Sportowy Dzień Dziecka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gitner Maksymilian Gdynia 800 metrów [8-10 lat] Piękni i Bestie
2 Socha Jagoda Sopot 800 metrów [8-10 lat]
3 Socha Kalina Sopot 800 metrów [8-10 lat] Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
4 Wątły Kacper Gdynia 800 metrów [8-10 lat]
5 WASILEWSKI Wiktor Gdańsk 800 metrów [8-10 lat] SP89
6 WASILEWSKI Tomasz Gdańsk 1200 metrów [11-12 lat] SP75
7 Balewander Tomasz Gdynia 800 metrów [8-10 lat]
8 Pouch Martyna REda 800 metrów [8-10 lat] UKS Ciechocino Reda
9 Falba Borys Gdańsk 200 metrów [1-4 lat]
10 Dzielecki Jakub gdynia 200 metrów [1-4 lat]
11 Dzielecka Julia gdynia 200 metrów [1-4 lat] przedszkole nr 46 w Gdyni
12 Heland Grzegorz Gdańsk 1200 metrów [11-12 lat]
13 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański 200 metrów [1-4 lat]
14 Ligarzewska Liliana Sopot 200 metrów [1-4 lat]
15 Olejniczak Kacper Gdańsk 1200 metrów [11-12 lat]
16 Gloza Olivier Sopot 200 metrów [1-4 lat]
17 Bocian Nikodem Gdynia 400 metrów [5-7 lat] Puchatki
18 Ptach Weronika Pruszcz Gdański 800 metrów [8-10 lat] SP nr 4 Pruszcz Gdański
19 Dzik Kacper Krupin 800 metrów [8-10 lat] Sp Rychliki
20 Szymichowski Łukasz Gdańsk 400 metrów [5-7 lat] Przedszkole nr 19 w Gdyni
21 Wiśnicka Wiktoria Gdynia 400 metrów [5-7 lat] Przedszkole nr 26
22 Tchorzewski Antoni Gdynia 400 metrów [5-7 lat] BigYellowFoot Adventure Team
23 Baranowski Michał Wejherowo 400 metrów [5-7 lat] BigYellowFoot Adventure Team
24 Baranowski Michal Wejherowo 200 metrów [1-4 lat] BigYellowFoot Adventure Team
25 Olszewski Adrian Gdynia 400 metrów [5-7 lat]
26 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański 400 metrów [5-7 lat]
27 Pytel Julia Pruszczu Gdański 400 metrów [5-7 lat] Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański
28 Dudek Marek Pruszcz Gdański 800 metrów [8-10 lat] Rotmanka
29 Dudek Ewa Pruszcz Gdański 400 metrów [5-7 lat] Rotmanka
30 Kruszyński Emil Miłobądz 200 metrów [1-4 lat]
31 Kruszyński Tymon Miłobądz 200 metrów [1-4 lat] Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu
32 Kruszyńska Olga Miłobądz 400 metrów [5-7 lat] Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu
33 Antkowiak Antosia Gdynia 200 metrów [1-4 lat] Akademia Młodych Sportowców Gdynia
34 Szydłowski Olaf Gdynia 400 metrów [5-7 lat]
35 Kierszka Ignacy Gdynia 400 metrów [5-7 lat] PSSP Gdynia
36 Kudyk Szymon Reda 200 metrów [1-4 lat]
37 Kudyk Oliwier Reda 400 metrów [5-7 lat]
38 Sharma Ishan Sopot 800 metrów [8-10 lat] SP 8
39 Sharma Ayan Sopot 400 metrów [5-7 lat]
40 Sharma Anisa Sopot 200 metrów [1-4 lat]
41 Maćkowiak Amelia GDYNIA 400 metrów [5-7 lat]
42 Teska Patrycja Gdynia 800 metrów [8-10 lat] SGA Gdynia
43 Korchut Joanna Gdańsk 400 metrów [5-7 lat]
44 Korchut Joanna Gdańsk 200 metrów [1-4 lat]
45 Karolewska Anna Wejherowo 800 metrów [8-10 lat]
46 Kołodziej Mateusz Gdynia 400 metrów [5-7 lat]
47 Elmanowski Dawid Reda 200 metrów [1-4 lat]
48 Pająk Ewelina Reda 200 metrów [1-4 lat]
49 Walas Daniel Gdansk 800 metrów [8-10 lat]
50 Teska Martyna Gdynia 400 metrów [5-7 lat] SGA Gdynia
51 Pilachowska Anna Gdynia 800 metrów [8-10 lat]
52 Dąbrowska Alicja Reda 400 metrów [5-7 lat] Akademia Pana Kleksa Reda
53 Urbaniak Martyna Gdańsk 200 metrów [1-4 lat]
54 Urbaniak Antonina Gdańsk 400 metrów [5-7 lat]
55 Ochmanek Sylwia Gdynia 200 metrów [1-4 lat]
56 Fede Joanna Gdańsk 200 metrów [1-4 lat] Mama w Trójmieście
57 Żak Marcin Gdynia 200 metrów [1-4 lat]
58 Żak Karolina Gdynia 200 metrów [1-4 lat] Mama w Trójmieście
59 Marzec Joanna Gdynia 200 metrów [1-4 lat]
60 Lipiński Mateusz Rumia 200 metrów [1-4 lat] Mama w Trójmieście
61 Lipińska Magdalena Rumia 400 metrów [5-7 lat] Mama w Trójmieście
62 KRUPA BŁAŻEJ GDAŃSK 800 metrów [8-10 lat] ZSSiO paid dotpay
63 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 400 metrów [5-7 lat] Sapiące Gazele paid dotpay
64 Zabojszcz Natalia Gdańsk 400 metrów [5-7 lat] paid dotpay
65 Piotrowski Tomek Gdańsk 400 metrów [5-7 lat] UKS Aquastacja paid dotpay
66 Teska Patrycja Gdynia 800 metrów [8-10 lat] SGA Gdynia paid
67 Teska Martyna Gdynia 400 metrów [5-7 lat] SGA Gdynia paid
68 Grabowski Oskar gdańsk 400 metrów [5-7 lat] www.familyweekend.pl due date passed
69 Dzik Szymon Rychliki 400 metrów [5-7 lat] 2011 due date passed
70 Dzik Ksawery Elblag 800 metrów [8-10 lat] 2010 due date passed
71 Lendzion Alexander Gdańsk 400 metrów [5-7 lat] Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk due date passed


Views: 1488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ