# Surname and name City Distance Club Jersey size Bieg Główny 10km Sum to pay
1 Mijas Krzysztof Końskie Bieg wszyscy od lat 15 PASAT Końskie L TAK
2 Komisarczyk Monika Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 Feliksbud M TAK paid on-line
3 Smelcerz-Gadecka Aneta Kielce Bieg wszyscy od lat 15 S TAK paid on-line
4 Gadecki Artur Kielce Bieg wszyscy od lat 15 M TAK paid on-line
5 Kołodziejski Kamil Kielce Bieg wszyscy od lat 15 Fitness Active M TAK
6 Dębowska Ada Końskie Bieg wszyscy od lat 15 PASAT Końskie M TAK paid on-line
7 PROKOPIUK ROBERT PIASECZNA GORKA Bieg wszyscy od lat 15 S NIE
8 Malinowski Piotr Malinowski Końskie Bieg wszyscy od lat 15 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich L NIE
9 KRAMER RAFAŁ KRAMER RADOM Bieg wszyscy od lat 15 M TAK paid on-line
10 Kucharczyk Michał Kucharczyk Białobrzegi Bieg wszyscy od lat 15 XL NIE
11 Niziołek Zenon Sadek Bieg wszyscy od lat 15 STS SKARŻYSKO-KAM. M NIE paid on-line
12 Niziołek Aleksandra Sadek Bieg do lat 14 STS SKARŻYSKO-KAM. S NIE paid on-line
13 Rut Antoni Grzybów Stary Bieg do lat 14 M NIE paid on-line
14 Lasota Michał Stąporków Bieg do lat 14 L NIE paid on-line
15 Boruń Natalia Stąporków Bieg do lat 14 L NIE paid on-line
16 Boruń Krzysztof Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 XL TAK paid on-line
17 Opara Michał Smyków Bieg do lat 14 ZHP w Miedzierzy Zastęp "Wszystkożercy" S NIE paid on-line
18 Opara Krzysztof Smyków Bieg wszyscy od lat 15 Stąporkowska Policja L TAK paid on-line
19 Banasik Paweł Radom Bieg wszyscy od lat 15 enduhub.com M TAK paid on-line
20 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW Bieg wszyscy od lat 15 GMINA STĄPORKÓW XS TAK paid on-line
21 Deperas Łukasz Końskie Bieg wszyscy od lat 15 M NIE paid on-line
22 ROT MARIA BLIŻYN Bieg wszyscy od lat 15 TOP MARKET TEAM S NIE paid on-line
23 CIUK AGNIESZKA SKARŻYSKO-KAMIENNA Bieg wszyscy od lat 15 KRIOS SKARŻYSKO S NIE paid on-line
24 Gola Rafał Zaborowice Bieg wszyscy od lat 15 XL TAK paid on-line
25 Kowalczyk Szymon Stąporków Bieg do lat 14 XS NIE paid on-line
26 Kowalczyk Adam Stąporków Bieg do lat 14 XS NIE paid on-line
27 Kowalczyk Małgorzata Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 XS NIE paid on-line
28 Kowalczyk Krzysztof Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 M NIE paid on-line
29 Boruń Zbigniew Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 Woźniak Running Team L TAK paid on-line
30 ROT MARIUSZ BLIŻYN Bieg wszyscy od lat 15 top market M TAK paid on-line
31 ROT MONIKA BLIŻYN Bieg wszyscy od lat 15 top market S NIE paid on-line
32 Telka Paweł Kielce Bieg wszyscy od lat 15 Mechanik i Przyjaciele M TAK paid on-line
33 Polak Paweł Polak Kielce Bieg wszyscy od lat 15 M TAK paid on-line
34 Woźniak Łukasz Niekłań Wielki Bieg wszyscy od lat 15 SMART L TAK paid on-line
35 Malinowski Piotr Końskie Bieg wszyscy od lat 15 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich L NIE due date passed
36 Kwiecień Dawid Kielce Bieg wszyscy od lat 15 L NIE due date passed
37 Świrszcz Andrzej MAŁOGOSZCZ Bieg wszyscy od lat 15 Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remntowo Budowlane/GEN-SYS L NIE due date passed
38 Kalinowska Karolina Stąporków Bieg wszyscy od lat 15 S NIE due date passed
39 Szymańska Karolina Mostki Bieg wszyscy od lat 15 L TAK due date passed
40 Deperas Piotr Końskie Bieg wszyscy od lat 15 Kansas Kazanów L NIE due date passed


Views: 2327

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ