CYKLO Gdynia MTB Kids
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kozieł-Dworski Oleg Wejherowo Cyklo Gdynia MTB Kids Cycling Planet
2 Butczak Filip Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
3 OŻGA DASTIN gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
4 Wesołowska Lena Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids SP 79 Gdańsk paid dotpay
5 Frydrychowicz Franek Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
6 Brylowski Bartek KARTUZY Cyklo Gdynia MTB Kids MTB START KARTUZY
7 Doroszkiewicz Iga Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole 22 paid dotpay
8 Pakulska Jagna Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
9 Zasada Pola Puck Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
10 Nowakowski Patryk Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids SP 48 Gdynia paid dotpay
11 Nowakowski Filip Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids SP 48 Gdynia paid dotpay
12 BIELOWICZ Pola gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
13 Gołąb Laura Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
14 Patała Ludwik Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
15 Gołąb Leon Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
16 szabłowska Gabriela Juszkowo Cyklo Gdynia MTB Kids Pruszcz Biega paid dotpay
17 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Cyklo Gdynia MTB Kids Pruszcz Biega paid dotpay
18 Ożarowski Dawid Rumia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
19 Jokiel Julian Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
20 Żochowska Liliana Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia paid dotpay
21 Jędrzejewski Patryk Rumia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
22 Stefan Nadia gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids
23 Harashchuk Dymitr Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
24 Wyrwicki Kazimierz Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
25 Wyrwica Łucja Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
26 Guzińska Weronika Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole nr 24 Gdynia paid
27 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids
28 Stefan-Birkowski Borys gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids SP 28 Gdynia
29 Kwiatkowska Marta Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole nr 58 GDYNIA paid dotpay
30 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole nr 53 Gdynia paid dotpay
31 Misztal Oskar Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole nr 24 Gdynia paid dotpay
32 Błaszczuk Martyna Reda Cyklo Gdynia MTB Kids ATS RUMIA paid dotpay
33 Antkowiak Tosia Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Akademia Młodych Sportowców Gdynia paid dotpay
34 Florczak Katarzyna Kowale Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
35 Zieliński Krzysztof Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids LKS ZORZA paid dotpay
36 Radzewicz Lidka Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
37 Radzewicz Antek Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
38 Cierpisz Paweł Reda Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
39 Grzmil Agata Kuksy Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
40 Grzmil Tymon Kuksy Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
41 Warchol Franciszka Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
42 Gurski Jakub Rumia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
43 Lichosik Wiktor Koleczkowo Cyklo Gdynia MTB Kids Koleczkowo paid dotpay
44 Wenta Kornel Łebunia Cyklo Gdynia MTB Kids Pój na Kóło paid dotpay
45 Wenta Wojciech Łebunia Cyklo Gdynia MTB Kids Pój na kóło paid dotpay
46 Wenta Wiktor Łebunia Cyklo Gdynia MTB Kids Pój na kóło paid dotpay
47 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Cyklo Gdynia MTB Kids SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53 paid dotpay
48 Grynczyński Krzysztof Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid
49 Lewicki Andrzej Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
50 Krycia Helena Reda Cyklo Gdynia MTB Kids Bike Adventure
51 Krycia Antoni Reda Cyklo Gdynia MTB Kids Bike Adventure
52 Geraszek Julia Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids 2009 paid dotpay
53 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Cyklo Gdynia MTB Kids 2007 paid dotpay
54 Cała Lena Bytów Cyklo Gdynia MTB Kids Świat Płytek u Kryspina paid dotpay
55 Cała Dawid Bytów Cyklo Gdynia MTB Kids Baszta Bytów paid dotpay
56 Strachowicz Łukasz Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
57 SIUDEK HANNA Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
58 Błaszczuk Julian Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids Morsy Gdyńskie / Przedszkole nr 7 paid dotpay
59 Waleńska Emilia Gdansk Cyklo Gdynia MTB Kids Przedszkole 88 paid dotpay
60 Waleński Franciszek Gdansk Cyklo Gdynia MTB Kids Sp80 paid dotpay
61 Różański Nikodem Jagatowo Cyklo Gdynia MTB Kids SP Wojanowo
62 Swietlicki Aleksander Gdańsk Cyklo Gdynia MTB Kids Belta Team Gdańsk
63 Swietlicki Borys Gdansk Cyklo Gdynia MTB Kids Belta Team Gdańsk
64 Kierszka Ignacy Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids PSSP Gdynia paid dotpay
65 Depczyński Adam Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids paid dotpay
66 Teska Patrycja Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids SGA Gdynia
67 Teska Martyna Gdynia Cyklo Gdynia MTB Kids SGA Gdynia


Views: 2116

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ