# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mizeria Przemysław Mizeria Działdowo Start Bieg 10 km paid
2 Drozdowicz Paweł Brodnica Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl
3 Ciepcieliński Dawid Brodnica Start Bieg 10 km biegam bo biegam paid
4 Rzepka Krystian Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km
5 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km paid
6 Ruciński cezary pinino Start Bieg 10 km KB Lech Rypin paid
7 RADOMSKI Marcin Płock Start Bieg 5 km Biegam W Sfetsze
8 KOWALIK Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km
9 Król Ireneusz Bydgoszcz Start Bieg 10 km Partia Pokoju prezes doktor Ireneusz Król paid
10 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL paid
11 Raniszewska Marzena Grudziądz Start Bieg 10 km
12 Błażejewski Mateusz Zbiczno Start Bieg 5 km IP-SERWIS.PL paid
13 Jasiński Mateusz Giżycko Start Bieg 5 km paid
14 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km paid
15 Chrząstek Paweł Toruń Start Bieg 5 km paid
16 Paćkowska Urszula Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
17 Werengowski Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km paid
18 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie paid
19 Rzepka Andrzej wielki głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie paid
20 Rzepka Fabian Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
21 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
22 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km paid
23 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Bieg 10 km Radość Biegania paid
24 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Start Bieg 10 km SieBiega paid
25 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km
26 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Start Bieg 5 km TKKF KUBUŚ Sierpc paid
27 Kowalkowski jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
28 Kowalkowski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
29 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 10 km Lubawa Kocha Biegać paid
30 Bogucki Marian Brodnica Start Bieg 10 km paid
31 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km paid
32 Skrzyniecki Stanisław Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
33 Skrzyniecki Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
34 Sochal Radosław Brodnica Start Bieg 10 km paid
35 Walecka Kornelia Kiełpiny Start Dzieci do 15 roku życia
36 Bajorek Piotr Brodnica Start Bieg 5 km paid
37 Paszkowski Janusz Brodnica Start Bieg 10 km paid
38 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Start Dzieci do 15 roku życia
39 Polak Magdalena Wąbrzeźno Start Bieg 5 km Szalone Pelikany paid
40 Stańczak Mariusz Chojnowo Start Bieg 10 km runfoRRest paid
41 Drozdowicz Justyna BRODNICA Start Bieg 5 km IP-Serwis.pl paid
42 Kuźniarski Tomasz Brodnica Start Bieg 10 km paid
43 Zalewska Laura Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
44 Zalewski Kacper Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
45 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km paid
46 Wojas artur GRUDZIADZ Start Dzieci do 15 roku życia
47 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start Bieg 5 km paid
48 Grzybowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km paid
49 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
50 Walecki Patryk Kiełpiny Start Bieg 10 km paid
51 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km paid
52 ekman eliza MIECHUCINO Start Dzieci do 15 roku życia
53 Najdrowski Kamil Kurzętnik Start Handbike Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta / Kurzętnik Biega
54 Jaranowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km Biegaj z Głową paid
55 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km ZAGI TEAM
56 Górna Justyna Brodnica Start Bieg 10 km paid
57 Patalon Adam Marzęcice Start Bieg 10 km paid
58 Szymborski Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km paid
59 Motylińska ZOFIA Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
60 Motyliński JAN Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
61 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km paid
62 Motyliński Krystian Brodnica, Drużyny Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl paid
63 Kułakowski Robert Toruń Start Bieg 5 km paid
64 Szpeciński Przemek Rymań Start Bieg 10 km Dąbrowski Team
65 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start Bieg 10 km paid
66 JURECKA EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE Start Bieg 5 km paid
67 Kowalkowski Jarosław Brodnica Start Bieg 10 km Jezus Chrystus Team paid
68 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
69 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
70 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading paid
71 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km EKO-OPAŁ PŁONNE paid
72 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km
73 Wiwatowski Michał Przyłęki Start Bieg 10 km
74 Sulkowski Jacek Sulkowski Traczyska Start Bieg 10 km paid
75 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km paid
76 Kaszubska Wiktoria Ostrowite Start Dzieci do 15 roku życia KB LECH RYPIN
77 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE Start Bieg 10 km KB LECH RYPIN
78 Kowalski Paweł Brodnica Start Bieg 5 km paid
79 Zalewski Wiesław Brodnica Start Bieg 10 km Studio Impact paid
80 Zalewska Anita Brodnica Start Bieg 10 km Studio Impact paid
81 Jarzębski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km
82 Witkowski Mikołaj Brodnica Start Bieg 10 km paid
83 Jarzębowska Brygida Brodnica Start Bieg 5 km paid
84 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega
85 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 10 km GTR GOLUB-DOBRZYŃ paid
86 Anzel Jerzy Brodnica Start Bieg 10 km Brodnica Biega paid
87 Ostrowska Monika Brodnica Start Bieg 5 km Szalone Brodniczanki paid
88 Wisiński Piotr Szbada Start Bieg 10 km paid


Views: 7256

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ