# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 17 w Gdańsk | |
2 | Zieziula Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
3 | Piotrak Julia | Pasłęk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Najlepsza Szkoła w Pasłęku | |
4 | Ptasiński Szymon | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
5 | Kuleczka Tytus | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
6 | Kuleczka Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
7 | Joniec Dominika | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
8 | Szczęsny Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
9 | Gajek Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 51 "Jacek i Agatka" | |
10 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
11 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
12 | Pieniążek Michał | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
13 | Joniec Angelika | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
14 | Roda Oskar | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
15 | Trelińska Ania | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
16 | Pilarski Marcel | Lębork | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
17 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
18 | Labuda Łucja | Maszewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
19 | Ptak Wiktor | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
20 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
21 | Żerdecki Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP 75 w Gdańsku | |
22 | Żerdecki Leonard | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ZSSIO SzP 75 | |
23 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
24 | Jasiński Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | KS Portowiec Gdańsk | |
25 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
26 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | KS Portowiec Gdańsk | |
27 | Szymborska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 50 Gdańsk | |
28 | Szymborska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Tri freak | |
29 | Klucznik Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
30 | Klucznik Asia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
31 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 75 w Gdańsku | |
32 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
33 | Sudoł Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
34 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
35 | Maniek Andrzej | Bytom | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
36 | Gumkowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | MMKS Gdańsk | |
37 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
38 | Sobociński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
39 | Kozłowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Szkola podstawowa 79 | |
40 | Kozłowski Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola podstawowa 79 | |
41 | Danielewicz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
42 | Wójciga Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
43 | Wójciga Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Jaguar Gdańsk | |
44 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
45 | Nowacki Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszole Trzynastka | |
46 | Nowacki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
47 | Maciuszonek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | 3athlete | |
48 | Maciuszonek Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | 3athlete | |
49 | Połczyński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SKS 52 | |
50 | Buszman Wiktoria | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
51 | Wolańska Aleksandra | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
52 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
53 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
54 | Wańdoch Dubaj Weronika | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
55 | Bąkała Michalina | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
56 | Godula Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
57 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
58 | Pajdak Krzysztof | Pszczółki | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
59 | Pajdak Karolina | Pszczółki | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
60 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sz.P. nr 75 | |
61 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Sz.P. nr 75 | |
62 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
63 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
64 | Surdy Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Sp 43 Gdańsk | |
65 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Zespół szkół w Rotmance | |
66 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Zespół szkół w Rotmance | |
67 | olejarz Jan | Lodz | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Łódź Księży Młyn | |
68 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
69 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
70 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole Tik Tak Straszyn | |
71 | Janicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
72 | Janicki Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
73 | Buszke Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 4 Gwarny Dworek | |
74 | Wiński Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP75 | |
75 | Aleksiejuk Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
76 | Aleksiejuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | Próchniewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP 19 Gdańsk | |
78 | Próchniewicz Nicole | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 19 Gdańsk | |
79 | Pazurkiewicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
80 | Żybort Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | MMKS Gdańsk | |
81 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
82 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
83 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
84 | Kołodziejczyk Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | II STO Gdańsk | |
85 | Kołodziejczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | II STO Gdańsk | |
86 | Olszewska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
87 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
88 | Droszcz Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
89 | Droszcz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
90 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
91 | Czerniawska Zuzia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
92 | Czerniawski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
93 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
94 | Dubicka Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
95 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
96 | Skierka Oliwier | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
97 | Kordek Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 7 | |
98 | Kordek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 7 | |
99 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | AS Pileczka Pruszcz Gdański | |
100 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) |
Views: 11819