6 Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nowicki Marcin Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid
2 Lamparski Daniel Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid
3 Gruda Mieczysław Osielsko START Bieg Główny (5000 m) paid
4 Mrówczyńska Katarzyna Inowrocław START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
5 Mrówczyńska Julia Inowrocław START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
6 Janke Damian Janke Sępólno Krajeńskie START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
7 Szenk Marta Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
8 Boulge Beata Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
9 Rosińska Weronika Wieniec START Bieg Główny (5000 m)
10 Marciniak Justyna Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
11 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Bydgoskie Okonie paid dotpay
12 Durczak Jerzy Białe Błota START Bieg Główny (5000 m) Bydgoskie Okonie paid dotpay
13 Stankiewicz Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Jaca Team paid dotpay
14 Kowalski Jacek Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
15 Maruszewski Marcin Brwilno START Bieg Główny (5000 m) Active Runners Płock paid dotpay
16 Marciniak Radosław Płock START Bieg Główny (5000 m) Active Runners Płock paid dotpay
17 Marciniak Krzysztof Płock START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
18 Życziński Michał Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
19 Kmieciak Robert Toruń START Bieg Główny (5000 m) T.S.Opatrunki Toruń
20 Nelke Monika Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
21 Pihut Marek Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
22 Kowalecka Bożena Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
23 Libner Kamil Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
24 Borecka Anna Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
25 Opiłowska Marta Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
26 Czarnecka Joanna Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
27 Rudnicki Mateusz Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
28 Dach Łukasz Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
29 Sobczak Anna Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Czarne Stopy.SM paid dotpay
30 Motoczyński Wojciech Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) TKKF Kolejarz Bydgoszcz
31 Zimny Marek Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Eltra w biegu paid dotpay
32 Ziółkowska Małgorzata Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Drobex Bydgoszcz paid dotpay
33 Ziółkowski Włodzimierz Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
34 ZielińskA Aleksandra INOWROCŁAW START Bieg Główny (5000 m) Decathlon teem Inowrocław paid dotpay
35 Zieliński Robert INOWROCŁAW START Bieg Główny (5000 m) Decathlon teem Inowrocław paid dotpay
36 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Kung tu Pandy 3 paid dotpay
37 Zielińska Barbara Jacewo START Bieg Główny (5000 m) Decathlon teem Inowrocław paid dotpay
38 DANIELEWSKI RAFAŁ Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) ROBOTNIK TOPORZYSKO paid dotpay
39 Reszka Marta Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
40 Reszka Andrzej Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
41 GRUŻEWSKA JUSTYNA Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
42 Żuchowski Józef Płonne START Bieg Główny (5000 m) EKO-OPAŁ PŁONNE paid dotpay
43 Szynwelska Marlena Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Czarne Stopy.SM paid dotpay
44 Walenciak Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Czarne Stopy.SM paid dotpay
45 Brzezińska Marta Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
46 Grzybowska Paulina Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
47 Studzińska Ilona Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
48 Studziński Krzysztof Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
49 Studziński Waldemar Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
50 Kopeć Maciej Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
51 Pihut-Kopeć Agnieszka Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
52 Pastwa Donata Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) TRISPACE paid dotpay
53 Ciesielski Jan Toruń START Bieg Główny (5000 m) Parkrun Toruń paid dotpay
54 Seklecka Natalia Włocławek START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
55 Gabrych Maciej Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Czarne Stopy.SM paid dotpay
56 DZIKIEWICZ ROBERT DZIKIEWICZ BRZEG START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
57 Błoch Marcin Poznań START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
58 Rymarkiewicz Małgorzata Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
59 Grzegorek Grota Ewa Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
60 Rybarczyk Wojciech .Osielsko START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
61 Wiśniewski Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
62 Latoń Waldemar Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) Polimex-Profil paid dotpay
63 Andryszak Piotr Nowa Wieś Wielka START Bieg Główny (5000 m) Polimex-Profil paid dotpay
64 Wieczorek Justyna Wieczorek Inowrocław START Bieg Główny (5000 m) 1975 paid dotpay
65 Dziadkowiec Julia SOLEC KUJAWSKI START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
66 Dziadkowiec Michał SOLEC KUJAWSKI START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
67 Drzewiecki Maciej NIEMCZ START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
68 ORZESZEK - DRZEWIECKA IZABELA NIEMCZ START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
69 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
70 Lipka Zuzanna Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
71 Maciejewska Lipka Joanna Toruń START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
72 Bogdan Wacław Toruń START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
73 Siekierka Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
74 Pawełczak Kamil SOLEC KUJAWSKI START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
75 ULATOWSKI Mateusz SOLEC KUJAWSKI START Bieg Główny (5000 m) PASACO paid dotpay
76 Szymański Tomasz Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Gastro Team paid dotpay
77 Nikołajew Monika Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
78 śrubka Patryk Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Sparta Bydgoszcz paid dotpay
79 Stawarska Elżbieta Toruń START Bieg Główny (5000 m) Marmel paid dotpay
80 Sobczak Marcin Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) Czarne Stopy.SM paid dotpay
81 Gawrych Adam Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
82 Czech Dominika Iwno START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
83 Repczyński Tomasz Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
84 Marek Sławomir Przysiek\Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) Soleccy Biegacze paid dotpay
85 Rzętkowski Artur Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
86 Olejniczak Marek Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
87 Krajewska Jagoda Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
88 Wójcik Jakub Bydgoszcz START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
89 Wolski Radosław Toruń START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
90 Wastowski Dawid Piotrków Kujawski START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
91 Czajka Michał Toruń START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
92 Mielcarski Michal Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) MIELCAR TEAM paid dotpay
93 Nowicki Aleksander Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
94 Wiliński Marek Włocławek START Bieg Główny (5000 m) Biegam dla zdrowia paid dotpay
95 Butrym Adam Toruń START Bieg Główny (5000 m) Parkrun Toruń paid dotpay
96 Gruszka Marek Maksymilianowo START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
97 Ruciński cezary pinino START Bieg Główny (5000 m) KB Lech Rypin paid dotpay
98 STAWICKI MAREK Włocławek START Bieg Główny (5000 m) paid dotpay
99 Błaszak Łukasz Solec Kujawski START Bieg Główny (5000 m) "BUBA" Solec Kujawski paid dotpay
100 Belzyt Piotr Unisław START Bieg Główny (5000 m) Belzyciak Squad paid dotpay


Views: 13856

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ