# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łampika Łukasz Wrocław 21km paid dotpay
2 Grabarska Lidia Warszawa 21km Uciekam więc biegne paid dotpay
3 Fudali Jakub Kraków 42km paid dotpay
4 Radtke Arkadiusz Nowiny 42km 80.00 PLN
5 Radtke Robert Nowiny 42km 80.00 PLN
6 Wolski Marek Łódź 21km Krzysztof Wolski Sport Triathlon paid dotpay
7 Wolski Krzysztof Gałków Mały 42km Krzysztof Wolski Sport Triathlon paid dotpay
8 Jankowski Jakub Ostrołeka 21km www.itspecialist.pl paid dotpay
9 Chełmińska Magda Olecko 21km paid dotpay
10 Janiuk Maciej Poznań 21km 50.00 PLN
11 Bazydło Kamil Szczytno 21km Morsy Szczytno # Reset paid dotpay
12 Kowalczyk Włodzimierz Huta Dłutowska 21km PGE Jupiter Elektrownia Bełchatów paid dotpay
13 Dachtera - Janiuk Dobrawa Poznań 21km 50.00 PLN
14 Hurysz Dariusz Poznań 42km 80.00 PLN
15 Klecha Krzysztof Toruń 21km paid dotpay
16 Wojtkowiak Paweł Radonie 42km paid dotpay
17 Stankiewicz Estera Rekowo Górne 21km Motywatornia Team paid dotpay
18 Smyk Kamil Bolszewo 42km paid dotpay
19 Sawa Ola Warszawa 21km paid dotpay
20 Struk Jacek Białobrzegi 42km paid dotpay
21 Torłop Przemysław Gdańsk 42km paid dotpay
22 Modrzejewska Lidia GRABÓW NAD PROSNĄ 21km paid dotpay
23 Modrzejewski Roman GRABÓW NAD PROSNĄ 21km Kings of Metal paid dotpay
24 Makaruk Tomasz Warszawa 21km paid dotpay
25 Karbowski Jarosław Syców 21km K.S.LENIWIEC paid dotpay
26 Gurbowicz Jarosław Tczew 42km Biegający Tczew paid dotpay
27 Derevianko Olga Charków 21km paid dotpay
28 Jazłocki Łukasz Warszawa 42km TWDW paid dotpay
29 Lichoń Mateusz Kraków 42km paid dotpay
30 Lichoń Anna KRAKOW 42km paid dotpay
31 Nowak Piotr Warszawa 42km paid dotpay
32 Gołębiewski Dawid Gołębiewski Poznań 21km Wojownicy Wódy paid dotpay
33 Czarnecki Adam Łomianki 42km Łomiankowska Grupa Biegowa 80.00 PLN
34 Janiak-Bartkowiak Monika SŁUPCA 42km Klub Mam w Słupcy, wielkopolska :) paid dotpay
35 KASIERSKA EWA KATARZYNA POZNAŃ 42km kobiety 60+ WMB META LUBLINIEC paid dotpay
36 Zawiasiński Bartłomiej Unisław 21km Adidas Runners Warsaw paid dotpay
37 Murański Józef Jastarnia-Bór 42km mężczyźni 65+ Borowion Jastarnia 20.00 PLN
38 Pitura Eliza Lublin 21km Lubelska Grupa Triathlonu 50.00 PLN
39 Godlewska Diana Łomża 42km paid dotpay
40 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 21km WieWiór Team paid dotpay
41 Kwiatkowski Grzegorz Rumia 21km WieWiór Team paid dotpay
42 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 21km Pruszcz Biega 50.00 PLN
43 Janowicz Anna Władysławowo 21km BRW/VRC paid dotpay
44 Lasota Paweł Łowicz 21km Run Forest Run paid dotpay
45 WRZOS Krzysztof WŁADYSŁAWOWO 21km Virtual Runner Club paid dotpay
46 Reszka Krzysztof Łódź 21km paid dotpay
47 Brzeziński Krzysztof Podolszyn Nowy 21km paid dotpay
48 Ornal Mirosław Wejherowo 21km Motywatornia paid dotpay
49 Wąż Mariusz Reda 42km Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid dotpay
50 Retecki Krzysztof Ostromecko 21km Bogmar / Presto Ostromecko paid dotpay
51 Blok Marta Pruszcz Gdański 21km Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu paid dotpay
52 Kucińska Magdalena Warszawa 21km paid dotpay
53 Zygadło Piotr Warszawa 42km paid dotpay
54 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 42km Fitless Mummy paid dotpay
55 Dreliszek Wojciech Ogrodzieniec 21km paid dotpay
56 Doliński Adam Warszawa 42km paid dotpay
57 Śliwińska Katarzyna Gdynia 42km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid dotpay
58 RZESZUTEK PRZEMYSŁAW PAKOŚĆ 21km paid dotpay
59 Pankow Marcin Gdynia 42km PANKOW ULTRA T1M paid dotpay
60 Prusałowicz Jerzy Płock 42km paid dotpay
61 Grzelecki Sebastian Juszkowo 21km ST RUNNERS paid dotpay
62 Dawidowski Roman Puck 21km "MEKTAL" 50.00 PLN
63 grabowska sylwia grudziądz 21km 50.00 PLN
64 NASKRĘT MARIUSZ RACOT 21km paid dotpay
65 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew 42km Biegający Tczew paid dotpay
66 Sobkowiak Ewa Poznań 42km Brylant Kórnik paid dotpay
67 Baraniecki Zbigniew Poznan 42km paid dotpay
68 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA 42km Mamy- Biegamy/Motywatornia Team paid dotpay
69 Sobieralski Marek Mogilno 42km 80.00 PLN
70 Łuc Grzegorz Otwock 42km Yienu paid dotpay
71 Chudy Henryk Sławsko 42km k s Olszewski i synowie paid dotpay
72 Nowak Artur Gdynia 21km A&G CARP TEAM paid dotpay
73 Jarosińska Katarzyna Prabuty 21km Traktor Team Gmina Kwidzyn 50.00 PLN
74 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 21km LZS Łebcz 50.00 PLN
75 Zalewski Daniel Susz 42km TRI NEGU paid dotpay
76 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO 21km Norda Active Team paid dotpay
77 Biała Joanna Warszawa 42km NIECH ŻYJE BAL 80.00 PLN
78 Głupczyk Tadeusz Warszawa 42km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa paid dotpay
79 Maciejonczyk Marek Wrocław 42km paid dotpay
80 Pawlak Radosław Poznań 21km Wilda Biega paid dotpay
81 Ostojska Ewa Reda 21km Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team 50.00 PLN
82 Postaremczak Ewelina Kościan 21km Kościan Team paid dotpay
83 Klusek Jolanta Warszawa 21km Adidas Runners Warsaw paid dotpay
84 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 42km mężczyźni 65+ Klub J.Słowackiego paid dotpay
85 Elmiś Grzegorz Hel 42km Biegacz Portowy Hel 80.00 PLN
86 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 21km kobiety 60+ Klub J.Słowackiego paid dotpay
87 Dębski Tomasz Gdańsk 42km KTP Bąbelki paid dotpay
88 Westrych Julia Gdynia 21km 50.00 PLN


Views: 2790

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ