# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wróbel Krzysztof | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II b | ||
2 | Woźniak Jesika | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II b | ||
3 | Krzyżyk Pascal | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ klasa I a | ||
4 | Jaroszek Mateusz | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ klasa I a | ||
5 | Baran - Drzazga Kacper | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ klasa I a | ||
6 | Pawlica Michał | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
7 | Piotrowski Paweł | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
8 | Sochacka Nikola | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
9 | Tworowska WIKTORIA | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
10 | Fielauf Kacper | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
11 | Kosińska Amelia Maja | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
12 | Słomka Wiktoria | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
13 | Koszela Daria | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
14 | Niemczyk Dawid | Zabrze | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp/klasa Ib | ||
15 | Błaszczyk Adam | Zabrze | 3 km i 130 metrów bieg dla uczniów szkół średnich | UKS Olimpia Zabrze | ||
16 | Nowak Jakub | Zabrze | 2 km i 130 metrów bieg dla uczniów gimnazjum | Gimnazjum nr 13 w Zabrzu | ||
17 | Thomalla Bogdan | Zabrze | 4 km i 130 metrów dla miłośników Nordic walking i chodziarzy | Silesia Nordic Team | ||
18 | Budka Anna | Zabrze | 4 km i 130 metrów dla miłośników Nordic walking i chodziarzy | Rada Dzielnicy Centrum Północ | ||
19 | Stachura Mateusz | Zabrze | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | SP nr.8 | ||
20 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | 4 km i 130 metrów dla miłośników Nordic walking i chodziarzy | |||
21 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | |||
22 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | |||
23 | Pogocki Piotr | Knurów | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | |||
24 | Ploch Karolina | Pyskowice | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | |||
25 | Ploch Adam | Pyskowice | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | |||
26 | Gajda Daria | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | SP 8 kl. I C | ||
27 | Rutkowska NATALIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | |||
28 | Hańderek DANIEL | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
29 | Wierucka Eliza | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
30 | Bieniek Emilia | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
31 | Kaczmarczyk Roksana | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
32 | Desperak PATRYK | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
33 | Engler Rafał | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
34 | Kiełpikowska Daria | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
35 | Czapla Jakub | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/Klasa VIc | ||
36 | Noglik Nikola | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
37 | Woźniczka Cyprian | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
38 | Sielska Dominika | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
39 | Orzeł Olivia | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
40 | Ociepa Piotr | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
41 | Kwiek Sonia | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
42 | Kowalczyk Mateusz | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
43 | Kotowicz KINGA | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
44 | Kania Nikola | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
45 | Bućkowska Nicola | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa III b | ||
46 | WOŹNICZKA OLIWIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
47 | STACHURA KACPER | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
48 | STACHURA JULIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
49 | STACHURA BARTŁOMIEJ | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
50 | SOŁOGUB NATALIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
51 | NOGLIK DAGMARA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
52 | MAZURKIEWICZ KINGA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
53 | LUSA WANESA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
54 | KWIATKOWSKI DAWID | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
55 | KOZINA JULIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
56 | KAPICA WIKTORIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
57 | KANIOWSKA ewa | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
58 | KAPICA KEWIN | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
59 | JARASZ SZYMON | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
60 | GUZIŃSKA WIKTORIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
61 | DASZKO SEWERYN | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
62 | DASZKO PAULINA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
63 | BORÓWKA NICOLA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
64 | BOROWKA KORNELIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8/ klasa IV b | ||
65 | Bieszczad Kamil | Świętochłowice | 2 km i 130 metrów bieg dla uczniów gimnazjum | WOPR Świętochłowice | ||
66 | Bieszczad Dawid | Świętochłowice | 2 km i 130 metrów bieg dla uczniów gimnazjum | WOPR Świętochłowice | ||
67 | Woźny Oliwer | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP8/klasa Va | ||
68 | Wojdalska JUSTYNA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | |||
69 | Soczyńska NIKOLA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
70 | Sielski patryk | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
71 | Remisz Wiktoria | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
72 | Pawlus DOMINIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
73 | Nowakowska Paulina | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
74 | Napiórkowski SZYMON | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
75 | Namsler Martyna | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
76 | Karliński Aleksander | Z | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
77 | Hadryś Dawid | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
78 | Foltyńska Katarzyna | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
79 | Borowski Dawid | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp 8/6b | ||
80 | Tankowski Oliwier | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
81 | Szmidt DAMIAN | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
82 | Mucha JUSTYNA | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
83 | Kwiek MELISA | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
84 | Witt WERONIKA | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
85 | Stolarska Olivia | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
86 | Kauża WALENTY | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
87 | Mruk MATEUSZ | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
88 | Sztaba Patrycja | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
89 | Jędrejko Paulina | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ Klasa II c | ||
90 | Borowka Olivia | ZABRZE | 130 metrów bieg dla uczniów klas I- III oraz przedszkolaków | Sp 8/ klasa IIc | ||
91 | Orzeł DANIEL | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
92 | Mamczarz Marlena | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
93 | Lejzak Kamil | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
94 | Jacak KAMIL | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
95 | Dziarmaga Adam | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
96 | Bienert Adrianna | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | Sp8/ Klasa IVa | ||
97 | Chojnacka-Adamczyk Liliana LILIANA | ZABRZE | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | SP 8 | ||
98 | Hadryś Dariusz | ZABRZE | 8 km i 130 metrów bieg dla osób, które ukończyły 18 lat | SP 8 | ||
99 | Adamczyk ZOFIA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8 | ||
100 | Adamczyk BARBARA | ZABRZE | 1 km i 130 metrów bieg dla uczniów klas IV- VI | SP 8 |
Views: 23249