# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
2 | Okrój Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
3 | Arsoba Jan | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
4 | Michalik Tytus | GDANSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | 4plusMOPS | |
5 | sitarska martyna | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
6 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
7 | Gutowska Olga | Starogard Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
8 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
9 | Rzedzicka Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
10 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ZSSIO SzP 75 | |
11 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MRKS Gdańsk | |
12 | Puczyłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
13 | Politowska Kaja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
14 | Wójciga KInga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
15 | Gutowska Urszula | Starogard Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
16 | Wróblewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 48 | |
17 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lepszy Gdańsk | |
18 | Helińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 5 Gdańsk | |
19 | Aleksiejuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
20 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | KS Portowiec Gdańsk | |
21 | Brożyniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
22 | Stolc Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 57 Tęczowe | |
23 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 SOPOT | |
24 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
25 | Stankiewicz Mikaela | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
26 | Glowacka Kornelia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp92 | |
27 | Sikorski Tomasz | Lubawa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
28 | Jakubiak Alicja | Gdańśk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
29 | KRAJEWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
30 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
31 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
32 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 84 | |
33 | Świtała Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
34 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
36 | Lewińska-Sujewicz Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
37 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
38 | Krajewska HANNA | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
39 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
40 | Zwolińska Amelka | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ZKPiG Kolbudy | |
41 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
42 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
43 | DOMINIAK Natalia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
44 | Wojdył Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
45 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
46 | Michalska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
47 | charkiewicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
48 | Neumann Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 45 Gdańsk | |
49 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SGA Gdynia | |
50 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
51 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
52 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
53 | Łapińska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 | |
54 | Podolszynski Kamil | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
55 | Sadowska Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
56 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
57 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
58 | Kuraś Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | xRunners | |
59 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | xRunners | |
60 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
61 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
62 | Grabarczyk Kazimierz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
63 | Orzechowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
64 | Płoska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
65 | Pawliczak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
66 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
67 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
68 | Pelczar FRANCISZEK | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Deaf junior | |
69 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
70 | Sitarczuk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 1 Gdańsk | |
71 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
72 | Wilczynska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola podstawowa 79 | |
73 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
74 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
75 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
76 | Kamińska Maja | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
78 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
79 | Ewertowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
80 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
81 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Muszkieterki | |
82 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 70 | |
83 | Brózda Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
84 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 49 miś | |
85 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
86 | Miączyński Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 3 | |
87 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp.50 Gdańsk | |
88 | Inglot Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
89 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
90 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
91 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
92 | Maciejewicz Andrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
93 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
94 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | runholism.pl | |
95 | Weprzędz Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
96 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
97 | Januszkieiwcz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 Gdańsk | |
98 | Sak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Uks Mufine Gdańsk | |
99 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
100 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk |
Views: 11166