Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kamiński Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
2 Patyk Zbigniewa Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
3 Patyk Marianna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
4 Patyk Władysław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
5 Mazurek Cezary Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
6 Mazurek Dominik Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
7 Falba Kuba Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
8 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Stoczniowiec Gdańsk, free participation
9 MĄCZKOWSKI Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) KS Portowiec Gdańsk free participation
10 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) KS Portowiec Gdańsk free participation
11 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) KS Portowiec Gdańsk free participation
12 Zwolińska Amelka Kowale Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) ZKPiG w Kolbudach free participation
13 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
14 Gołąb Leon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
15 Jansa Jaśmina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
16 Jansa Jeżyna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
17 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
18 Szostak Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
19 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
20 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
21 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76 free participation
22 KOWALIK OLIWIA Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SzP nr 4 Pruszcz Gdanski free participation
23 RUSOŃ BARTOSZ RUMIA Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP RUMIA SALEZJANKI free participation
24 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
25 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
26 PALECKI OLGIERD GDAŃSK Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
27 Kołakowski Szymon Piasty Wielkie Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
28 Kołakowski Paweł Piasty Wielkie Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
29 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
30 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
31 Hennig Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
32 Hennig Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
33 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
34 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
35 Zaj Maja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe free participation
36 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
37 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
38 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
39 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Wisiorki free participation
40 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Grupa Biegowa 65 free participation
41 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
42 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Lepszy Gdańsk free participation
43 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
44 Paczkowski Tomasz Wejherowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
45 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Malucha (2013-2012) free participation
46 Misiura Oliwia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO free participation
47 Okrój Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Olimpijczyk free participation
48 Okrój Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
49 Kuncewicz Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk free participation
50 Brożyniak Tomasz Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
51 Wierzbicki Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS SZCZYPIORNIAK GDAŃSK free participation
52 Plavinska Aliya Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) free participation
53 Plavinska Leya Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
54 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
55 KRAJEWSKI MICHAŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
56 Wolak Kinga Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
57 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
58 Kopczyński Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Minionki free participation
59 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) szkoła podstawowa 8 free participation
60 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
61 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team free participation
62 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team free participation
63 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
64 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
65 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
66 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
67 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Europejczyk free participation
68 Łapińska Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
69 Łapiński Jan Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK free participation
70 Mejsner Ula Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
71 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP nr 4 Pruszcz Gdański free participation
72 Szczotka Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
73 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 86 Gdańsk free participation
74 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
75 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
76 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
77 WENCEL MARTYNA GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) PRZEDSZKOLE NR 11 free participation
78 WENCEL WERONIKA GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP NR 56 free participation
79 Post Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
80 Post Marta Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
81 Janiak Bruno Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) "MISIACZKI" Przedszkole Kraina Tęczy free participation
82 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
83 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
84 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
85 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
86 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
87 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
88 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior free participation
89 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior free participation
90 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
91 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
92 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
93 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
94 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
95 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk free participation
96 Nafalska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
97 Wilczynska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola podstawowa 79 free participation
98 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKLA Sopot free participation
99 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
100 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation


Views: 1547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ