Bieg z Flagą
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team
2 Kępiński Norbert Częstochowa NW
3 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg
4 Kalisz Aneta Bytom NW
5 Socha Maciej Chorzów Bieg Koliba Progres/ Witchholds
6 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team
7 Kwiecień Mateusz Katowice Bieg
8 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg
9 Węgrzyn Michał Ćwiklice Bieg
10 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg
11 Duda Łukasz Chorzów Bieg
12 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg
13 Hajda Justyna Radzionków Bieg
14 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara NW
15 Matuszewska Monika Gliwice Bieg
16 Gola Sebastian Zawiercie Bieg
17 Czyż Marcin Katowice Bieg
18 Szczupakowski Karol Katowice Bieg
19 Opiłek Marek Katowice Bieg
20 Opiłek Dorota Katowice Bieg
21 kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno
22 Mendoń Arkadiusz Katowice Bieg
23 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg
24 Szendzielorz Adam Świętochłowice Bieg Akademia Tańca AS
25 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg
26 Grzona Krzysztof Zabrze Bieg
27 Wesołowski Adam Katowice Bieg Night Runners Śląsk
28 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg
29 KLUSKA KAZIMIERZ Katowice NW
30 KUBISTA ELŻBIETA Katowice Bieg
31 Bartas Agnieszka Katowice Bieg W pogoni za duchem
32 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW
33 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina Psary
34 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg
35 Biskup Franciszek Sosnowiec Bieg
36 Dylong Aleksandra Bytom Bieg
37 Tamiola grazyna katowice NW
38 Górnikiewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg
39 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg
40 Bieniek Rafał Tychy Bieg RB Sport
41 DRABEK PRZEMYSŁAW Katowice Bieg
42 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg W Pogoni za Duchem
43 łukawska iwona katowice NW
44 Kościan Anna Mysłowice Bieg
45 Jokisz Anna Chorzów Bieg
46 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
47 Hupacz Mateusz Katowice Bieg
48 Frączek Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg KONDOR
49 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
50 Tokarz Joanna Piekary Śląskie NW Lecymy Durś
51 Jantczak Karolina Legnica Bieg
52 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg
53 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
54 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
55 Tylikowska Małgorzata Czeladź NW #czeladzbiega
56 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
57 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg
58 Sosin Sylwia Chorzów Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
59 Jastrzębska Ewa Katowice NW Truchtacz Mysłowice
60 Sosin Adam CHORZÓW Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
61 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg ADS Masna
62 Saternus Iwona Katowice Bieg ADS Masna
63 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg
64 Adamus Damian Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
65 PAWERA AGNIESZKA KATOWICE NW
66 Brzdęk Anita Zawiercie Bieg Leśni Olimpijczycy
67 Zaradna - Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW MK team
68 GRUSZKA BOZENA KATOWICE NW
69 Głowiak Lech Katowice Bieg
70 Zięba Janina KATOWICE Bieg
71 Sikora Joanna Tarnowskie Góry NW
72 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
73 Łyp Łukasz Katowice Bieg
74 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Rebellion Of Free Runners
75 Lubowiecka Barbara Katowice NW
76 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Rebellion Of Free Runners
77 Lubowiecki Adam Katowice NW
78 Bącol Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg
79 Kaprot Dawid Kaprot Siemianowice Śląskie Bieg
80 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg Lecymy Durś
81 Dziwiec-Guzik Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg
82 Lachera Bartosz Zabrze Bieg
83 Waściński Marcin Zabrze Bieg
84 Cieśla Urszula Katowice NW Truchtacz Mysłowice
85 Waścińska Kasia Zabrze Bieg
86 Lachera Bogdan Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
87 ŁAZARZ DOROTA BYTOM Bieg BWM
88 Lachera Marysia Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
89 Bajurski Sławomir Sosnowiec Bieg
90 Bajurska Justyna Sosnowiec Bieg
91 Fierdonek Karolina Tychy Bieg Zołzy team
92 Bołoz Damian Jastrzębie Zdrój Bieg Wąski
93 Żokowska Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg
94 Żokowski Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg
95 Bielecki Mariusz Czeladź Bieg #czeladzbiega
96 Perlak Magdalena Katowice Bieg Kuźnia Triathlonu
97 ptaś jolanta czeladz NW Tkkf Saturn Czeladź
98 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg Amator
99 Bąk Tatiana Bytom NW
100 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg #elzabactiveteam


Views: 9236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ