Puchar Gdyni - Karwiny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
2 Dzielecki Jakub gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
3 Dzielecka Julia gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole nr 46 w Gdyni free participation
4 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
5 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia free participation
6 Kozakiewicz Natalia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
7 Kozakiewicz Ada Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
8 Czerniak Julia Elbląg Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
9 Walas Daniel Gdansk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 75 free participation
10 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 26 free participation
11 Zakrzewski Wojciech Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Tato! Co ty na to? free participation
12 Zakrzewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Tato! Co ty na to? free participation
13 różalski filip gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
14 różalski adrian gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
15 Wichnowski Ignaś REDA Bieg BOSMANA – 7 lat przedszkole przy parku reda free participation
16 Wichnowski Antoś REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole przy parku reda free participation
17 Lewicki Andrzej Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Morska Przygoda free participation
18 Elmanowska Natalia Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
19 Elmanowska Joanna Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
20 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
21 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
22 Zarzyca Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 16 Gdynia free participation
23 Zarzycki Błażej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sp 31 Gdynia free participation
24 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
25 Plavinska Aliya Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
26 Plavinska Leya Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
27 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP nr 4 Pruszcz Gdański free participation
28 Milewska Julia Mosty Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
29 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
30 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp free participation
31 Węgrzynska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sasp free participation
32 Strachowicz Łukasz gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 28 free participation
33 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia free participation
34 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców free participation
35 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
36 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
37 KANDZORA SEBASTIAN gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat free participation
38 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
39 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53 free participation
40 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 5 Sopot free participation
41 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Sopot free participation
42 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
43 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia free participation
44 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia free participation
45 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia free participation
46 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
47 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam free participation
48 Grynczyński Krzysztof Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 20 free participation
49 Białas Oliver Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 47 Gdynia free participation
50 Krzynówek Oskar Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 17 Gdynia free participation
51 Grabowski Oskar gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat www.familyweekend.pl free participation
52 Depczyński Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
53 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki free participation
54 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
55 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia free participation
56 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia free participation
57 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prency na Trasie free participation
58 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia free participation
59 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" free participation
60 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni free participation
61 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia free participation
62 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
63 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
64 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA free participation
65 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO free participation
66 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO free participation
67 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino free participation
68 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia free participation
69 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat free participation
70 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
71 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu free participation
72 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo free participation
73 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 free participation
74 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia free participation
75 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot free participation
76 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia free participation
77 Popek Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia free participation
78 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO free participation
79 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners free participation
80 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports free participation
81 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 free participation
82 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia free participation
83 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki free participation
84 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 free participation
85 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
86 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners free participation
87 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki free participation
88 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki free participation
89 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
90 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 free participation
91 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia free participation
92 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
93 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
94 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
95 Sosnowska Lidia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
96 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 free participation
97 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
98 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia free participation
99 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
100 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation


Views: 1823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ