Bieg z wiatraczkiem | Sopocka Majówka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żuławski Franek Gdynia 1-4 lat [200 m] paid dotpay
2 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia 9-11 lat [500 m] SP NR 44 GDYNIA paid dotpay
3 Bójczuk Piotr Gdańsk 5-8 lat [500 m] Przedszkole nr 34 Gdańsk paid dotpay
4 Szydłowski Olaf Gdynia 5-8 lat [500 m] paid dotpay
5 Jakubowska Izabela Gdynia 1-4 lat [200 m] paid
6 Bieroń Emilia Banino 5-8 lat [500 m] paid dotpay
7 Jastrzębowski Xavier Gdynia 9-11 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
8 Zeszutek Ziemowit Gdynia 1-4 lat [200 m] paid dotpay
9 Żochowska Liliana Gdynia 12-15 lat [1 km] LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia paid
10 Kaliszewski Tymon Borkowo 5-8 lat [500 m] EGOT paid dotpay
11 Kaliszewska Oliwia Borkowo 9-11 lat [500 m] EGOT paid dotpay
12 Grabowski Tomek gdansk 9-11 lat [500 m] paid dotpay
13 Baszak Mateusz Sopot 5-8 lat [500 m] paid dotpay
14 Baszak Mikołaj Sopot 9-11 lat [500 m] SP 8 Sopot paid dotpay
15 Wolska Aleksandra Mosty 5-8 lat [500 m] paid dotpay
16 Wróblewski Borys Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
17 Pilachowska Anna Gdynia 5-8 lat [500 m] paid dotpay
18 Wróblewski Igor Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
19 Gloza Oliver Sopot 1-4 lat [200 m] paid dotpay
20 Podskok Amelia Pruszcz Gdański 5-8 lat [500 m] paid dotpay
21 Sharma Ishan Sopot 9-11 lat [500 m] paid dotpay
22 Sharma Ayan Sopot 5-8 lat [500 m] paid dotpay
23 Sharma Anisa Sopot 1-4 lat [200 m] paid dotpay
24 Żukowska Zuzia Gdynia 9-11 lat [500 m] FlyStones paid dotpay
25 Żukowski Anik Gdynia 5-8 lat [500 m] FlyStones paid dotpay
26 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk 5-8 lat [500 m] paid dotpay
27 Jurewicz Błażej Elblag 5-8 lat [500 m] SP 1 Elbląg/MOS Truso paid dotpay
28 Nikodemczyk Szymon Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
29 Nikodemczyk Julia Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
30 Zbrzeska Adriana Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
31 ENGLERT SZYMON GDYNIA 5-8 lat [500 m] Przedszkole nr 29 w Gdyni paid dotpay
32 Urbaniak Martyna Gdańsk 1-4 lat [200 m] Trochę inny tata paid dotpay
33 Kierszka Ignacy Gdynia 5-8 lat [500 m] PSSP Gdynia paid dotpay
34 Heland Grzegorz Gdańsk 9-11 lat [500 m] Sp.24 Gdańsk paid dotpay
35 Antkowiak Tosia Gdynia 1-4 lat [200 m] Akademia Młodych Sportowców Gdynia paid dotpay
36 Markowski Tomek Gdynia 5-8 lat [500 m] Szkola Podstawowa nr53 paid dotpay
37 Oleksak Mateusz Gdynia 5-8 lat [500 m] Szkola Podstawowa nr53 paid dotpay
38 Urbaniak Antonina Gdańsk 5-8 lat [500 m] Trochę inny tata paid dotpay
39 Baranowski Michal Wejherowo 9-11 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
40 Baranowski Michał Wejherowo 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
41 Baranowski Michał Wejherowo 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team paid
42 Kopcych Amelia Borkowo 12-15 lat [1 km] paid dotpay
43 Kopcych Julia Borkowo 9-11 lat [500 m] paid dotpay
44 Kopcych Oskar Borkowo 5-8 lat [500 m] paid dotpay
45 Radzieński Maciej Gdynia 5-8 lat [500 m] paid dotpay
46 Radzieńska Kamila Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
47 Kaliszewska Emilia Borkowo 5-8 lat [500 m] due date passed
48 Grabowski Tomek Gdansk 9-11 lat [500 m] due date passed
49 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk 5-8 lat [500 m] due date passed
50 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia 9-11 lat [500 m] Baltic Seals due date passed
51 Kołaczyńska Monika Pogórze 1-4 lat [200 m] due date passed


Views: 1806

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ