# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Niżyńska Daria Gdynia Baby race – do 4 lat
2 Buźniak Natalia Gdynia Baby race – do 4 lat
3 Czajkowska Maja Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
4 Antoniewicz-Bartczak Wiktor Gdańsk Wyścig 7-8 lat Elite Team
5 Antoniewicz-Bartczak Dominik Gdańsk Wyścig 5-6 lat Elite Team
6 Kędzia Kasia Gdynia Baby race – do 4 lat MDK
7 Słomczewska Natalia Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole Piąteczka
8 Zagórska Urszula Gdynia Wyścig 7-8 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
9 Zagórski Antoni Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 55 w Gdyni
10 Kucharska Jadzia Gdynia Wyścig 11-12 lat Belta team gdańsk
11 Depczyński Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat
12 Gierjatowicz Olaf Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 45
13 Grabowski Jan Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 44
14 Śmiełowski Leszek Gdynia Baby race – do 4 lat
15 Śmiełowski Konrad Gdynia Wyścig 7-8 lat CCC
16 Krzykała Michalina Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 45
17 Baraniak Bruno Suchy Dwór Wyścig 5-6 lat
18 Tomaszewska Michalina Gdyni Wyścig 9-10 lat SP 35 Gdynia
19 Poteracki Igor Kwidzyn Wyścig 9-10 lat
20 Antkowiak Antosia Gdynia Baby race – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia
21 Witiuk Kamil Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 17 GDYNIA
22 Piechowski Jakub Sopot Wyścig 9-10 lat SP 9 Sopot
23 Strachowicz Łukasz Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 28
24 Brzuziewska Natasza Gdynia Wyścig 7-8 lat
25 OŻAROWSKI DAWID Rumia Wyścig 5-6 lat
26 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Wyścig 7-8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
27 florczak iwo kowale Baby race – do 4 lat Cet przedszkole
28 Florczak Lena Kowale Wyścig 7-8 lat Belta team gdańsk
29 Swietlicki Borys Gdansk Wyścig 7-8 lat
30 Grobelna Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat
31 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn Wyścig 7-8 lat
32 Szmaglińska Lena Kwidzyn Wyścig 9-10 lat
33 Olechno Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat
34 Olechno Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat
35 SIUDEK HANNA Gdynia Wyścig 5-6 lat P 35 Gdynia
36 Olechno Krzysztof Gdynia Wyścig 11-12 lat
37 Milewska Ida Gdynia Wyścig 7-8 lat Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
38 Milewska Martyna Gdynia Wyścig 11-12 lat Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
39 Misztal Oskar Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 24 Gdynia
40 Brylowski Bartek KARTUZY Wyścig 15-16 lat MTB Start Kartuzy
41 Kaczmarek Malwina Gdańsk Wyścig 9-10 lat
42 Drozd Nadia Gdynia Wyścig 11-12 lat ZSP nr 2 w Gdyni
43 Drozd Klara Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole nr 54 Gdynia
44 Liedtke Aleksander Gdynia Wyścig 5-6 lat
45 Liedtke Natalia Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 50 gdynia
46 Patała Ludwik Gdynia Baby race – do 4 lat
47 Niżyńska Karina Gdynia Wyścig 7-8 lat
48 Pouch Martyna Reda Wyścig 9-10 lat UKS Ciechocino
49 Dokrzewski Michał Gdynia Wyścig 11-12 lat
50 Dokrzewski Adam Gdynia Wyścig 7-8 lat
51 Dokrzewska Marta Gdynia Wyścig 5-6 lat
52 Dokrzewska Julia Gdynia Baby race – do 4 lat
53 Żochowska Liliana Gdynia Wyścig 11-12 lat UKS 7 Gdynia, LKS Zorza Gdynia
54 Cierpisz Paweł Reda Wyścig 5-6 lat Sportowa Jedyneczka
55 Tworkowski Cezary Gdynia Baby race – do 4 lat
56 Hinc Hubert Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 42 Gdynia
57 Gołąb Laura Gdynia Wyścig 9-10 lat
58 Gołąb Leon Gdynia Wyścig 5-6 lat
59 Kujałowicz Alicja Sopot Wyścig 9-10 lat SP 9 Sopot
60 Grynczyński Krzysztof Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 20
61 Warchol Franciszka Gdynia Wyścig 5-6 lat
62 Krzynówek Oskar Gdynia Wyścig 11-12 lat Sp 17 Gdynia
63 Kwiatkowska Marta Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 58 GDYNIA
64 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53 Gdynia
65 Pragier Celina Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki
66 Górnowicz ZOFIA gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole NR 43
67 Górnowicz Karolina gdynia Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
68 Stefan NADIA gdynia Wyścig 5-6 lat
69 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Wyścig 5-6 lat
70 Stefan-Birkowski Borys gdynia Wyścig 9-10 lat SP 28 Gdynia
71 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat PSSP Gdynia
72 Świeczkowski Nikodem Gdynia Baby race – do 4 lat
73 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Wyścig 5-6 lat
74 Tobjasz Tymon Gdynia Wyścig 13-14 lat Gimnazjum nr 20
75 Gołębiowska Zoja Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53
76 Zieliński Krzysztof Gdynia Wyścig 13-14 lat LKS Zorza Gdynia
77 Chmielarski Grzegorz Gdynia Wyścig 7-8 lat Gdynia Sport Team
78 Nikodemczyk Julia Gdynia Wyścig 5-6 lat LKS Zorza Gdynia
79 Nikodemczyk Szymon Gdynia Wyścig 7-8 lat LKS Zorza Gdynia
80 Tokarska Wiktoria Gdynia Wyścig 13-14 lat
81 Tokarska Laura Gdynia Wyścig 13-14 lat
82 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Wyścig 11-12 lat SP 17 GDYNIA
83 Mokłowicz Klara Wejherowo Baby race – do 4 lat
84 Mokłowicz Eliza Wejherowo Wyścig 7-8 lat
85 Oleksiak Maja Gdynia Baby race – do 4 lat
86 Dragan Blanka Gdynia Wyścig 7-8 lat
87 Tatrocka Julia Pogórze Baby race – do 4 lat
88 Daniluk Filip Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 6 Gdynia
89 Daniluk Maja Gdynia Wyścig 5-6 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców
90 Teska Martyna Gdynia Wyścig 5-6 lat SGA Gdynia
91 Teska Patrycja Gdynia Wyścig 9-10 lat SGA Gdynia
92 Wanta Piotr Gdynia Wyścig 7-8 lat Wanta Team
93 Paszka Bartosz Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 8
94 Paszka Natalia Gdynia Wyścig 9-10 lat Sp 17 Gdynia


Views: 2529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ