Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kuncewicz Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk free participation
2 Brożyniak Tomasz Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
3 Wierzbicki Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS SZCZYPIORNIAK GDAŃSK free participation
4 Plavinska Aliya Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) free participation
5 Plavinska Leya Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
6 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
7 KRAJEWSKI MICHAŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
8 Wolak Kinga Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
9 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
10 Kopczyński Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Minionki free participation
11 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) szkoła podstawowa 8 free participation
12 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
13 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team free participation
14 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team free participation
15 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
16 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
17 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
18 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
19 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Europejczyk free participation
20 Łapińska Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
21 Łapiński Jan Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK free participation
22 Mejsner Ula Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
23 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP nr 4 Pruszcz Gdański free participation
24 Szczotka Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
25 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 86 Gdańsk free participation
26 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
27 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
28 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
29 WENCEL MARTYNA GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) PRZEDSZKOLE NR 11 free participation
30 WENCEL WERONIKA GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP NR 56 free participation
31 Post Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
32 Post Marta Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
33 Janiak Bruno Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) "MISIACZKI" Przedszkole Kraina Tęczy free participation
34 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
35 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
36 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
37 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
38 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
39 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
40 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior free participation
41 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior free participation
42 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
43 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
44 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
45 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
46 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
47 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk free participation
48 Nafalska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk free participation
49 Wilczynska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola podstawowa 79 free participation
50 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKLA Sopot free participation
51 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
52 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
53 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni free participation
54 Wnuk Jędrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
55 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
56 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
57 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
58 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk free participation
59 Rentfleisz Karolina GDańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK free participation
60 Rentfleisz Jeremi GDańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK free participation
61 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
62 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie free participation
63 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie free participation
64 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54 free participation
65 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
66 Zielińska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 Gdańsk free participation
67 Januszkieiwcz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
68 Januszkieiwcz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 Gdańsk free participation
69 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
70 Barańczuk Maks Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
71 Białas Oliver Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Sp 47 Gdynia free participation
72 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
73 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
74 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha (2013-2012) free participation
75 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
76 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
77 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) free participation
78 Kraszewski Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
79 Kraszewski Makary Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) free participation
80 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012) free participation
81 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia free participation
82 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
83 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
84 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34 free participation
85 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
86 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
87 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) free participation
88 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia free participation
89 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) free participation
90 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012) free participation
91 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino free participation
92 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82 free participation
93 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
94 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) free participation
95 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia free participation
96 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk free participation
97 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) free participation
98 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk free participation
99 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM free participation
100 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM free participation


Views: 1199

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ