IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ruminski Daniel Grobelno START 10 km paid dotpay
2 Nowakowski Marcin Tczew START 10 km paid dotpay
3 Błaszak Roman Malbork START 10 km paid dotpay
4 Pękalska Monika Elbląg START 10 km SILVER Elbląg paid dotpay
5 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km 45.00 PLN
6 Jerzyk Paweł Wiśliny START 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 45.00 PLN
7 Jerzyk Paulina Wiśliny START 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 45.00 PLN
8 Cichończuk Antoni Gdynia START 10 km Akademia Marynarki Wojennej 45.00 PLN
9 Kiliarska Valentyna Nikolaev START 10 km Lkb Rudnik 45.00 PLN
10 Tomczak Dorota Gdańsk START 10 km 45.00 PLN
11 Derdowski Michał Mirotki START 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid dotpay
12 LANG Paweł Gdansk START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA paid dotpay
13 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA paid dotpay
14 Miszke Kazimierz Czersk START 10 km Florian Chojnice paid dotpay
15 Kościelniak Jacek Dąbrowa Górnicza START 10 km 45.00 PLN
16 Dziedziński Łukasz Pelplin START 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka 45.00 PLN
17 Majewska Agnieszka Elbląg START 10 km paid dotpay
18 Potoczek Andrzej Lichnowy START 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid dotpay
19 Bryła Maciej Pruszcz Gdański START 10 km Pruszcz Biega/49BLot paid dotpay
20 GUZ Robert Tczew START 10 km paid dotpay
21 Skrzypski Stanisław Gdańsk START 10 km - osoby powyżej 70 roku życia www.rehaholistic.pl free participation
22 Pieńkowski Tomasz Gdańsk START 10 km RINGRAIDERS SAKO GDYNIA paid dotpay
23 Ubowska Monika Ubowska Tczew START 10 km paid dotpay
24 Szpyra Edward Gdynia START 10 km - osoby powyżej 70 roku życia free participation
25 Prokop Mariusz Elbląg START 10 km PROKOPKI paid dotpay
26 Prokop Anna Elbląg START 10 km PROKOPKI paid dotpay
27 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START 10 km Klub Kociewiak Tczew paid
28 Lis Lukasz Swarozyn START 10 km BBL Starogard Gdański paid dotpay
29 Wasilewski Marcin Gdynia START 10 km Apteka Gemini Team paid dotpay
30 Fierek Bożena Czersk START 10 km paid dotpay
31 Wiśniewski Zbigniew Gdynia START 10 km paid dotpay
32 Walas Damian Tczew START 10 km CrossElite paid dotpay
33 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Nie marnuj tlenu GAiT paid dotpay
34 Maciejewski Martin Tczew START 10 km Biegający Tczew paid dotpay
35 Fałkowski Jarosław Gardeja START 10 km Gmina Gardeja Biega 45.00 PLN
36 Motylewski Radosław MALBORK START 10 km 22.BLT 45.00 PLN
37 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska START 10 km 22.BLT paid dotpay
38 schutz tomasz Gdynia START 10 km BROWAR GDYNIA paid dotpay
39 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Zespół Szybkiej Kolki 45.00 PLN
40 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI START 10 km Pruszcz Biega paid dotpay
41 Kugaudo Piotr Gdańsk START 10 km biegowyswiat.pl paid dotpay
42 Żuchowski Jan Wola Szydłowska START 10 km paid dotpay
43 Tryc Jaroslaw Kwidzyn START 10 km paid dotpay
44 Jankowska Małgorzata Kwidzyn START 10 km paid dotpay
45 Karczewski Andrzej Sztutowo START 10 km paid dotpay
46 kesz-karczewska magdalena sztutowo START 10 km paid dotpay
47 Wieliński Jacek Gdańsk START 10 km GRUPA LOTOS paid dotpay
48 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km Morsy Zblewo paid
49 Górski Dawid Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniewu paid dotpay
50 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km paid dotpay
51 Łukaszewicz Barbara Gdańsk START 10 km MARATONYPOLSKIE.PL TEAM paid dotpay
52 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk START 10 km MARATONYPOLSKIE.PL TEAM paid dotpay
53 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km 45.00 PLN
54 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo paid dotpay
55 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo paid dotpay
56 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START 10 km paid dotpay
57 Wodzikowska Anna Gdańsk START 10 km paid dotpay
58 Wodzikowski Marcin Gdańsk START 10 km paid dotpay
59 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk START 10 km paid dotpay
60 Masłowska Małgorzata Gdynia START 10 km biegamyrazem.pl/VegeRunners 45.00 PLN
61 Wiśniewski Kamil Krąg START 10 km paid dotpay
62 Węglarek Rafał Gdańsk START 10 km paid dotpay
63 Frankiewicz Andrzej Tczew START 10 km paid dotpay
64 Balicki Andrzej Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia paid dotpay
65 Machnikowska Karolina Zblewo START 10 km Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy paid dotpay
66 Mitura Maciej Gdańsk START 10 km paid dotpay
67 Sławecki Wojtek Malbork START 10 km 45.00 PLN
68 Rojewska Angelika Malbork START 10 km 45.00 PLN
69 Czapla Natalia Malbork START 10 km 45.00 PLN
70 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie START 10 km 45.00 PLN
71 Żardecki Dawid Starogard Gdański START 10 km Klub kociewiak Tczew paid
72 Piekut Anna Tczew START 10 km CrossElite paid dotpay
73 Bieszk Karolina Reda START 10 km paid dotpay
74 Frątczak Łukasz Pelplin START 10 km paid
75 Kolasińska Agnieszka Pruszcz Gdański START 10 km paid dotpay
76 Mąka Marcin Gdynia START 10 km paid dotpay
77 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew START 10 km Biegający Tczew paid dotpay
78 Tomaszewska Kinga Gdynia START 10 km Akademia Marynarki Wojennej 45.00 PLN
79 Tusk Paweł Gdynia START 10 km Akademia Marynarki Wojennej 45.00 PLN
80 Bresa Kamil Pelplin START 10 km paid dotpay
81 Woron Aleksandra Malbork START 10 km paid dotpay
82 Kolodynski Tomasz Gościszewo START 10 km 45.00 PLN
83 Zając Karolina Gdańsk START 10 km paid dotpay
84 Drożdż Mariusz Olsztyn START 10 km WIW OLSZTYN 45.00 PLN
85 Dziedzic Rafał Kwidzyn START 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid dotpay
86 Kuropatwa Łukasz Rumia START 10 km Bażant Team paid dotpay
87 Rosa Sebastian Tczew START 10 km paid dotpay
88 Kaszubowski Zenon Malbork START 10 km Active Malbork paid
89 Mykowski Jerzy Skórcz START 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Aktywni Kociewiacy free participation
90 Mykowski Tomasz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
91 Dubiela Halina Tczew START 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ paid dotpay
92 Nowak Andrzej Mława START 10 km Tempo Mława 45.00 PLN
93 Dymski Krzysztof Malbork START 10 km Dymszczaki paid dotpay
94 Dymska Iwona Malbork START 10 km Dymszczaki paid dotpay
95 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid dotpay
96 Dziwosz Paweł Malbork START 10 km 45.00 PLN
97 Bierowiec Magdalena Toruń START 10 km Berki 45.00 PLN
98 Cichoń Maciej Reda START 10 km 42.195 Wejherowo 45.00 PLN
99 Daszkiewicz Artur Tczew START 10 km 45.00 PLN
100 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański START 10 km Pruszcz biega paid dotpay


Views: 3634

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ