XXVIII Uliczny bieg Sambora
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Herold Maciej Bałdowo START Bieg 10 km paid on-line
2 Niespodziński Lesław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
3 Górski Kamil Gniew START Bieg 10 km domRustykalny.pl paid on-line
4 Chamski Michał Gdańsk START Bieg 10 km Zespół Szybkiej Kolki paid on-line
5 Jesiołowska Żaneta Rudno START Bieg 10 km paid on-line
6 Smoczyńska Barbara Gniew START Bieg 10 km Ruliński Running Team paid on-line
7 Szymański Sebastian Szprudowo START Bieg 10 km Ruliński Running Team paid on-line
8 Laskowski Radosław Tczew START Bieg 10 km paid on-line
9 Szczęsny Tadeusz Gdańsk START Bieg 10 km paid on-line
10 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno START Bieg 10 km MIASTOAKTYWNI.PL paid on-line
11 Dywelski Mirosław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
12 Sidorkovich Julia Kaliningrad START Bieg 10 km
13 Mamczyński Mariusz Elbląg START Bieg 10 km paid on-line
14 Mrozek Marcin Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
15 Kasperek Patryk Starogard Gdański START Bieg 10 km paid on-line
16 Bugajski Marcin Lisewo Malborskie START Bieg 10 km paid on-line
17 Górski Dawid Gniew START Bieg 10 km tRUNsformacja Gniewu paid on-line
18 Rybczyński Andrzej Malbork START Bieg 10 km paid on-line
19 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy paid
20 Trapp Tomasz Starogard Gdański START Bieg 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
21 Bogusz waldemar Tczew START Bieg 10 km paid
22 Rogiewicz Andrzej Grudziądz START Bieg 10 km PACKMAN TEAM paid on-line
23 Kukula Janusz Rokitki START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
24 Dembowski Mariusz Lidzbark START Bieg 10 km H+H Polska
25 Pucek Artur Mały Głęboczek START Bieg 10 km paid on-line
26 Piskorski Jerzy Pelplin START Bieg 10 km paid on-line
27 TROCHOWSKA Anna TCZEW START Bieg 10 km
28 Pieńkowski Tomasz Gdańsk START Bieg 10 km RINGRAIDERS SAKO GDYNIA paid on-line
29 Ubowska Monika Tczew START Bieg 10 km paid on-line
30 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice START Bieg 10 km paid on-line
31 Lipkowski Paweł Tczew START Bieg 10 km 3athlete paid on-line
32 Markiewicz Paweł Elbląg START Bieg 10 km paid on-line
33 Veretskyi Pavlo Ukraine START Bieg 10 km
34 Kiliarska Valentyna Ukraine START Bieg 10 km
35 Moszyński Marek Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
36 Pióro Maria Gorzędziej START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
37 Sandecka Grażyna Junoszyno START Bieg 10 km paid on-line
38 Głowacka Anna Elbląg START Bieg 10 km IKS ATAK ELBLĄG
39 MAJNA Kazimierz Gdynia START Bieg 10 km Parkrun Gdynia
40 Dobrowolski Emil Chotomów START Bieg 10 km zabieganidobrowolscy.pl paid on-line
41 Maciołek Rafał Sulejówek START Bieg 10 km Run Force Sulejówek paid on-line
42 Padykuła Lucyna Tczew START Bieg 10 km paid on-line
43 Kowalkowski Marcin Tczew START Bieg 10 km paid on-line
44 Pogorzelski Jarek Pszczółki START Bieg 10 km paid on-line
45 Sosnowski Bolesław Gdańsk START Bieg M70 i starsi TKKF Rozstaje
46 Niwiński Stanisław Gdańsk START Bieg M70 i starsi
47 Mroczkowski Tomasz Malbork START Bieg 10 km GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS paid
48 Szczyglak Mariusz Tczew START Bieg 10 km FLEX RUNNERS paid
49 Cierlicka Magdalena Gdansk START Bieg 10 km FLEX RUNNERS paid
50 Pęśko Michał Gdańsk START Bieg 10 km paid on-line
51 Bałdyga Radosław Elbląg START Bieg 10 km JBB paid on-line
52 Adamkowski Jerzy Starogard Gd. START Bieg 10 km Malinowa Mamba paid on-line
53 Macholl Adam Rokitki Tczewskie START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
54 Butowicz Adam Szczecinek START Bieg 10 km paid on-line
55 Partyka Robert Malbork START Bieg 10 km Muzeum Zamkowe Malbork paid on-line
56 Wysocki Dariusz Gdańsk START Bieg 10 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
57 Dywel Bogdan Łąg START Bieg 10 km paid on-line
58 Bładzikowski Rafał Tczew START Bieg 10 km paid on-line
59 Solak Halina Bytów START Bieg 10 km Świat Płytek u Kryspina
60 Garska Joanna Bytów START Bieg 10 km Świat Płytek u Kryspina
61 Jakubek Patryk Bytów START Bieg 10 km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
62 Garski Kryspin Bytów START Bieg 10 km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
63 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START Bieg 10 km paid on-line
64 Cich Patrycja Rotmanka START Bieg 10 km paid on-line
65 Jaczyńska Anna Tczew START Bieg 10 km paid on-line
66 Początek Mikołaj Rumia START Bieg 10 km paid on-line
67 Antoniewicz Marcin Elbląg START Bieg 10 km paid on-line
68 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Bieg 10 km paid on-line
69 Koszyk Krzysztof Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
70 Koszyk Katarzyna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
71 Kwiatkowska Anna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew paid on-line
72 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM START Bieg 10 km LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
73 Wojdyło Daniel Lubiszewo START Bieg 10 km Sosnowa paid on-line
74 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg 10 km Base Group paid on-line
75 Zinenko Valeriia Lubny START Bieg 10 km
76 Savchuk Ruslan Ivano-Frankivsk START Bieg 10 km
77 Kurkiewicz Mariusz Lichnowy START Bieg 10 km paid on-line
78 Szajkowski Bartek Tczew START Bieg 10 km ATP Adhesive Systems Running Team paid on-line
79 Sosnowski Wiesław Gniszewo START Bieg 10 km Active Malbork paid on-line
80 Paprocka Ewelina Obliwice START Bieg 10 km paid on-line
81 Wajerski Dawid Tczew START Bieg 10 km run-log.com paid on-line
82 jarocki jacek braniewo START Bieg 10 km paid on-line
83 Lewandowski Michał Malbork START Bieg 10 km paid on-line
84 Nowicki Artur Malczyce START Bieg 10 km 1bz Lębork/PTB paid on-line
85 Sapalska Michalina Lubiewo START Bieg 10 km Biegające Śliwice paid on-line
86 Laskowski Łukasz Gdynia START Bieg 10 km paid on-line
87 Urbaniak Daniel Rumia START Bieg 10 km paid on-line
88 Nowakowska Magdalena Tczew START Bieg 10 km paid on-line
89 Łukasik Natalia Pszczółki START Bieg 10 km paid on-line
90 Januszewska Krystyna Śliwice START Bieg 10 km Biegające Śliwice paid on-line
91 Cherek Teresa Osiek START Bieg 10 km
92 Mondrzejewski Rafał Cierzpice START Bieg 10 km FLEX RUNNERS paid
93 Skwiot Stanisław Gdańsk START Bieg 10 km Taka RYBA / TUMBOteam paid on-line
94 NADOLSKI WALDEMAR TCZEW START Bieg 10 km BIEGAJACY MORS Z TCZEWA paid on-line
95 Piórkowska Natalia Gdańsk START Bieg 10 km Taka RYBA paid on-line
96 Piórkowski Mariusz Gdańsk START Bieg 10 km Taka RYBA paid on-line
97 Jończyk Marcin Wejherowo START Bieg 10 km paid on-line
98 Kołtonowska Agnieszka Gniew START Bieg 10 km tRUNsformacja Gniew paid on-line
99 Grubich Marcin Tczew START Bieg 10 km Metrix Running team paid on-line
100 Bagrowski Tomasz Gdańsk START Bieg 10 km Grupa Trójmiasto paid on-line


Views: 12508

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ