Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pikarski Joachim Smołdzino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP Przodkowo
2 Stolc Tymoteusz Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
3 Krawczyński Bartosz Krawczyński Dzierżążno Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY naelektryzowani
4 Gronowski Maksymilian Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP nr 11 Gdynia
5 Kuchnowski Dominik Werblinia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA
6 ŻOŁĄDŹ JÓZEF KIEŁPINO Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
7 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
8 Grzenkowicz Tomek Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
9 Grota Wojciech Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
10 Grzenkowicz Piotr Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
11 Pawłoski kacper Elbląg Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
12 Wiesner Maciej Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
13 Stencel Szymon kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
14 Ropela Sebastian Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
15 Nowicki Nataniel Maszewo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP Maszewo
16 Jaskulski Juliusz Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
17 Wesołowski Piotr Kartuzy Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
18 Kiełbasiński Dawid Smętowo Graniczne Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
19 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP 1 Gdańsk
20 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY KreativSpirt
21 Sikorski Antoni Kartuzy Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY sp 2 Kartuzy
22 Polejowski Marcin Lębork Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
23 Lubecki Maksymilian Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
24 Treder Konrad Grzybno Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
25 Jankowski Piotr BYTÓW Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
26 Garski Kryspin Bytów Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
27 Kunowski Witek Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
28 Metera Konrad Nowa Wieś Leb. Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Sp Nowa Wies Leb.
29 Utkała Norbert Kartuzy Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
30 Czapiewski Krzysztof Gapowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
31 Reglinski Krystian Borucino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
32 Wantoch - Rekowski Łukasz Nowe Polaszki Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP Stare Polaszki
33 Grzegorek Mateusz Zbychowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP6 Reda
34 Walkusz Michal sianowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY staniszewo
35 Kryszewski Jakub Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
36 Machnikowski Ksawery Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
37 Zdrojewski Maksymilian Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY szkoła podstawowa nr 11 Gdynia
38 Słoma Aleksander Rumia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Baltic Seals
39 Hołówko Franciszek Reda Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
40 Hołówko Tymon Reda Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
41 Stenka Piotr Grzybno Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SzP Grzybno


Views: 7292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ