# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Radomiński Kamil Kwidzyn START 10 km 40.00 PLN
2 Roczyński Krzysztof Grudziądz START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
3 Noga Grzegorz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
4 Ćwikliński Stanisław Rokitki START 10 km pierwsze 50 osób limit reached
5 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km 40.00 PLN
6 Piszkalski Piotr Grudziądz START 10 km pierwsze 50 osób O.S.A. Bushcraft Grudziądz limit reached
7 Gibas Lucyna Tczew START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
8 Zdanowicz Paweł Elbląg START 10 km 40.00 PLN
9 Ścisłowski Andrzej Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Biegający Tczew paid dotpay
10 Mrozek Marcin Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Biegający Tczew paid dotpay
11 Rulewski Dariusz Skarszewy START 10 km 40.00 PLN
12 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km pierwsze 50 osób IREK i rak - Maraton o życie paid dotpay
13 Bałdyga Radosław Elbląg START 10 km pierwsze 50 osób JBB limit reached
14 Łepek Małgorzata Starogard Gdański START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
15 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
16 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km pierwsze 50 osób KS Sokół Zblewo paid dotpay
17 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km pierwsze 50 osób Aktywni Kociewiacy limit reached
18 Ruchlewicz Urszula Sztum START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
19 Ruchlewicz Natalia Sztum START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
20 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km pierwsze 50 osób Klub Kociewiak Tczew limit reached
21 Wolski Jarosław Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Dovista Active Team/Biegający Tczew paid dotpay
22 LABON MAGDALENA KOŚCIELNA JANIA START 10 km pierwsze 50 osób KS Sokół Zblewo limit reached
23 Miler-Owsik Monika Starogard Gdański START 10 km pierwsze 50 osób Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo paid dotpay
24 Szarmach Grzegorz Ocypel START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
25 Szarmach Sylwia Ocypel START 10 km pierwsze 50 osób Szarmach Team paid dotpay
26 Goździelewski Przemek Krąg START 10 km pierwsze 50 osób Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB paid dotpay
27 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki START 10 km pierwsze 50 osób PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW paid dotpay
28 Zimna Agnieszka Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Reebok Run Crew Tczew paid dotpay
29 Zimna Anna Tczewskie Łąki START 10 km pierwsze 50 osób Reebok Run Crew Tczew paid dotpay
30 Nierzwicka Monika Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Reebok Run Crew Tczew paid dotpay
31 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km pierwsze 50 osób paid
32 Rzepka Andrzej Gdańsk START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
33 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
34 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
35 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START 10 km pierwsze 50 osób TRI STAROGARD GD paid dotpay
36 Ostrowski Józef Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Pazurtupaka / Gemalto / Biegający Tczew paid dotpay
37 Frankiewicz Andrzej Tczew START 10 km pierwsze 50 osób limit reached
38 liban zygfryd tczew START 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Biegający Tczew free participation
39 Depka Adam Tczew START 10 km pierwsze 50 osób Reebok Run Crew Tczew paid
40 Kurkowski Marek Starogard Gdański START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
41 Graban Aleksandra Malbork START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
42 Szefer Mateusz Ocypel START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
43 Suchomski Marcin Nowy Staw START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
44 Musolf Jarosław Starogard Gdański START 10 km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
45 Kaczyński Daniel Starogard Gdański START 10 km pierwsze 50 osób Morsy Zblewo paid dotpay
46 Wesołowska Martyna Owidz START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
47 Majkowski Tomasz Skórcz START 10 km pierwsze 50 osób Aktywni Kociewiacy paid dotpay
48 Stachowicz Karolina Skórcz START 10 km pierwsze 50 osób SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid dotpay
49 Walendziak Ryszard Malbork START 10 km VALDANO paid
50 Gerigk Natalia Pinczyn START 10 km pierwsze 50 osób Morsy Zblewo paid dotpay
51 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km pierwsze 50 osób Morsy Zblewo paid dotpay
52 Klin Anna Skórcz START 10 km pierwsze 50 osób Aktywni Kociewiacy paid dotpay
53 Bogusz Mateusz Kwidzyn START 10 km pierwsze 50 osób Traktor Team Gmina Kwidzyn paid dotpay
54 Zieliński Maciej Tczew START 10 km pierwsze 50 osób SkutecznaNatura.pl paid dotpay
55 Kłos Klaudiusz Skórcz START 10 km pierwsze 50 osób Wilk Kociewski paid dotpay
56 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km paid dotpay
57 Karczewski Grzegorz Hel START 10 km pierwsze 50 osób LKS Błękitni Żeglce paid dotpay
58 Różycki Ryszard Tczew START 10 km Klub Kociewiak Tczew paid
59 Derlaga Kamil Szymankowo START 10 km pierwsze 50 osób PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid dotpay
60 Wadowska Anna Pruszcz Gdański START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
61 Łubkowska Grażyna Gdańsk START 10 km pierwsze 50 osób Biegaj z głową paid dotpay
62 Bloch Przemysław Czersk START 10 km pierwsze 50 osób Biegające Śliwice paid dotpay
63 Lenzer Daniel Elbląg START 10 km pierwsze 50 osób paid dotpay
64 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km pierwsze 50 osób Grupa Trójmiasto paid
65 Zawistowski Mariusz Tczew START 10 km pierwsze 50 osób limit reached


Views: 1521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ