II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sankiewicz Wojciech Kosy MINI paid on-line
2 Szefler Piotr Świecie MINI paid on-line
3 Machowski Dawid Gdansk MINI VO2max MTB Team paid on-line
4 Pawelak Piotr Gdańsk MINI paid on-line
5 Mrzygłód Tomasz Gdynia MEGA paid on-line
6 Laskowski Maciej Gdynia MINI FTI Racing Team paid
7 Brynda Tomasz Gdańsk MINI
8 Gurski Piotr Rumia MINI paid on-line
9 Jeka Stasiu Władysławowo MINI KLIF MTB CHŁAPOWO paid
10 Bagrowski Tomasz Gdańsk MEGA flash.bikestats.pl paid on-line
11 Pergoł Karol Borkowo Łostowickie MINI Belta Team Gdańsk paid on-line
12 Kurzyński Piotr Nowy Świat MINI Federal-Mogul Race Team paid on-line
13 Ugarenko Paweł Wyczechy MEGA Sekcja kolarstwa górskiego PG paid on-line
14 Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie MINI paid on-line
15 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne MINI Team MX Skórcz paid on-line
16 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI MTB Eldar Świecie paid
17 cebula Justyna Karczemki MINI paid on-line
18 Cebula Krzysztof Karczemki MINI paid on-line
19 Dorsch Filip Bydgoszcz MINI N-Bike Academy paid
20 Hinz Łukasz Straszyn MINI paid on-line
21 Stolp Wojtek Chojnice MEGA team mtb chojnice paid on-line
22 Daniel Bartosz Gdynia MINI paid on-line
23 Superson Maciej Gdynia MINI
24 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI paid
25 Sułek Grzegorz Rzeszów MEGA Sznycel Górski paid on-line
26 Stelmach Łukasz Luzino MINI LUK-CONNECT RACING TEAM paid
27 Flisikowski Tomasz Kartuzy MINI paid on-line
28 kruk donat żukowo MINI paid on-line
29 Grzywacz Maciej Gdynia MINI AZS Politechnika Gdańska paid on-line
30 Mróz Patryk Tczew MINI paid on-line
31 Wojewódka Jerzy Kartuzy MINI paid on-line
32 Szczęsny Tomasz Gdańsk MINI MH AUTOMATYKA
33 Kalisz Paweł Gdańsk MINI JANEKISMA.PL
34 Kowalczewska Joanna Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
35 Jurewicz Tomasz Gdynia MINI paid on-line
36 Richert Krzysztof Richer Rębiechowo MINI paid on-line
37 Kotarski Jacek Gdańsk MINI paid on-line
38 Habaj Piotr Gdynia MINI Norda Active Team paid on-line
39 Dzienisz Janusz Gdynia MINI Adva Optical Networking paid on-line
40 Sabisz Marian Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
41 Horbowy Adam Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
42 Formela Bartosz Bolszewo MINI 4Meister Team paid on-line
43 Derheld Łukasz Gdynia MEGA ASE Trek Gdynia paid on-line
44 Różański Lech Nowy Tuchom MINI paid
45 Pliszka Kamil Sztum MINI paid on-line
46 Skalski Marcin Gdańsk MINI paid on-line
47 Jarosiewicz Michal Gdansk MINI paid
48 Karpińska Karolina Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
49 Markowski Jarosław Złotów MEGA Złotów paid on-line
50 Gołąb Marta Gdynia MINI VO2max MTB Team paid on-line
51 Śliwiński Dariusz GDAŃSK MINI Team Wielki Ptak paid on-line
52 Śliwińska Natalia Gdańsk MINI GKS Cartusia paid on-line
53 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska MINI Forrest Gump Kościerzyna paid on-line
54 MARIAŃSKI LESZEK Zamość MEGA Sanimar Bydgoszcz paid on-line
55 Więckowski Marcin Rotmanka MINI Promathematica paid on-line
56 Janczewski Robert Gdańsk MINI paid on-line
57 Sędecki Piotr Gdynia MINI BAUMAR BROTHERS paid on-line
58 TUREK KAROL LEŚNIEWO MINI KLIF MTB TEAM paid
59 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI TA KO TEAM paid on-line
60 Galinski Marcin Tuchola MINI Teddy Beer paid on-line
61 Formela Arkadiusz Bolszewo MINI Norda Active Team paid
62 Zarucka Olga GDYNIA MINI MTB Start Trec Kartuzy
63 Jesionowski Mariusz Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
64 Gajda Wiktor Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
65 Karpiński Marcin Bytów MEGA
66 Indeo Simone Gdańsk MINI paid on-line
67 Banach Robert Gdańsk MEGA Apteka Gemini paid on-line
68 Sewastianow Jacek Sławno MINI paid on-line
69 Żwikiewicz Krzysztof złotów MEGA Złotów paid
70 KREFFT MARIA PARCHOWO MINI MLKS BASZTA BYTÓW paid on-line
71 Jóźwik Andrzej Gdynia MEGA ASE TREK GDYNIA paid on-line
72 Roppel Rafał Gdańsk MINI paid on-line
73 Glaas Bartłomiej GDAŃSK MEGA NEXUS Team paid
74 Patoka Agnieszka Gdynia MEGA Ase Trek Gdynia paid on-line
75 Ebertowski Przemyslaw Ebertowski Gdynia MEGA Ase Trek Gdynia paid on-line
76 Lamecki Rafał Borkowo MINI paid on-line
77 Jakubowska-Olech Edyta Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
78 Budzanowski Paweł Starogard Gdański MINI CUKSY.COM TEAM paid on-line
79 Olech Jacek Świecie MINI MTB ELDAR ŚWIECIE paid
80 Saczuk Wojciech GDAŃSK MINI TWISTER TRÓJMIASTO paid on-line
81 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MINI Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
82 Wiśniewski Dariusz Gdynia MEGA paid on-line
83 Trojanowski Sławomir Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
84 Klasa Paweł Kartuzy MINI Sela Bike Kaszuby paid on-line
85 Piotrowska Agnieszka Świecie MINI MTB Eldar Świecie paid
86 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MINI MTB ELDAR ŚWIECIE paid
87 Engelberg Łukasz Gdańsk MINI Invicta Power Team paid on-line
88 Ożga Michał Gdańsk MINI paid on-line
89 Mariańska Emilia Zamosc MINI paid on-line
90 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK MINI STOPA SŁUPSK paid on-line
91 Zamoński Mariusz Borzechowo MINI paid on-line
92 Mikulska Małgorzata Niemcz MINI N-Bike Academy paid
93 Lucka Michał Gdynia MINI paid on-line
94 Mrowiec Kamil Warszawa MEGA Go Sport AK-SPED Team paid on-line
95 Perekitko Krzysztof Jagatowo MINI NIEZRZESZONY paid on-line
96 Marzejon Dariusz Chłapowo MINI KLIF Team Chłapowo paid
97 Koniarski Maciej Gdynia MINI Biale Czaszki paid on-line
98 Belt Kacper Świecie MEGA MTB Eldar Świecie paid
99 Repiński Tomasz gdynia MEGA Ase Trek Gdynia paid on-line
100 Przestrzelski Piotr Gdańsk MINI BST paid on-line


Views: 8943

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ