Bieg z Flagą
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team 1980 free participation
2 Kępiński Norbert Częstochowa NW 1972 free participation
3 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 1982 free participation
4 Klich Izabela Mysłowice Bieg Truchtacz Mysłowice 1986 free participation
5 Plewińska Sylwia Świętochłowice Bieg 1983 free participation
6 Kalisz Aneta Bytom NW 1976 free participation
7 Socha Maciej Chorzów Bieg Koliba Progres/ Witchholds 1987 free participation
8 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team 1986 free participation
9 Gawin Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 1992 free participation
10 Zbiciak Magdalena Zbiciak Lublin Bieg 1993 free participation
11 Kwiatkowski Paweł Katowice Bieg 1984 free participation
12 Obierak Kamila Kraków Bieg 1981 free participation
13 Rempała Patryk Gliwice Bieg Hufiec ZHP Ziemi Gliwickiej 1994 free participation
14 Kwiecień Mateusz Katowice Bieg 1989 free participation
15 PACUŁA PIOTR Gliwice Bieg AKMB Pędziwiatr Gliwice 1959 free participation
16 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg 1990 free participation
17 Węgrzyn Michał Ćwiklice Bieg 1982 free participation
18 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg 1996 free participation
19 Duda Łukasz Chorzów Bieg 1984 free participation
20 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg 1980 free participation
21 Hajda Justyna Radzionków Bieg 1994 free participation
22 Nowak Krystyna Czeladź NW #czeladzbiega 1964 free participation
23 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara NW 1975 free participation
24 Machowiak Adam Katowice Bieg 1984 free participation
25 Matuszewska Monika Gliwice Bieg 1974 free participation
26 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg 1988 free participation
27 Bednarczyk Marta Katowice Bieg 1990 free participation
28 Gola Sebastian Zawiercie Bieg 1984 free participation
29 Dziwak Dariusz Katowice Bieg TIMOTHY 1985 free participation
30 Czyż Marcin Katowice Bieg 1988 free participation
31 Szczupakowski Karol Katowice Bieg 1989 free participation
32 Szczyrba Łukasz Świętochłowice Bieg Euvic 1982 free participation
33 Niewdana Anna Katowice Bieg 1991 free participation
34 Krajewska Paulina Katowice Bieg 1983 free participation
35 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 1985 free participation
36 Opiłek Marek Katowice Bieg 1983 free participation
37 Opiłek Dorota Katowice Bieg 1986 free participation
38 kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno 1982 free participation
39 Mendoń Arkadiusz Katowice Bieg 1975 free participation
40 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg 1992 free participation
41 Noga Joanna Jaworzno NW 1988 free participation
42 Noga Emilia Jaworzno NW 2015 free participation
43 Szendzielorz Adam Świętochłowice Bieg Akademia Tańca AS 1980 free participation
44 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg 1976 free participation
45 Mrzyk Ireneusz Mrzyk Zabrze Bieg 1982 free participation
46 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg 1980 free participation
47 Garbuz Marcin Rajsko Bieg Zadyszka Oświęcim 1973 free participation
48 Grzona Krzysztof Zabrze Bieg 1973 free participation
49 Kuchta Alicja Katowice Bieg 1967 free participation
50 Garbuz Katarzyna Rajsko Bieg Zadyszka Oświęcim 1978 free participation
51 Wesołowski Adam Katowice Bieg Night Runners Śląsk 1979 free participation
52 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg 1980 free participation
53 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg 1979 free participation
54 Panda Maciej Katowice Bieg 1998 free participation
55 Sosin Stanisław Chorzów NW Stadion Śląski 1946 free participation
56 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów NW Klub Stadion Sląski 1953 free participation
57 Imańska Paulina czeladź NW 1994 free participation
58 Kowalski Krzysztof Mikołów Bieg BBL Mikołów 1973 free participation
59 Gawron Wojciech Czeladź Bieg 1977 free participation
60 KLUSKA KAZIMIERZ Katowice NW 1940 free participation
61 KUBISTA ELŻBIETA Katowice Bieg 1983 free participation
62 Bartas Agnieszka Katowice Bieg W pogoni za duchem 1986 free participation
63 Paciuch Dorota Katowice Bieg 1983 free participation
64 Szojda Małgorzata Katowice Bieg 1985 free participation
65 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW 1984 free participation
66 Kania Lucyna Bukowno Bieg 1965 free participation
67 Przybyłka Anna Bytom NW Stadion Śląski 1952 free participation
68 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina Psary 1995 free participation
69 Frąszczak Katarzyna Katowice Bieg 1991 free participation
70 Mendyk Maciej Mysłowice Bieg 1985 free participation
71 Bazułka Aleksandra Katowice Bieg AZS UJ 1995 free participation
72 Pleszczyński Kamil Zabrze Bieg GTW - Grupa Trzymająca Wagę 1981 free participation
73 Zawadzka-Mendyk Monika Mysłowice Bieg 1985 free participation
74 Staszyński Dariusz Staszyński Koszęcin Bieg 1979 free participation
75 Kotyrba Tomasz Katowice Bieg 1986 free participation
76 Marmura Marek CHORZÓW Bieg 1974 free participation
77 Buchalik Piotr Orzesze Bieg 1988 free participation
78 Gaik Damian Sosnowiec Bieg 1992 free participation
79 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg 1991 free participation
80 Śleboda Wiktoria Bytom Bieg SZOMBIERKI RUNNERS 2005 free participation
81 Śleboda Paweł Bytom Bieg SZOMBIERKI RUNNERS 1975 free participation
82 Czech Elżbieta Katowice NW 1968 free participation
83 Biskup Franciszek Sosnowiec Bieg 1975 free participation
84 Czech Marta Katowice NW 2003 free participation
85 Czech Paweł Katowice NW 2002 free participation
86 Czech Krystyna Katowice NW 1973 free participation
87 Czech Maciej Katowice Bieg ParkRun Katowice 1973 free participation
88 Jarus Damian Katowice Bieg 1981 free participation
89 Dylong Aleksandra Bytom Bieg 1991 free participation
90 Wolny Mirosław Katowice Bieg 1976 free participation
91 Kowalski Bartłomiej Gliwice Bieg 1991 free participation
92 BOBER ALEKSANDRA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg MK team 1969 free participation
93 BIENIA MAJA CHORZÓW NW 1991 free participation
94 Pietraszek Rafał Strumien Bieg AktywnaPszczyna.pl 1992 free participation
95 Słabik Anna Katowice Bieg 1980 free participation
96 Tamiola grazyna katowice NW 1964 free participation
97 Korzeniowski Jacek Zabrze Bieg Opel Active Team 1973 free participation
98 Korzeniowska Magdalena Zabrze NW 1976 free participation
99 Frankiewicz Łukasz Sosnowiec Bieg 1989 free participation
100 Czernachowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry 1970 free participation


Views: 6700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ