# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Białas Błażej Mysłowice Bieg Główny 5km Orange Polska paid
2 Miszczak Damian Imielin Bieg Główny 5km paid
3 Łakus Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 5km Szybcy i Wściekli paid
4 Jezierski Grzegorz Katowice Bieg Główny 5km paid
5 Bujoczek Milena Bytom Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
6 Bujoczek Piotr Bytom Bieg Główny 5km paid
7 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg Główny 5km paid
8 Sieka Magdalena MYSŁOWICE Bieg Główny 5km paid
9 HARRISON CLAIRE MYSLOWICE Bieg Główny 5km paid
10 HARRISON PIOTR MYSLOWICE Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
11 Łyp Łukasz Katowice Bieg Główny 5km paid
12 Kula Magdalena Katowice Bieg Główny 5km paid
13 Sroka Marek Olkusz Bieg Główny 5km olkuszbiega.pl paid
14 Smola-Dmochowska Anna Bytom Bieg Główny 5km
15 Dmochowski Artur Bytom Bieg Główny 5km
16 mystek bogdan olkusz Bieg Główny 5km
17 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
18 Zięba Aleksander STRZYŻOWICE Bieg Główny 5km Gmina Psary paid
19 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 5km LECYMY DURŚ
20 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
21 Pawnuk Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
22 Mazur Faustyna Mysłowice Bieg Główny 5km paid
23 Kafka Ewelina Skoczów Bieg Główny 5km Lichota Team paid
24 BORCZ WERONIKA MYSŁOWICE Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
25 Lichota Wojciech Skoczów Bieg Główny 5km SzostTeam paid
26 Kubala Jakub katowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
27 SZCZERBA TOMASZ Sosnowiec Bieg Główny 5km paid
28 Białecki Aleksander Mysłowice Bieg Główny 5km paid
29 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny 5km Lichota Team
30 Brzozowski Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
31 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny 5km WIK paid
32 Wowry Grzegorz Cieszyn Bieg Główny 5km WIK paid
33 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg Główny 5km paid
34 Sroga Przemysław Mysłowice Bieg Główny 5km paid
35 Wojas Jakub Mysłowice Bieg Główny 5km Husaria race team paid
36 Komander Mariusz Komander Mysłowice Bieg Główny 5km paid
37 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg Główny 5km TRUCHTACZ MYSŁOWICE paid
38 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg Główny 5km Happy Feet paid
39 Zimnawoda Piotr Zabrze Bieg Główny 5km paid
40 Giereś Natan Mysłowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Przedszkole nr 3 w Mysłowicach
41 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 5km
42 Kubala Monika katowice Bieg Główny 5km paid
43 Strojny Danuta Chełm Ślaski Bieg Główny 5km paid
44 Kwaśny Maciej Katowice Bieg Główny 5km paid
45 Wyciszkiewicz Karina Zbrosławice Bieg Główny 5km paid
46 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 5km Truchtacz Mysłowice paid
47 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg Główny 5km Husaria race team
48 Antolik Łukasz Świetochłowice Bieg Główny 5km ŚLĄSK RUNNERS paid
49 marczak szymon mysłowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży szkoła sportowa nr 17 sosnowiec
50 marczak alicja myslowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży przedszkole nr 20
51 Szczepanek Joanna OLKUSZ Bieg Główny 5km olkuszbiega.pl paid
52 Rzeźniczek Klaudia Piekary Śląskie Bieg Główny 5km Lecymy Durś paid
53 Kraiński Piotr Czeladź Bieg Główny 5km Czeladź Biega :) paid
54 Oleszek Magdalena Oleszek Czeladź Bieg Główny 5km #czeladzbiega
55 Maciejewski Marek Mysłowice Bieg Główny 5km TRUCHTACZ Mysłowice paid
56 Helios Dominik Katowice Bieg Główny 5km UKS Bonito Murcki paid
57 Szmigiel Dariusz Mysłowice Bieg Główny 5km Truchtacz Mysłowice paid
58 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 5km Śląsk RUNNERS paid
59 Wolak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 5km wirusy
60 Pałka Aleksander MYSŁOWICE Bieg Główny 5km paid
61 KOBUS EWELINA KATOWICE Bieg Główny 5km Szybkie Szłapki paid
62 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg Główny 5km LECYMY DURŚ
63 Fus Julia Piekary Śląskie Bieg Główny 5km LECYMY DURŚ paid
64 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg Główny 5km paid
65 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 5km paid
66 Legomiński Werner Mysłowice Bieg Główny 5km Truchtacz Mysłowice paid
67 cieślik paweł sosnowiec Bieg Główny 5km PO ROBOCIE paid
68 Szulc Ireneusz Mysłowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
69 Dolińska Agnieszka Chorzów Bieg Główny 5km
70 Kościelna Dorota Częstochowa Bieg Główny 5km paid
71 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC Bieg Główny 5km paid
72 Seweryn Bartosz Mysłowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
73 Kania-Seweryn Anna Mysłowice Bieg Główny 5km paid
74 Kubasik Aneta Sosnowiec Bieg Główny 5km
75 Staciwa Michał Katowice Bieg Główny 5km Truchtacz Mysłowice
76 Słomiany Łukasz Mysłowice Bieg Główny 5km paid
77 Starosta Anna Mysłowice Bieg Główny 5km paid
78 Kugiel Grzegorz Chorzów Bieg Główny 5km DrużynaMOJACUKRZYCA.PL paid
79 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg Główny 5km paid
80 Pilszek Marek Mysłowice Bieg Główny 5km Husaria race team paid
81 Tymiec Przemysław Mysłowice Bieg Główny 5km Mysłowicki Klub Biegacza No I paid
82 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg Główny 5km paid
83 Klimkiewicz Jakub Katowice Bieg Główny 5km paid
84 Konsek Paweł Żory Bieg Główny 5km Żory - Kleszczówka paid
85 Wydra Anna Katowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Przedszkole nr 59 Katowice
86 Wydra Grzegorz Katowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Sparta Katowice
87 Wydra Bogumiła Katowice Bieg Główny 5km paid
88 Wydra Andrzej Katowice Bieg Główny 5km paid
89 WIzner Czesław Mysłowice Bieg Główny 5km
90 Jarek Agata Mysłowice Bieg Główny 5km
91 Szelest Amelia Mysłowice Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży
92 Szelest Barbara Mysłowice Bieg Główny 5km Mysłowicki Klub Biegacza No.I paid
93 Strojny Andrzej Chełm Ślaski Bieg Główny 5km paid
94 Palczewski Przemek Mysłowice Bieg Główny 5km paid
95 Pawnuk Bogna Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
96 Mazgaj Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
97 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
98 Mazgaj Beata Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid
99 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg Główny 5km paid
100 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 5km paid


Views: 8544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ