Puchar Gdyni - Karwiny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 różalski filip gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
2 różalski adrian gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
3 Wichnowski Ignaś REDA Bieg BOSMANA – 7 lat przedszkole przy parku reda free participation
4 Wichnowski Antoś REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole przy parku reda free participation
5 Lewicki Andrzej Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Morska Przygoda free participation
6 Elmanowska Natalia Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
7 Elmanowska Joanna Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
8 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
9 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
10 Zarzyca Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 16 Gdynia free participation
11 Zarzycki Błażej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sp 31 Gdynia free participation
12 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
13 Plavinska Aliya Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
14 Plavinska Leya Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
15 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP nr 4 Pruszcz Gdański free participation
16 Milewska Julia Mosty Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
17 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
18 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp free participation
19 Węgrzynska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sasp free participation
20 Strachowicz Łukasz gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 28 free participation
21 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia free participation
22 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców free participation
23 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
24 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
25 KANDZORA SEBASTIAN gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat free participation
26 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
27 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53 free participation
28 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 5 Sopot free participation
29 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Sopot free participation
30 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
31 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia free participation
32 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia free participation
33 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia free participation
34 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
35 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam free participation
36 Grynczyński Krzysztof Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 20 free participation
37 Białas Oliver Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 47 Gdynia free participation
38 Krzynówek Oskar Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 17 Gdynia free participation
39 Grabowski Oskar gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat www.familyweekend.pl free participation
40 Depczyński Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
41 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki free participation
42 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
43 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia free participation
44 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia free participation
45 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prency na Trasie free participation
46 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia free participation
47 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" free participation
48 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni free participation
49 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia free participation
50 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
51 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
52 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA free participation
53 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO free participation
54 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO free participation
55 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino free participation
56 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia free participation
57 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat free participation
58 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
59 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu free participation
60 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo free participation
61 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 free participation
62 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia free participation
63 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot free participation
64 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO free participation
65 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners free participation
66 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports free participation
67 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki free participation
68 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 free participation
69 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
70 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners free participation
71 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki free participation
72 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki free participation
73 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
74 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 free participation
75 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia free participation
76 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
77 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
78 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
79 Sosnowska Lidia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
80 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 free participation
81 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
82 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia free participation
83 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
84 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
85 Gostomski Szymon Tokary Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
86 Skrzypkowska Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat LUMPEK.pl free participation
87 Skrzypkowski Dominik Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat LUMPEK.pl free participation
88 Skrzypkowska Daria Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LUMPEK.pl free participation
89 Tatrocka Kamila Pogórze Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
90 Tatrocka Julia Pogórze Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
91 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
92 Skowronek Amelia Borkowo Bieg MATA – 6 lat free participation
93 Walczak Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Puchar Gdyni Team free participation
94 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
95 Teska Martynka Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat SGA Gdynia free participation
96 Teska Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia free participation
97 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia free participation
98 Daniluk Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców free participation
99 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat free participation
100 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation


Views: 1570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ