# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamek Łukasz | Iława | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
2 | Skuzjus Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | 8ranobasen EMP | |
3 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | |
4 | Liszewski Paweł | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Prabuty not LA | paid on-line |
5 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | START Bieg Główny | Amatorka | paid on-line |
6 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
7 | Cendrowski Krzysztof Cendrowski | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Bodex Team | paid on-line |
8 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
9 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | START Bieg Główny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
10 | Chyżyński Dariusz | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
11 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
12 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
13 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | For Fun | paid on-line |
14 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | |
15 | Lemańska Bogumiła | Susz | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
16 | Szalkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Solenis | |
17 | Wawrzyniak Krzysztofa | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
18 | Wawrzyniak Zbigniew | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
19 | Furman Piotr | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Forrest Team Prabuty | paid on-line |
20 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
21 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
22 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START Bieg Główny | Kolonia Prabuty | paid on-line |
23 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Husaria Race Team | |
24 | Wyszyński Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
25 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | START Bieg Główny | Susz | |
26 | Wilencewicz Tomasz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
27 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny | ||
28 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | START Bieg Główny | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
29 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | PIES ICH GANIAŁ | paid on-line |
30 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | PIES ICH GANIAŁ | paid on-line |
31 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | START Bieg Główny | ||
32 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Polska | START Bieg Główny | Amatorka | paid on-line |
33 | Jasiewicz Paweł Jasiewicz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
34 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
35 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
36 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
37 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | paid on-line |
38 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
39 | Wilk Zuzanna | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | Team Mustang Pasłęk | |
40 | Wilk Cezary | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | ||
41 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | START Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
42 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
43 | Grabowski matis0732@gmail.com | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
44 | Szymaniak Jacek | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
45 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
46 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
47 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | START Bieg Główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | paid on-line |
48 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | START Bieg Główny | UKS TRS SUSZ / Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |
49 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
50 | Papis Daniel | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
51 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | START Bieg Główny | ZIARNPOL Team | paid on-line |
52 | Herkt Lucyna | Pelplin | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
53 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
54 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny | Kurzętnik Biega | |
55 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
56 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
57 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | drużyna szpiku | |
58 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
59 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gmina kwidzyn | paid on-line |
60 | Żołnowski Marcin | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
61 | Żołnowska Marta | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
62 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
63 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
64 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
65 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
66 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
67 | Panieczko Krzysztof | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
68 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
69 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
70 | Kanigowski Marcin | Gorowychy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
71 | Orłowski Piotr | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
72 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | paid on-line | |
73 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ / Tri MiSiEk Team | |
74 | Ponikowska Magdalena | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | paid on-line | |
75 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | START Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
76 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | START Bieg Główny | TRI NEGU | paid on-line |
Views: 5184