# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Piękni i Bestie | |
2 | Socha Jagoda | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
3 | Socha Kalina | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
4 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
5 | WASILEWSKI Wiktor | Gdańsk | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP89 | |
6 | WASILEWSKI Tomasz | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | SP75 | |
7 | Balewander Tomasz | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
8 | Pouch Martyna | REda | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | UKS Ciechocino Reda | |
9 | Falba Borys | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
10 | Dzielecki Jakub | gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
11 | Dzielecka Julia | gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
12 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | ||
13 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
14 | Ligarzewska Liliana | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
15 | WOŹNIAK ERYK | GDYNIA | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SZKOŁA NR 6 GDYNIA | |
16 | Olejniczak Kacper | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | ||
17 | WOŹNIAK KAROL | GDYNIA | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 18 w Gdyni | |
18 | Gloza Olivier | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
19 | Bocian Nikodem | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Puchatki | |
20 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
21 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Sp Rychliki | |
22 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
23 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 26 | |
24 | Tchorzewski Antoni | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
25 | Baranowski Michał | Wejherowo | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
26 | Baranowski Michal | Wejherowo | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
27 | Olszewski Adrian | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
28 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
29 | Pytel Julia | Pruszczu Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
30 | Dudek Marek | Pruszcz Gdański | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Rotmanka | |
31 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Rotmanka | |
32 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
33 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
34 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
35 | Antkowiak Antosia | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
36 | Szydłowski Olaf | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
37 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | PSSP Gdynia | |
38 | Kudyk Szymon | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
39 | Kudyk Oliwier | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
40 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP 8 | |
41 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
42 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
43 | Maćkowiak Amelia | GDYNIA | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
44 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SGA Gdynia | |
45 | Korchut Joanna | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
46 | Korchut Joanna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
47 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
48 | Kołodziej Mateusz | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
49 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
50 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
51 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
52 | Elmanowski Dawid | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
53 | Pająk Ewelina | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
54 | Walas Daniel | Gdansk | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
55 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | SGA Gdynia | |
56 | Wenta Jan | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
57 | Wenta Zuzanna | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
58 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
59 | Salamaga Maciej | RUMIA | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
60 | Nurzyńska Monika | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
61 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Akademia Pana Kleksa Reda | |
62 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
63 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
64 | Ochmanek Sylwia | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
65 | Fede Joanna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
66 | Żak Marcin | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
67 | Żak Karolina | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
68 | Marzec Joanna | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
69 | PODGÓRSKA AGNIESZKA | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
70 | Lipiński Mateusz | Rumia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
71 | Lipińska Magdalena | Rumia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Mama w Trójmieście | |
72 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | paid on-line | |
73 | KRUPA BŁAŻEJ | GDAŃSK | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ZSSiO | paid on-line |
74 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Sapiące Gazele | paid on-line |
75 | Zabojszcz Natalia | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | paid on-line | |
76 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | UKS Aquastacja | paid on-line |
77 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SGA Gdynia | paid |
78 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | SGA Gdynia | paid |
79 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | www.familyweekend.pl | due date passed |
80 | Dzik Szymon | Rychliki | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | 2011 | due date passed |
81 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | 2010 | due date passed |
82 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | due date passed |
Views: 5218