Puchar Gdyni - Dąbrowa #2
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 Slepecki Kacper Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP 14
3 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 31 Gdynia
4 Góralski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 16 Gdynia
5 Czajkowska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 40 Gdynia
6 Anuszek Helena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp20
7 Blumkowska Nikola Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
8 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28 Gdynia
9 Iwanicka Milena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 Mówiński Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp6 Gdynia
11 Niżyńska Karina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 Formela Piotr Marszewska Góra Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28
14 Koziara Aleks Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 84 Gdańsk
15 Sprengel Hubert Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 Pomierski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp. Nr 6 Gdynia
17 Olszewska Martyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Amerykańska Szkoła Podstawowa
18 Dokrzewski Adam Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk
20 Littwin Robert Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat OSP KŁOSOWO
21 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Pogórze
22 Jagmin Amelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Wymiatacze
23 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
24 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
26 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam
27 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
28 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo
29 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6
30 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports
31 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
32 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
33 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia
34 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki
35 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
36 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
37 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
38 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia
39 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Views: 6098

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ