# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychert Oliwier | Borkowo | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Amator Kiełpino | |
2 | Borys Sandra | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
3 | Borys Wiktoria | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
4 | Borys Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
5 | Hein Franciszek | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
6 | Hein Konstancja | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
7 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
8 | Brzeska Julia | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Bat Kartuzy | |
9 | LEIK Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
10 | Lewandowska Patrycja | Ustka | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
11 | Jagłowski Tymon | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
12 | Bieszka Kornelia | Somonino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
13 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W GDYNI | |
14 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
15 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
16 | Pikarski Joachim | Smołdzino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | SP Przodkowo | |
17 | Rybakowski Nikodem | Żukowo | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | SP Żukowo | |
18 | Rybakowska Kaja | Żukowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP Żukowo | |
19 | Pikarska Oliwia | Smołdzino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP Przodkowo | |
20 | Stolc Jakub | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | Przedszkole aniołek | |
21 | Stolc Tymoteusz | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
22 | Kołtun Jakub | Słupsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | Rezerwowe Psy | |
23 | Stolarek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | Pruszcz Biega | |
24 | Stolarek Pola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Pruszcz Biega | |
25 | Krawczyński Bartosz Krawczyński | Dzierżążno | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | naelektryzowani | |
26 | Krawczyńska Zofia Krawczyńska | Dzierżążno | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | naelektryzowani | |
27 | Paradowski Xavier | Pelplin | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Zkiw Kulice | |
28 | Bieszke Otylia | Mosty | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | |
29 | Bieszke Zuzia | Mosty | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | ||
30 | Michna Zuzanna | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
31 | Depczynska Nikola | Chwaszczyno | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
32 | Gronowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | SP nr 11 Gdynia | |
33 | Kuchnowska Klaudia | Werblinia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
34 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA | |
35 | ŻOŁĄDŹ JÓZEF | KIEŁPINO | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
36 | ŻOŁĄDŹ TOMASZ | KIEŁPINO | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
37 | Kaszyński Franciszek | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
38 | Formela Livia | Kielpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
39 | Okroy Zuzanna | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
40 | Grzenkowicz Paweł | Linia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
41 | Grzenkowicz Tomek | Linia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
42 | Czerwiński WIKTOR | Piastoszyn | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa Żalno | |
43 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
44 | Grota Wojciech | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
45 | Czaja Filip | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
46 | Manikowska Natalia | Borzytuchom | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP Borzytuchom | |
47 | Manikowski Miłosz | Borzytuchom | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SP Borzytuchom | |
48 | Szczypior Paulina | Wyszecino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | GKS KASZUBI LUZINO | |
49 | Jankowski Borys | Malbork | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
50 | Jankowski Igor | Malbork | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
51 | Cirocki Nikodem | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
52 | Grzenkowicz Anna | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
53 | Grzenkowicz Marta | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
54 | Grzenkowicz Piotr | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
55 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Ekoludek Szczenurze | |
56 | Węsierski Filip | Bytów | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
57 | Pawłoski kacper | Elbląg | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
58 | Wiesner Maciej | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
59 | Rembalska Zofia | Bytow | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | |
60 | Kłosowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
61 | Stiewa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
62 | Jezierski Aleksander | Gdansk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
63 | Kotłowska Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
64 | Kotłowska Emilia | Kwidzyn | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
65 | Stencel Martyna | kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
66 | Stencel Szymon | kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
67 | Gajewski Julian | Tczew | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | Przedszkole nr 8 w Tczewie | |
68 | Gajewski Filip | Tczew | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie | |
69 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
70 | Ropela Sebastian | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
71 | Ropela Sandra | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
72 | Chojnacki Gabriel | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
73 | Chojnacki Marceli | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
74 | Plichta Agata | Goręczyno | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SP Goręczyno | |
75 | Drewa Zuzanna | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
76 | Wons Zofia | Czersk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
77 | Wons Jan | Czersk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
78 | Jarzębińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Pozytywna Szkoła Podstawowa | |
79 | Murglin Michał | Rumia | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
80 | Brosze Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
81 | Brosze Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
82 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | Przedszkole Rezydencja Malucha Rumia | |
83 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
84 | Szwichtenberg Bartłomiej | Somonino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
85 | Bielińska Antonina | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
86 | Nieżurawski Hubert | Czersk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
87 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szarmach Team | |
88 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Szarmach Team | |
89 | Zabrocki Michał | Lipusz | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
90 | Zabrocka Zofia | Lipusz | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
91 | Lipiński Jakub | Rybaki | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
92 | Lipiński Jan | Rybaki | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
93 | Trella Konrad | Mrzezino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
94 | Trella Iga | Mrzezino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
95 | Bielawa Laura | Gołubie | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
96 | Kluczewski Filip | Bytów | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | RuntaStyczni team Bytów | |
97 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | AML Słupsk | |
98 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | AML Słupsk | |
99 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | AML Słupsk | |
100 | MADEJA Wiktoria | KIEŁPINO | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI |
Views: 14651