79 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42 2011 free participation
80 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas 2013 free participation
81 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2007 free participation
82 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKLA Sopot 2003 free participation
83 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 free participation
84 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2007 free participation
85 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 free participation
86 Gajdel Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
87 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl 2007 free participation
88 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
89 Jarosz Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75 2006 free participation
90 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA 2008 free participation
91 Dzik Kacper Elblag Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp Rychliki 2008 free participation
92 Dzik Szymon Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp Rychliki 2011 free participation
93 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp6 Elbląg 2010 free participation
94 Wysokiński Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
95 Bieszk Amelia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole Gwarny Dworek 2012 free participation
96 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 free participation
97 Bieszk Ernest Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole Gwarny Dworek 2014 free participation
98 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) SGA Gdynia 2013 free participation
99 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SGA Gdynia 2008 free participation
100 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo 2009 free participation


Views: 556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ