Puchar Gdyni - Dąbrowa #1
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Radzewicz Lidka Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
2 Radzewicz Antek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
3 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki 2014 free participation
4 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 free participation
5 Krużycka Jagoda Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2015 free participation
6 Krużycki Jeremi Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 free participation
7 Kuberka Wojciech Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 18 Gdynia 2006 free participation
8 Kuberka Franciszek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 18 Gdynia 2008 free participation
9 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prency na Trasie 2014 free participation
10 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia 2009 free participation
11 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" 2013 free participation
12 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2006 free participation
13 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
14 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 free participation
15 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia 2009 free participation
16 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat PSSP Gdynia 2011 free participation
17 Kwiatkowska Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła podstawowa nr 21 2009 free participation
18 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA 2007 free participation
19 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2008 free participation
20 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 free participation
21 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO 2011 free participation
22 Jadczak Adrian Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA GDYNIA 2004 free participation
23 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino 2008 free participation
24 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 free participation
25 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 free participation
26 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 free participation
27 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
28 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2006 free participation
29 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Gimnazjum nr 20 2004 free participation
30 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 53 2012 free participation
31 Bobrowska Kinga Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP.35 2009 free participation
32 Bobrowski Dominik Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP.35 2006 free participation
33 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo 2010 free participation
34 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 2012 free participation
35 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2005 free participation
36 Droszkowska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 free participation
37 Gustke Laura Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 31 2010 free participation
38 Gustke Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP nr 31 2012 free participation
39 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 free participation
40 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot 2009 free participation
41 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 free participation
42 Popek Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
43 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO 2008 free participation
44 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 free participation
45 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports 2010 free participation
46 Rembiszewska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
47 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia 2010 free participation
48 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 2013 free participation
49 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia/GIM 11 2002 free participation
50 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
51 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 free participation
52 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki 2005 free participation
53 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
54 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 free participation
55 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 2012 free participation
56 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
57 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
58 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 free participation
59 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 free participation
60 Jetke Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 free participation
61 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
62 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 free participation
63 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki 2010 free participation
64 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki 2008 free participation
65 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 free participation
66 Kochański Konstanty Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2005 free participation
67 Kochański Szczepan Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia 2007 free participation
68 Marat Grzegorz Rumia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2006 free participation
69 Marat Agnieszka Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
70 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 2004 free participation
71 Tokarska Laura Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2005 free participation
72 Kowalczyk Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 free participation
73 Belka Gabriel gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
74 Kwiatkowska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
75 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 free participation
76 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 6 2011 free participation
77 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 2009 free participation
78 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia 2006 free participation
79 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM 2008 free participation
80 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia 2010 free participation
81 Car Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 28 Gdynia 2011 free participation
82 Car Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia 2006 free participation
83 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia 2003 free participation
84 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) 2014 free participation
85 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 free participation
86 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
87 Pozorski Jakub Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp10 Rumia 2009 free participation
88 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia 2008 free participation
89 Zawadzka Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 21 Gdynia 2009 free participation
90 Wolińska Liliana Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 free participation
91 Gołębska Maja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 2008 free participation
92 SINICKA Amelia GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
93 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
94 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia 2010 free participation
95 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
96 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 50 2013 free participation
97 Jachimska Julianna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
98 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 2006 free participation
99 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
100 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia 2010 free participation


Views: 746

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ