# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Kraszewski Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 free participation
2 Kraszewski Makary Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2003 free participation
3 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
4 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia 2009 free participation
5 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 free participation
6 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 free participation
7 Gitner Wiktor Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
8 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 free participation
9 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34 2011 free participation
10 Zielińska Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dziesiątka 2013 free participation
11 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 2014 free participation
12 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni 2011 free participation
13 Lewandowski Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Kraina Bajek nr62 2013 free participation
14 Chilecki Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
15 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
16 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 free participation
17 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
18 Montewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2010 free participation
19 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
20 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
21 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
22 Kamysz Julia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2004 free participation
23 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
24 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 1987 free participation
25 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Żłobek nr 3 Złota Rybka 2015 free participation
26 Adamski Kacper Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole MegaMocni Chełm 2013 free participation
27 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 free participation
28 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76 2011 free participation
29 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 free participation
30 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
31 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
32 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino 2010 free participation
33 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82 2011 free participation
34 Kielak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole nr 51 2013 free participation
35 Kielak Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
36 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
37 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 free participation
38 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
39 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk 2009 free participation
40 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia 2005 free participation
41 Świątek Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 free participation
42 Świątek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
43 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MARED TEAM 2008 free participation
44 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2004 free participation
45 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2005 free participation
46 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk 2003 free participation
47 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk 2006 free participation
48 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk 2008 free participation
49 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" 2012 free participation
50 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM 2015 free participation
51 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM 2013 free participation
52 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
53 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki 2011 free participation
54 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk 2010 free participation
55 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75 2008 free participation
56 Runowska Milena Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk 2002 free participation
57 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 free participation
58 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 free participation
59 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2007 free participation
60 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2011 free participation
61 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2009 free participation
62 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe 2012 free participation
63 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79 2010 free participation
64 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
65 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek 2014 free participation
66 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
67 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) L-Run Łostowice 2012 free participation
68 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice 2009 free participation
69 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 free participation
70 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 free participation
71 Morawska Jagoda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 12 2009 free participation
72 Kurkowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK 2013 free participation
73 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2010 free participation
74 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2008 free participation
75 Runowska Laura Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk 2003 free participation
76 Wycichowski Tomasz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2003 free participation
77 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) UKS AQUASTACJA 2012 free participation
78 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 75 2009 free participation
79 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42 2011 free participation
80 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 49 Gdańsk 2010 free participation
81 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas 2013 free participation
82 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2007 free participation
83 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 free participation
84 Gajdel Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 free participation
85 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl 2007 free participation
86 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 free participation
87 Jarosz Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75 2006 free participation
88 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA 2008 free participation
89 Dzik Kacper Krupin Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp Rychliki 2008 free participation
90 Dzik Szymon Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp Rychliki 2011 free participation
91 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp6 Elbląg 2010 free participation
92 Wysokiński Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 free participation
93 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 free participation
94 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) SGA Gdynia 2013 free participation
95 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SGA Gdynia 2008 free participation
96 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo 2009 free participation
97 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo 2012 free participation


Views: 562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ