# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Luśnia Andrzej Kętrzyn START Bieg Główny Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn
2 Liberacka Agnieszka Okragła Łąka START Bieg Główny Amatorka paid on-line
3 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
4 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Bieg Główny paid on-line
5 Jerzyk Paulina Wiśliny START Bieg Główny Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
6 Chyżyński Dariusz Szczepkowo START Bieg Główny
7 Chyżyńska Marzena Szczepkowo START Bieg Główny
8 Klonowski Marcin Sztum START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum paid on-line
9 Małkowski Mateusz Kwidzyn START Bieg Główny For Fun paid on-line
10 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg Główny Active Malbork
11 Lemańska Bogumiła Susz START Bieg Główny paid on-line
12 Szalkowski Jacek Kwidzyn START Bieg Główny Solenis
13 Wawrzyniak Krzysztofa Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
14 Wawrzyniak Zbigniew Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
15 Jaworska Joanna Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty)
16 Łoś Tadeusz Kwidzyn START Bieg Główny paid on-line
17 Kośka Tomasz Sopot START Bieg Główny Kolonia Prabuty paid on-line
18 Dąbrowski Stanisław Laskowice START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) Husaria Race Team
19 Wyszyński Marcin Kwidzyn START Bieg Główny
20 Suliński Darek Suliński Susz START Bieg Główny Susz
21 Wilencewicz Tomasz Kwidzyn START Bieg Główny paid on-line
22 Ołowski Kamil Dzierzgoń START Bieg Główny
23 Guzowski Piotr Iława START Bieg Główny BIEGACZE GORSZEGO SORTU
24 Wysocki Mariusz Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) PIES ICH GANIAŁ paid on-line
25 Wysocka Alicja Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) PIES ICH GANIAŁ paid on-line
26 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg Główny
27 Piórkowska Wioletta Okrągła Łąka START Bieg Główny Amatorka paid on-line
28 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń START Bieg Główny paid on-line
29 JANIK Roman KWIDZYN START Bieg Główny KWIDZYN BIEGA paid on-line
30 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
31 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg Główny Kwidzyn Biega paid on-line
32 Gawęda Witold Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty)
33 Wilk Zuzanna Pasłęk START Bieg Główny Team Mustang Pasłęk
34 Wilk Cezary Pasłęk START Bieg Główny
35 Gąsior Piotr Gąsior Susz START Bieg Główny Rozbiegany Susz
36 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum paid on-line
37 Grabowski matis0732@gmail.com Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
38 Szymaniak Jacek Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
39 Otlewski Marcin Kwidzyn START Bieg Główny paid on-line
40 Szymańska Beata Kwidzyn START Bieg Główny Kwidzyn Biega
41 JERZYK ROBERT KANICZKI START Bieg Główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
42 Kowalczyk Wojciech Susz START Bieg Główny UKS TRS SUSZ / Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
43 Dziedzic Andrzej Grabówko START Bieg Główny paid on-line
44 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN START Bieg Główny ZIARNPOL Team paid on-line
45 Herkt Lucyna Pelplin START Bieg Główny paid on-line
46 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START Bieg Główny paid on-line
47 Moskal Paweł Kurzętnik START Bieg Główny Kurzętnik Biega
48 Potuczko Marcin Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) Traktor Team Gmina Kwidzyn
49 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn START Bieg Główny drużyna szpiku
50 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn START Bieg Główny Kwidzyn Biega
51 Hapke Tomasz Wilkowo START Bieg Główny Traktor team gmina kwidzyn paid on-line
52 Żołnowski Marcin Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
53 Żołnowska Marta Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
54 Bielicki Wojciech Kwidzyn START Bieg Główny
55 Nowakowski Andrzej Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
56 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
57 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg Główny paid on-line
58 Pypeć Mariusz Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
59 Panieczko Krzysztof Kwidzyn START Bieg Główny paid on-line
60 Jarosińska Katarzyna Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
61 Tumiłowicz Jerzy Licze START Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
62 Orłowski Piotr Gdańsk START Bieg Główny paid on-line
63 Sciepuro Karolina Gdańsk START Bieg Główny paid on-line
64 Kołecki Michał Iława START Bieg Główny TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ / Tri MiSiEk Team
65 Ponikowska Magdalena Prabuty START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) paid on-line
66 Bartosiak Ryszard Gardeja START Bieg Główny Gmina Gardeja Biega paid on-line
67 Zalewski Daniel Susz START Bieg Główny TRI NEGU paid on-line


Views: 2237

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ