Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hennig Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
2 Hennig Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
3 Babiuch SZYMON Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
4 Babiuch ANTONI Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
5 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk free participation
6 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
7 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
8 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
9 Zaj Maja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe free participation
10 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
11 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
12 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
13 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Wisiorki free participation
14 Sikorska Zuzanna Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie free participation
15 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie free participation
16 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Grupa Biegowa 65 free participation
17 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
18 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Lepszy Gdańsk free participation
19 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) szkoła podstawowa 8 free participation
20 Misiura Oliwia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO free participation
21 Okrój Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Olimpijczyk free participation
22 Okrój Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
23 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
24 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
25 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
26 Kuncewicz Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk free participation
27 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
28 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
29 Brożyniak Tomasz Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
30 Stolc Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 57 Tęczowe free participation
31 Wierzbicki Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS SZCZYPIORNIAK GDAŃSK free participation
32 Plavinska Aliya Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) free participation
33 Plavinska Leya Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
34 Jakubiak Alicja Gdańśk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
35 KRAJEWSKI MICHAŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
36 Wolak Kinga Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
37 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
38 Kopczyński Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Minionki free participation
39 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) szkoła podstawowa 8 free participation
40 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
41 Kucharska Tosia Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
42 Wojdył Jagoda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
43 Wojdył Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
44 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
45 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
46 Podolszynski Kamil Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
47 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
48 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
49 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Europejczyk free participation
50 Łapińska Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
51 Łapiński Jan Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
52 Mejsner Ula Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
53 Szczotka Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
54 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 86 Gdańsk free participation
55 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
56 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
57 Post Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
58 Post Marta Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
59 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
60 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
61 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk free participation
62 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
63 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
64 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
65 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior free participation
66 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior free participation
67 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
68 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
69 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
70 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
71 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
72 Paczkowski Tomasz Wejherowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
73 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Malucha (2013-2012) free participation
74 Nafalska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
75 Wilczynska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola podstawowa 79 free participation
76 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
77 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKLA Sopot free participation
78 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
79 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni free participation
80 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
81 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
82 Wnuk Jędrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
83 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
84 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gimnazjum nr 8 free participation
85 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
86 Prostak Jakub Gdańśk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
87 Prostak Oliwia Gdańśk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk free participation
88 Bòjko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 49 miś free participation
89 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk free participation
90 Rentfleisz Jeremi GDańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
91 Rentfleisz Karolina GDańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
92 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
93 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie free participation
94 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie free participation
95 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54 free participation
96 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
97 Księżopolski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
98 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
99 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
100 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation


Views: 1278

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ