# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buczkowska - Kańska Justyna | Chełmno | nordic walking 5km | |||
2 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | rolki 21km | paid on-line | ||
3 | Lemmle Krzysztof | Gdańsk | rolki 21km | paid on-line | ||
4 | Zamiatowska Kinga | Bydgoszcz | rolki 21km | RUN BYDGOSZCZ | paid on-line | |
5 | Jakubowski Tymoteusz | Klamry | biegi/rolki dla dzieci 1km | MAKT SKATING TEAM | ||
6 | Grzenkowitz Wioletta | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
7 | Grzenkowitz Dariusz | Chełmno | bieg 8km | paid on-line | ||
8 | Chojnacki Bartosz | Warszawa | rolki 21km | Mapei - Media Creation - BDC | ||
9 | Łazarski Marian | Działowo | bieg 8km | Działowo biega | paid | |
10 | ARBSZAJTYS Izabela | KALMUZY | bieg 8km | paid on-line | ||
11 | Kasprzyk Natalia | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
12 | Marcinkowska Anna | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
13 | Wawrzyniak Dawid | Bydgoszcz | bieg 8km | SeGa Serwis Running Team | paid | |
14 | Szulc Marek | Gdynia | rolki 21km | bulwargdynia | ||
15 | Pietkiewicz Zuzanna | Murowana Goślina | rolki 21km | Roll4life plichwyscig.pl | paid on-line | |
16 | Warchoł Łukasz | Warszawa | rolki 21km | WSR POLSKATER | paid on-line | |
17 | Paszkowska Alicja | Brodnica | nordic walking 5km | paid on-line | ||
18 | Paszkowski Janusz | Brodnica | bieg 8km | paid on-line | ||
19 | Trawczyński Adam | Warszawa | rolki 21km | Legia Warszawa Masters | ||
20 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | rolki 21km | Twister Trójmiasto | paid on-line | |
21 | Brzozowska Beata | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
22 | Lewandowska Anita | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
23 | Katlewska Marika | Chełmno | nordic walking 5km | paid on-line | ||
24 | Tomaszewski Adam | Zalasewo | rolki 21km | paid on-line | ||
25 | Ignaszak Michał | Radziejowice | rolki 21km | paid on-line | ||
26 | Hartung Wojtek | Sopot | rolki 21km | Twister Trójmiasto | ||
27 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | dwubój 8 bieg+21 rolki | paid on-line | ||
28 | Kolasińska Joanna | Bydgoszcz | bieg 8km | RUN BYDGOSZCZ | ||
29 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | rolki 21km | paid on-line | ||
30 | Szarmach Kacper | Gródek | bieg 8km | Biegaj z WSL | paid on-line | |
31 | Szarmach Stanisław | Gródek | bieg 8km | paid on-line | ||
32 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | rolki 21km | paid on-line | ||
33 | Kubisiak Krzysztof | Toruń | bieg 8km | paid on-line | ||
34 | Kubisiak Karolina | Toruń | rolki 21km | paid on-line | ||
35 | Ciborowski Itan | Pisz | biegi/rolki dla dzieci 1km | SEBA-SPORT PISZ | paid on-line | |
36 | Ciborowski Sebastian | Pisz | dwubój 8 bieg+21 rolki | SEBA-SPORT PISZ | paid on-line | |
37 | Lubiejewska Wioletta | Świecie | bieg 8km | paid on-line | ||
38 | Makowski Andrzej | Jabłówko | rolki 21km | paid on-line | ||
39 | Mitkowska Natalia | Gościeradz | dwubój 8 bieg+21 rolki | paid on-line | ||
40 | Deus Grzegorz | Szczecinek | rolki 21km | ROLLA SPEED TEAM | paid on-line | |
41 | Kochański Dariusz | Bukowiec | bieg 8km | paid on-line | ||
42 | Pikulski Grzegorz | Osielsko | rolki 21km | Rolla Speed Team | ||
43 | Flejszer Łukasz | Gostynin | rolki 21km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | ||
44 | Kucharzyk Maciej | Poznań | biegi/rolki dla dzieci 1km | Zico Racing Speed Team | paid on-line | |
45 | Kucharzyk Piotr | Poznań | rolki 21km | Zico Racing Speed Team | paid on-line | |
46 | Chebanenko Damir | Bydgoszcz | biegi/rolki dla dzieci 1km | Ekipa z ławki | paid on-line | |
47 | Bróździak Katarzyna | Świecie | bieg 8km | paid on-line | ||
48 | Koprowicz Katarzyna | Świecie | bieg 8km | The Runners Świecie | paid on-line | |
49 | JĘDYKIEWICZ MARTA | ŚWIECIE | rolki 21km | paid on-line | ||
50 | kowalczyk olivia | Gostynin | biegi/rolki dla dzieci 1km | przynależność klubowa U.K.S. ZWOLEŃ -TEAM | paid on-line | |
51 | Bąkowski RADOSŁAW | Kiszkowo | rolki 21km | Roll4life/plichwyscig.pl | paid on-line | |
52 | Wijat Alicja | Warszawa | biegi/rolki dla dzieci 1km | |||
53 | Wijat Judyta | Warszawa | biegi/rolki dla dzieci 1km | |||
54 | Stykała Adrianna | Bukowiec | bieg 8km | paid on-line | ||
55 | Stykała Sebastian | Bukowiec | bieg 8km | paid on-line | ||
56 | Stykała Magdalena Stykała | Bukowiec | bieg 8km | paid on-line | ||
57 | Zakurski Tomasz | Bydgoszcz | bieg 8km | paid on-line | ||
58 | Szewczykowski Grzegorz | Bydgoszcz | bieg 8km | paid on-line | ||
59 | Wijat Tomasz | Warszawa | rolki 21km | paid on-line | ||
60 | Flis Krzysztof | Rotmanka | rolki 21km | Zdeklarowany amator | paid on-line | |
61 | Wójcik Tomasz | Wołomin | rolki 21km | |||
62 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | bieg 8km | paid on-line | ||
63 | CIESIÓŁKA ANGELIKA | SOLEC KUJAWSKI | bieg 8km | paid on-line | ||
64 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | rolki 21km | paid on-line | ||
65 | Szumlas Dorota | Mrzezino | rolki 21km | paid on-line | ||
66 | Szumlas Jacek | Mrzezino | rolki 21km | paid on-line | ||
67 | Kempa Janusz | Ruda | bieg 8km | Team Ruda | paid on-line | |
68 | KEMPA Katarzyna | Ruda | bieg 8km | Team Ruda | paid on-line | |
69 | Krawczyk Małgorzata | Bydgoszcz | dwubój 8 bieg+21 rolki | parkrun Bydgoszcz | ||
70 | Wróblewska Joanna | Unislaw | bieg 8km | paid on-line | ||
71 | koc Antek | toruń | biegi/rolki dla dzieci 1km | przedszkole nr 14 | paid on-line | |
72 | koc Franek | toruń | biegi/rolki dla dzieci 1km | szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line | |
73 | koc filip | toruń | biegi/rolki dla dzieci 1km | szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line | |
74 | koc Katarzyna | toruń | bieg 8km | niezrzeszony | paid on-line | |
75 | koc marcin koc | toruń | rolki 21km | niezrzeszony | paid on-line | |
76 | Śliwiński Henryk | Toruń | dwubój 8 bieg+21 rolki | Rolla Speed Team | paid on-line | |
77 | DATTA EDYTA | GDAŃSK | nordic walking 5km | |||
78 | CHOMIAK MARIUSZ | GDYNIA | rolki 21km | X-Trainer | paid on-line | |
79 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | rolki 21km | Warszawa | paid on-line | |
80 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | dwubój 8 bieg+21 rolki | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | paid on-line | |
81 | Wolski Piotr | GRUDZIĄDZ | bieg 8km | paid on-line | ||
82 | Szmyt Rafał | Poznań | rolki 21km | Roll4life/plichwyscig.pl | paid on-line | |
83 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | dwubój 8 bieg+21 rolki | paid on-line | ||
84 | KAWA MARCIN | BYDGOSZCZ | bieg 8km | CUKIER & SERCE | paid on-line | |
85 | Jakubowski Wiktor | Klamry | rolki 21km | paid on-line | ||
86 | Borowiec Krzysztof | Białystok | rolki 21km | paid on-line | ||
87 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | dwubój 8 bieg+21 rolki | Zico Racing Speed Team | paid on-line | |
88 | Kowalski Marek | Gdańsk | rolki 21km | Twister Trójmiasto | paid on-line | |
89 | Saczuk Wojciech | GDAŃSK | rolki 21km | Twister Trójmiasto | paid on-line | |
90 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | rolki 21km | paid | ||
91 | Dubiał Rafał | Leszno | rolki 21km | paid on-line | ||
92 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | dwubój 8 bieg+21 rolki | paid | ||
93 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | dwubój 8 bieg+21 rolki | |||
94 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | bieg 8km | Akademia Biegania Grudziądz | paid on-line | |
95 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | bieg 8km | Akademia Biegania Grudziądz | paid on-line | |
96 | Lewandowski Maciej | Bydgoszcz | bieg 8km | RUN BYDGOSZCZ | paid on-line | |
97 | ABRAM Bogumił | Giżycko | rolki 21km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery | paid on-line | |
98 | Olender Tomasz | Grudziądz | bieg 8km | Enduhub Running Team | paid on-line | |
99 | Mazurek Wiesław | Gdynia | rolki 21km | paid on-line | ||
100 | Mazurek Sebastian | Gdynia | rolki 21km | paid on-line |
Views: 31321