III Kieta CROSS-MOL
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zielińska Grażyna Dobieszowice NW 5,5km Bobry Walking paid
2 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice NW 5,5km Bobry Walking paid
3 Cieszyńska Jolanta Gliwice Bieg 10km paid
4 Pisingas Mariusz Gliwice Bieg 10km paid
5 Malaga Bogdan Podegrodzie Bieg 10km MALAGA Team paid
6 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg 10km Napędzani Procentem paid
7 Łaba Mirosław Bytom Bieg 10km NGK Running Team paid
8 Smętek Krystian Katowice Bieg 10km Kopalnia Guido paid
9 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10km
10 Wójcik Zbyszek Tarnowskie Góry Bieg 10km paid
11 Kulawik Magdalena Bytom Bieg 10km Pan nie jest moim pasterzem paid
12 Madeja Aleksandra Bytom Bieg 10km paid
13 Zyzik Tomasz Zabrze NW 5,5km paid
14 Zyzik Barbara Zabrze NW 5,5km paid
15 Zamojska Iwona Bytom NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa paid
16 Dziembała-Świrska Justyna Bytom Bieg 10km KRUPNIOKI I ŻYMLOKI paid
17 Świrski Andrzej Bytom Bieg 10km KRUPNIOKI I ŻYMLOKI paid
18 Filipiak Beata Bytom Bieg 10km paid
19 Sampolski Arkadiusz Bytom Bieg 10km paid
20 Sławiański Wojciech Bytom Bieg 10km paid
21 Chwiedoruk Sebastian Tarnowskie Góry Bieg 10km paid
22 Banaś Kamila Bytom Stroszek NW 5,5km ZHP Triopiciele Przygody paid
23 Banaś Dawid Bytom Stroszek Bieg 10km Tropiciele Przygody paid
24 Ferdyn Anna Rogoźnik Bieg 10km
25 Bulanda Anna Bytom Bieg 10km
26 Hodor Robert Bytom Bieg 10km paid
27 Dawiec Anna Zabrze Bieg 10km paid
28 Dawiec Michal Zabrze Bieg 10km Fat Zabrze paid
29 Szymura Krystian Piekary Śląskie Bieg 10km paid
30 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
31 Warcholik Adam Bytom Bieg 10km paid
32 Ciochoń Rafał Bytom Bieg 10km paid
33 Hendryk Leszek Gliwice Bieg 10km paid
34 Zadora Maciej Bytom Bieg 10km paid
35 Sędzik Katarzyna Bytom NW 5,5km paid
36 Witkowska Katarzyna Bytom Bieg 10km paid
37 Słota Paweł Bytom Bieg 10km paid
38 Grajcar Adam Gliwice NW 5,5km paid
39 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg 10km paid
40 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg 10km paid
41 Falana Agata Piekary Ślaskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
42 Polok Robert Bielsko-Biała Bieg 10km paid
43 Matunin Alina Bytom NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa paid
44 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
45 Tomczyk Beata Brzegi Bieg 10km KPP Zakopane paid
46 Tomczyk Dawid Bytom Bieg 10km KMP Bytom paid
47 Duszak Joanna Bytom Bieg 10km paid
48 Głowacz Monika Zabrze Bieg 10km paid
49 Partyka Adam Bytom Bieg 10km Strefa Byków paid
50 Wilk Piotr Bytom Bieg 10km paid
51 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5,5km W Pogoni za Duchem paid
52 Gorczycki Arkadiusz Chorzów Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa/TeamPasek
53 Wójcik Dariusz Żory Bieg 10km
54 Mulewski Bogdan Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze paid
55 Kulawik Mariusz Bytom Bieg 10km paid
56 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy durs
57 Żukow Jarosław Bytom Bieg 10km BTM RUNNERS paid
58 Smola-Dmochowska Anna Bytom Bieg 10km paid
59 Oleszek Magdalena Oleszek Czeladź Bieg 10km
60 Ziółkowska Katarzyna Bytom NW 5,5km paid
61 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team
62 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team
63 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza NW 5,5km paid
64 Majeranowski Marek Bytom Bieg 10km Smoleń Bytom paid
65 Darsicka-Mączka Roksana Piekary Śląskie NW 5,5km paid
66 Stolarek Małgorzata Bytom Bieg 10km paid
67 Sieradzka Weronika Ruda Śląska Bieg 10km paid
68 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska Bieg 10km ADS MASNA paid
69 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10km paid
70 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
71 Ługowska Marzena Tychy Bieg 10km KIETA paid
72 Krakowski Sebastian Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
73 Stanek Michał Bytom Bieg 10km paid
74 Popielarski Michał Piekary Śląskie/Toruń Bieg 10km paid
75 Stanek Katarzyna Bytom Bieg 10km paid
76 Grochowski Michał Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid
77 Małka Marian Gliwice NW 5,5km paid
78 Przybyła Kasia Bytom Bieg 10km paid
79 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
80 Mrachacz Piotr Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid
81 Gowik Rafał Bytom Bieg 10km paid
82 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
83 Wiejacha Łukasz Bytom Bieg 10km paid
84 Zięba Łukasz Katowice Bieg 10km
85 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze paid
86 Snochowska Agata Bytom NW 5,5km Ranners Szombierki paid
87 Trzaskalik Aleksandra Gliwice Bieg 10km paid
88 Wojtasiński Robert Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid
89 Gorzkowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 10km paid
90 Haber Monika Bytom Bieg 10km Szturm paid
91 Jureczko Joanna Bytom Bieg 10km Lecymy Durś paid
92 Stalmach Damian Piekary Śląskie NW 5,5km Lecymy Durś paid
93 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg 10km Cidry Lotajom paid
94 Maryniak Ewelina Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa/ Cidry lotajom paid
95 Sterczewski Marcin Pyskowice Bieg 10km Zakwas Team Pyskowice
96 Ostrowska Izabela Jastrzębie Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ paid
97 Wróbel Wojciech Bytom Bieg 10km Szombierki Dream Team paid
98 Michalski Bolesław Bytom Bieg 10km paid
99 Michalska Anna Bytom Bieg 10km paid
100 Szędzielorz Rafał Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid


Views: 7152

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ