# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mizeria Przemysław Mizeria | Działdowo | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
2 | Drozdowicz Paweł | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | IP-Serwis.pl | |
3 | Ciepcieliński Dawid | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | biegam bo biegam | paid |
4 | Rzepka Krystian | Wielki Głęboczek | Polska | Start Bieg 5 km | ||
5 | Kwiatkowski Grzegorz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
6 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | KB LECH RYPIN | |
7 | Burzacki Wiesław | Lidzbark | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
8 | Stawicka Martyna | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
9 | Ruciński cezary | pinino | Polska | Start Bieg 10 km | KB Lech Rypin | paid |
10 | Neumann Andrzej | Bydgoszcz | Polska | Start Bieg 10 km | Wkurw Team | paid |
11 | Taczyński Marek | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
12 | Wolska Justyna | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | ||
13 | Wolski Mateusz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | ||
14 | Kostański Adam | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | Brodnica Biega | paid |
15 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Start Bieg 5 km | Biegam W Sfetsze | |
16 | KOWALIK Andrzej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | ||
17 | Król Ireneusz | Bydgoszcz | Polska | Start Bieg 10 km | Partia Pokoju prezes doktor Ireneusz Król | paid |
18 | Markiewicz Zbigniew | Wąbrzeźno | Polska | Start Bieg 5 km | MIASTOAKTYWNI.PL | paid |
19 | Raniszewska Marzena | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | ||
20 | Błażejewski Mateusz | Zbiczno | Polska | Start Bieg 5 km | IP-SERWIS.PL | paid |
21 | Karpiński Paweł | Pokrzydowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SieBiega | |
22 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
23 | Florczak Robert | Lidzbark | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
24 | Konarzewska Martyna | Działdowo | Polska | Start Bieg 10 km | UKS MOSiR Działdowo | |
25 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
26 | Chrząstek Paweł | Toruń | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
27 | WOLSKI Wojciech | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
28 | Paćkowska Urszula | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
29 | Werengowski Krzysztof | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
30 | Musiałowski Kazimierz | 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 | Polska | Start Bieg 10 km | Nordic Walking za Uśmiech | |
31 | Dzięgielewska Grażyna | Toruń | Polska | Start Bieg 5 km | Grażka | |
32 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Polska | Start Bieg 5 km | Gmina Brzozie | paid |
33 | Rzepka Andrzej | wielki głęboczek | Polska | Start Bieg 5 km | Gmina Brzozie | paid |
34 | Rzepka Fabian | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Gmina Brzozie | |
35 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Gmina Brzozie | |
36 | PUC weronika | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
37 | PUC marcin | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
38 | PUC zofia | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
39 | Mrówczyński Krzysztof | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
40 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Start Bieg 5 km | Kurzętnik Biega | paid |
41 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Bieg 10 km | Radość Biegania | paid |
42 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Start Bieg 10 km | SieBiega | paid |
43 | Bałuta Hubert | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
44 | Bazior Ignacy | Gdańsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
45 | Bazior Hubert | Gdańsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
46 | FRITZKOWSKI Zbigniew | BRODNICA | Polska | Start Bieg 10 km | ||
47 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Start Bieg 5 km | TKKF KUBUŚ Sierpc | paid |
48 | Flenc Kalina | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
49 | Flenc Bruno | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
50 | Flenc Paweł | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | logopedabrodnica.pl | paid |
51 | Kowalkowski jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
52 | Kowalkowski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
53 | KWIATKOWSKI RYSZARD | BRODNICA | Polska | Start Bieg 10 km | niezrzeszony | |
54 | Szczutkowski Karol Szczutkowski | Golub-Dobrzyń | Polska | Start Bieg 10 km | JW 3537 | paid |
55 | GÓRSKI RADEK | LUBAWA | Polska | Start Bieg 10 km | Lubawa Kocha Biegać | paid |
56 | Pietrzak Maciej | Warszawa | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
57 | Pietrzak Justyna | Warszawa | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
58 | Bogucki Marian | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
59 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
60 | Skrzyniecki Stanisław | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 | |
61 | Skrzyniecki Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 | |
62 | Napierski Jakub | Jajkowo | Polska | Start Bieg 10 km | ||
63 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
64 | Sochal Radosław | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
65 | Walecka Kornelia | Kiełpiny | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
66 | Bajorek Piotr | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
67 | Paszkowski Janusz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
68 | Stępień Marta | Płock | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
69 | Gawlik Łukasz | Wyszogród | Polska | Start Bieg 10 km | Sportowy Wyszogród | paid |
70 | Niepsuj Marcin | Włocławek | Polska | Start Bieg 10 km | JW 3537 BRODNICA | paid |
71 | Jabłońska Nina | Wąbrzeźno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
72 | Polak Magdalena | Wąbrzeźno | Polska | Start Bieg 5 km | Szalone Pelikany | paid |
73 | Jedraszek Tomasz | Górzno | Polska | Start Bieg 10 km | jw 35-37/team kopec | paid |
74 | Stańczak Mariusz | Chojnowo | Polska | Start Bieg 10 km | runfoRRest | paid |
75 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Polska | Start Bieg 5 km | IP-Serwis.pl | paid |
76 | Kuźniarski Tomasz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
77 | Zalewska Laura | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 | |
78 | Zalewski Kacper | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 | |
79 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
80 | Wojas artur | GRUDZIADZ | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
81 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
82 | Puc Mikołaj | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
83 | Puc Adam | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS GOL Brodnica | |
84 | Grzybowski Wojciech | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
85 | Korczak Kamil | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
86 | Walecki Patryk | Kiełpiny | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
87 | Głębocki Arkadiusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
88 | ekman eliza | MIECHUCINO | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
89 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Polska | Start Handbike | Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta / Kurzętnik Biega | |
90 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | Biegaj z Głową | paid |
91 | Dembowski Sławomir | lidzbark | Polska | Start Handbike | ||
92 | Jankowski Wiesław | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | TVBrodnica.pl | paid |
93 | Górkowski Andrzej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | ZAGI TEAM | |
94 | Błaszkowska Aneta | Obrowo | Polska | Start Bieg 10 km | ||
95 | Górna Justyna | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
96 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Start Bieg 10 km | paid | |
97 | Natański Łukasz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
98 | Spruch Andrzej | Łódź | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
99 | Gargól Maria | Łódź | Polska | Start Bieg 5 km | paid | |
100 | Szymborski Łukasz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | paid |
Views: 12654