# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żuławski Franek | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid on-line | |
2 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | 9-11 lat [500 m] | SP NR 44 GDYNIA | paid on-line |
3 | Rogała Małgorzata | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | Przedszkole nr 1 Sopot | paid on-line |
4 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | 5-8 lat [500 m] | Przedszkole nr 34 Gdańsk | paid on-line |
5 | WACHOWIAK AGNIESZKA | GDAŃSK | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
6 | Szydłowski Olaf | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
7 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid | |
8 | Bieroń Emilia | Banino | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
9 | Jastrzębowski Xavier | Gdynia | Polska | 9-11 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
10 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid on-line | |
11 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | 12-15 lat [1 km] | LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia | paid |
12 | Porada Paweł | Gdańsk | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid | |
13 | Kaliszewski Tymon | Borkowo | Portugalia | 5-8 lat [500 m] | EGOT | paid on-line |
14 | Kaliszewska Oliwia | Borkowo | Polska | 9-11 lat [500 m] | EGOT | paid on-line |
15 | Grabowski Tomek | gdansk | Polska | 9-11 lat [500 m] | paid on-line | |
16 | Baszak Mateusz | Sopot | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
17 | Baszak Mikołaj | Sopot | Polska | 9-11 lat [500 m] | SP 8 Sopot | paid on-line |
18 | Wolska Aleksandra | Mosty | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
19 | Wróblewski Borys | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
20 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
21 | Wróblewski Igor | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
22 | Gloza Oliver | Sopot | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid on-line | |
23 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
24 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | 9-11 lat [500 m] | paid on-line | |
25 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
26 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid on-line | |
27 | Żukowska Zuzia | Gdynia | Polska | 9-11 lat [500 m] | FlyStones | paid on-line |
28 | Żukowski Anik | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | FlyStones | paid on-line |
29 | Dańczyszyn Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
30 | Jurewicz Błażej | Elblag | Polska | 5-8 lat [500 m] | SP 1 Elbląg/MOS Truso | paid on-line |
31 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
32 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
33 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
34 | PODGÓRSKA AGNIESZKA | Gdynia | Polska | 9-11 lat [500 m] | paid on-line | |
35 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | 5-8 lat [500 m] | Przedszkole nr 29 w Gdyni | paid on-line |
36 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Polska | 1-4 lat [200 m] | Trochę inny tata | paid on-line |
37 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | PSSP Gdynia | paid on-line |
38 | Flouhouse Justyna | Rotmanka | Polska | 1-4 lat [200 m] | paid on-line | |
39 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
40 | Kuliński Krzysztof | Sopot | Polska | 1-4 lat [200 m] | k3racingpl | paid on-line |
41 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 9-11 lat [500 m] | Sp.24 Gdańsk | paid on-line |
42 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | paid on-line |
43 | Markowski Tomek | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | Szkola Podstawowa nr53 | paid on-line |
44 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | Szkola Podstawowa nr53 | paid on-line |
45 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | 5-8 lat [500 m] | Trochę inny tata | paid on-line |
46 | Baranowski Michal | Wejherowo | Polska | 9-11 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
47 | Baranowski Michał | Wejherowo | Polska | 5-8 lat [500 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
48 | Baranowski Michał | Wejherowo | Polska | 1-4 lat [200 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
49 | Kopcych Amelia | Borkowo | Polska | 12-15 lat [1 km] | paid on-line | |
50 | Kopcych Julia | Borkowo | Polska | 9-11 lat [500 m] | paid on-line | |
51 | Kopcych Oskar | Borkowo | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
52 | Staniszewska Joanna | Gdansk | Polska | 1-4 lat [200 m] | Sportevo | paid |
53 | Radzieński Maciej | Gdynia | Polska | 5-8 lat [500 m] | paid on-line | |
54 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | 1-4 lat [200 m] | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
55 | Mientki Nikodem | Smołdzino | Polska | 1-4 lat [200 m] | limit reached | |
56 | Mientki Mikołaj | Smołdzino | Polska | 1-4 lat [200 m] | limit reached | |
57 | Kaliszewska Emilia | Borkowo | Polska | 5-8 lat [500 m] | limit reached | |
58 | Grabowski Tomek | Gdansk | Polska | 9-11 lat [500 m] | limit reached | |
59 | Dańczyszyn Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5-8 lat [500 m] | limit reached | |
60 | Mikiciuk - Słoma Izabela | Rumia | Polska | 9-11 lat [500 m] | Baltic Seals | limit reached |
61 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | 1-4 lat [200 m] | limit reached |
Views: 5198