# Surname and name City Distance Club Birth year Klasyfikacja dodatkowa Sum to pay
1 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Cobra Team 1983 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
2 Murawski Maciej Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1977 Lekarz i lekarz dentysta 15.00 PLN
3 Murawska Joanna Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1977 Lekarz i lekarz dentysta 15.00 PLN
4 Batkiewicz Sebastian Wejherowo Bieg Główny - 10 km 1976 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
5 Kowalewska Monika Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1991 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
6 Mendocha Paulina Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1990 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
7 Wojciechowska Joanna Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
8 Urbowski Konrad Gdańsk Bieg Główny - 10 km GUMed 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
9 Kraszewski Bartosz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
10 Dziunko Michał Dziunko Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1984 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
11 Kwiecień Alicja Białogard Bieg Główny - 10 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
12 Arcab Donata Białogard Bieg Główny - 10 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
13 Michalczuk Monika Michalczuk Olsztyn Bieg Główny - 10 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
14 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1987 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
15 Rajski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1987 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
16 Paprocki Adam GDAŃSK Bieg 5 km Najeżeni endorfiną 2007 Rodzina lekarska paid dotpay
17 Sikora Monika Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Team 1986 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
18 Paprocka Anna GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną 1974 Rodzina lekarska paid dotpay
19 Szabałowska Adrianna Szczecinek Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1995 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
20 Paprocki Marcin GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną 1974 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
21 Kalisz Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1986 Lekarz i lekarz dentysta paid
22 Szram Wiktoria Gdańsk Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
23 Szycik Waldemar Grajewo Bieg Główny - 10 km Maratonka Grajewo 1969 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
24 Jakusz Ewa Gdańsk Bieg 5 km 1991 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
25 Łuksza Konrad Bojano Bieg Główny - 10 km 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
26 Buśko Paweł Charbrowo Bieg 5 km 3Team Charbrowo 1970 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
27 Pachnik Kinga Gdansk Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
28 Sianowski Patryk Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
29 Aszyk Arkadiusz Gdańsk Bieg 5 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta 15.00 PLN
30 Malec Dobrosława Gdańsk Bieg 5 km GUMed 1992 Student wydziału lekarskiego 15.00 PLN
31 Baran Patrycja Elbląg Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1992 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
32 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1982 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
33 Greczyło Adam Miszewko Bieg 5 km CS Gdynia 1976 Rodzina lekarska paid dotpay
34 Greczyło Stanisław Miszewko Bieg 5 km CS / Mewa Gdynia 2002 Rodzina lekarska paid dotpay
35 Nawrocki Matthias Gdańsk Bieg Główny - 10 km 2000 Rodzina lekarska 15.00 PLN
36 Książek Marta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
37 Marjański Tomasz Gdynia Bieg Główny - 10 km KS PIDRINA GDYNIA 1979 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
38 Brzózka Karina Kleszczewo Bieg 5 km 1997 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
39 Szuster Wocjeich Gdańsk Bieg 5 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
40 Zając Maciej Gdańsk Bieg 5 km Dream Tri Team 1981 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
41 Chmielewski Michał Gdańsk Bieg Główny - 10 km Dream Tri Team / GUMed 1972 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
42 Łukasik Agata Poznań Bieg Główny - 10 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
43 Narloch Daria Gdynia Bieg Główny - 10 km 1988 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
44 Skokowski Przemek Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1990 Rodzina lekarska paid dotpay
45 Ćwik Kamila Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
46 Furtak Magdalena Gdańsk Bieg 5 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
47 Hubert Jakub Pogórze Bieg 5 km 1985 Rodzina lekarska paid dotpay
48 Spychalski Piotr Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
49 Błażyńska-Spychalska Agata Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1992 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
50 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg 5 km 1989 Rodzina lekarska paid dotpay
51 Staśkiewicz Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
52 Chmielowski Wacław Gdańsk Bieg 5 km Parkrun Gdańsk 1958 Rodzina lekarska paid dotpay
53 Staniul Piotr Zielona Góra Bieg 5 km 1991 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
54 Chmielowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1991 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
55 Wiśniewska Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1997 Student wydziału lekarskiego 15.00 PLN
56 Łopacińska Julia Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia 2008 Rodzina lekarska free participation
57 Łopacińska Alicja Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia 2015 Rodzina lekarska free participation
58 Łopacińska Milena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia 2011 Rodzina lekarska free participation
59 Łopaciński Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km SPORTEVO 1978 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
60 Leczycka Martina Gdansk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
61 Minkowska Joanna Gdansk Bieg Główny - 10 km 1969 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
62 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Edu Maluszek 2014 Rodzina lekarska free participation
63 Kabata Jan Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Nasza Szkoła 2010 Rodzina lekarska free participation
64 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5 km 1982 Lekarz i lekarz dentysta 15.00 PLN
65 Dudzic Wojciech Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
66 Kaczmarz Agata Gdańsk Bieg 5 km 1992 Lekarz i lekarz dentysta 15.00 PLN
67 Tarnawska Maria Gdańsk Bieg 5 km 1987 Lekarz i lekarz dentysta paid
68 Narloch Wojciech Starogard Gdański Bieg Główny - 10 km 1984 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
69 Lisius Karolina Starogard Gdański Bieg Główny - 10 km 1990 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
70 Mitschke-Melech Neonila Sopot Bieg Główny - 10 km 1977 Rodzina lekarska paid dotpay
71 Mitschke Anna Sopot Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
72 Grudzińska Aleksandra Gdynia Bieg Główny - 10 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
73 Bystrzyński Artur Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
74 Krzywania Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1995 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
75 Grzenkowicz Michał Reda Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
76 Lewicki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1991 Rodzina lekarska paid dotpay
77 Przybycień Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
78 Drapała Olga Szczytno Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1987 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
79 Maria Malgorzata Gdynia Bieg Główny - 10 km 1985 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
80 Praszkiewicz Marcin Szczytno Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
81 Prawda Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1997 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
82 Chomik Ewa Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1984 Lekarz i lekarz dentysta paid
83 Hać stanisław Gdańsk Bieg Główny - 10 km GUMed - Wesoły chirurg 1969 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
84 Wojciechowska Ewelina Gdańsk Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
85 Wojno Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1986 Lekarz i lekarz dentysta paid
86 Gach Maciej Gdańsk Bieg 5 km Pomorze Biega i Pomaga 1983 Rodzina lekarska paid dotpay
87 Biały Dawid Białe Błota Bieg 5 km GKS Spójnia Białe Błota 1991 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
88 Leszkowicz Kornel Gdynia Bieg Główny - 10 km 1989 Rodzina lekarska paid dotpay
89 Biernat Katarzyna Gdańsk Bieg 5 km GUMed 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
90 Gołębiowska Iga Gdańsk Bieg 5 km Wyrewolwerowane Gazele 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
91 Romankiewicz Agata Rzeszów Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
92 Domitrz Piotr Gdańsk Bieg 5 km 1996 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
93 Krajnik Krystyna Sopot Bieg 5 km 1988 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
94 Łankiewicz Marta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Team 1989 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
95 Paczkowski Konrad Gdańsk Bieg Główny - 10 km 1986 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
96 Brzeska Barbara Darłowo Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
97 Ciesielski Maciej Toruń Bieg Główny - 10 km 1994 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
98 Woźny Martyna Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1993 Student wydziału lekarskiego paid dotpay
99 Korda-Kostrzewska Marcelina Sopot Bieg 5 km 1991 Lekarz i lekarz dentysta paid dotpay
100 Jasnoch Bartosz Tczew Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny 1988 Student wydziału lekarskiego paid dotpay


Views: 2343

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ