II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Stokłuska Anna Krzewsk 6km Bieg S paid on-line
2 Mokwiński Czesław Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka XL paid on-line
3 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński 6km Bieg L paid on-line
4 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński 6km Bieg L paid on-line
5 Kmita Sylwia Elbląg 6km Bieg L paid on-line
6 Waśniewski Edward Pelplin 6km Bieg KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA L paid on-line
7 Śliwiński Tadeusz Elbląg 6km Bieg XL paid on-line
8 Kot Magdalena Braniewo 6km Bieg LA Braniewianki M paid on-line
9 Olszański KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 6km Bieg XL paid on-line
10 Strzeszyński Wojtek Tczew 6km Bieg Pamir Team L paid on-line
11 Mąkosa Martyna Tczew 6km Bieg Pamir Team S paid on-line
12 Wojanowska Maryla Grudziądz 6km Bieg SPORT I REKREACJA DELFIN M paid on-line
13 Wojanowski Zbigniew Grudziądz 6km Bieg SPORT I REKREACJA DELFIN L paid on-line
14 Stankiewicz Mariusz Malbork 6km Bieg Muzeum Zamkowe Malbork S paid on-line
15 Drapczyńska Justyna Krzewsk 6km Bieg M paid on-line
16 Stecki Jakub Malbork 6km Bieg L paid on-line
17 Drapczyński Łukasz Drużno 6km Bieg L paid on-line
18 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4km Nordic Walking XL paid on-line
19 Potoczek Genowefa Lichnowy 4km Nordic Walking L paid on-line
20 Potoczek Andrzej Lichnowy 6km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY S paid on-line
21 Rojewska Angelika Malbork 6km Bieg M paid on-line
22 Tabor Leszek Sztum 6km Bieg LKS Zantyr Sztum M paid on-line
23 Depka Adam Tczew 6km Bieg Reebok Run Crew Tczew L paid on-line
24 Kosianowska Monika Malbork 4km Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy L paid on-line
25 Kubisiak Józef Elbląg 6km Bieg M paid on-line
26 Chojnicki Paweł Lipno 6km Bieg L paid on-line
27 Gdaniec Anna Starogard Gdański 6km Bieg M paid on-line
28 Krusiński Mirosław Sztum 6km Bieg S paid on-line
29 Śmigiel Jarosław Malbork 6km Bieg M paid on-line
30 Tomzik Katarzyna Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów S paid on-line
31 Tomzik Filip Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów XS paid on-line
32 Tomzik Radosław Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów XXL paid on-line
33 Rolińska Magdalena Grudziądz 6km Bieg L paid on-line
34 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM 6km Bieg L paid on-line
35 Rejmanowski Ryszard GNIEW 6km Bieg SG SQUAD M paid on-line
36 Mania Barbara Lichnowy 6km Bieg S paid on-line
37 Puklicz Cezary Malbork 6km Bieg XL paid on-line
38 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK 6km Bieg LKS ZANTYR SZTUM M paid on-line
39 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK 6km Bieg M paid on-line
40 Zygadłowicz Tomasz Elbląg 6km Bieg Piecobudowa Elbląg L paid on-line
41 Boettcher grzegorz Nicponia 6km Bieg L paid on-line
42 Boettcher Sylwia Nicponia 6km Bieg S paid on-line
43 Lewandowski Krystian Rumia 6km Bieg XL paid on-line
44 Borzyszkowska Jolanta Puck 4km Nordic Walking XL paid on-line
45 Kulpa-Dudzik Ewa Elbląg 6km Bieg L paid on-line
46 Dudzik Piotr Elbląg 6km Bieg El-Aktywni XL paid on-line
47 Borowczyk Marian Poznań 6km Bieg KLAS Szpot Swarzędz L paid on-line
48 Jaskot Jerzy Malbork 6km Bieg M paid on-line
49 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie 6km Bieg LKS Zantyr Sztum L paid on-line
50 Aniśko Maciej Braniewo 6km Bieg L paid on-line
51 Gałka Wioletta Elblag 4km Nordic Walking L paid on-line
52 Matczuk Agnieszka Braniewo 6km Bieg LA Braniewianki S paid on-line
53 Koziarska Ania Elbląg 6km Bieg XS paid on-line
54 Kleczewski Piotr WARSZAWA 6km Bieg UKS KUSY S paid on-line
55 Majewska Agnieszka Elbląg 6km Bieg Jedyneczka Elbląg XL paid on-line
56 Tałuć Łukasz Elbląg 6km Bieg L paid on-line
57 Tołoczko Paulina Elbląg 6km Bieg M paid on-line
58 Nierzwicka Monika Tczew 6km Bieg Reebok Run Crew Tczew S paid on-line
59 Matejuk Marcin Malbork 6km Bieg Beztlenowi Malbork L paid on-line
60 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 6km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY L paid on-line
61 Zimna Anna Tczewskie Łąki 6km Bieg Reebok Run Crew Tczew S paid on-line
62 Prokop Mariusz Elbląg 6km Bieg PROKOPKI XXL paid on-line
63 Prokop Anna Elbląg 6km Bieg PROKOPKI XL paid on-line
64 Melka Krzysztof Gościszewo 6km Bieg L paid on-line
65 Treścińska Agnieszka Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów XL paid on-line
66 Kołek Agnieszka Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów M paid on-line
67 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 6km Bieg Wataha S paid on-line
68 MAJEWSKA MAŁGORZATA Poznań 6km Bieg MM M paid on-line
69 Wojdyła Jakub Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów M paid on-line
70 Dors Grzegorz Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów L paid on-line
71 Dors Łukasz Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów L paid on-line
72 Kołek Patryk Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów S paid on-line
73 Pękala Jarosław Sieraków 4km Nordic Walking KABEX PODKOWA JANÓW L paid on-line
74 Pękala Anna Sieraków 4km Nordic Walking KABEX PODKOWA JANÓW XS paid on-line
75 Treścińska Leszek Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów L paid on-line
76 Treścińska Julia Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów S paid on-line
77 Treścińska Justyna Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów S paid on-line
78 Kołek Adam Janów 4km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów M paid on-line
79 Pękala Irena Sieraków 4km Nordic Walking KABEX PODKOWA JANÓW S paid on-line
80 Pękala Wiktor Sieraków 6km Bieg KABEX PODKOWA JANÓW M paid on-line
81 Rakoczy Paweł Gdynia 6km Bieg Jola i Paweł Biegiem Przez Życie L paid on-line
82 Mogiłka Jacek Malbork 6km Bieg Oceloty Kruszyn Krajeński M paid on-line
83 Kaszubowski Zenon Malbork 6km Bieg Active Malbork M paid on-line
84 Bartczak Katarzyna Częstochowa 4km Nordic Walking Częstochowa L paid on-line
85 Bartczak Miroslaw Częstochowa 4km Nordic Walking Częstochowa XL paid on-line
86 JERZYK ROBERT KANICZKI 6km Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M paid on-line
87 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz 6km Bieg Bydgoskie Żółwie XL paid on-line
88 Lenkiewicz Andrzej Bądki 6km Bieg L paid on-line
89 Dziwosz Paweł Malbork 6km Bieg Beztlenowi Malbork M paid on-line
90 Moskot Paweł Malbork 6km Bieg XL paid on-line
91 Browarczyk Janusz MALBORK 6km Bieg XXL paid on-line
92 Bączkowska Izabela Malbork 6km Bieg XL paid on-line
93 Antoniewicz Marcin Elbląg 6km Bieg S paid on-line
94 Jasiewicz Małgorzata Elbląg 6km Bieg XL paid on-line
95 Matejuk Arkadiusz Malbork 6km Bieg BEZTLENOWI MALBORK L paid on-line
96 Rychcik Iza Frombork 6km Bieg M paid on-line
97 Gawdzik Arkadiusz Braniewo 6km Bieg AMG L paid on-line
98 Śmigowski Wojciech Sztum 6km Bieg L paid on-line
99 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 4km Nordic Walking KIJOWY FOLK XS paid on-line
100 DOMINIECKA ADRIANA malbork 4km Nordic Walking KILOWY FOLK M paid on-line


Views: 14955

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ