27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2008 - dziewczęta 400m TRI Starogard Gdański
2 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m TRI Starogard Gdański
3 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m TRI Starogard Gdański
4 Littwin Robert Kłosowo Rocznik 2010 - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
5 Littwin Albert Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
6 Jarząb Amelia Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
7 Stelmach Zuzanna Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
8 Ranachowska Kinga Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
9 Sęktas Dominik Szczenurze Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m UKS Ekoludek Szczenurze
10 Papke Marcel Szczenurze Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m UKS Ekoludek Szczenurze
11 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m UKS Ekoludek Szczenurze
12 Hermann Emila Szczenurze Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Ekoludek Szczenurze
13 Leyk Aleksandra Szczenurze Rocznik 2010 - dziewczęta 200m UKS Ekoludek Szczenurze
14 Wańdoch Dubaj Weronika Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
15 Tasior Amelia Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
16 Pobudkiewicz Zuzanna Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
17 Strojnowski Łukasz Szczenurze Rocznik 2008 - chłopcy 400m UKS Ekoludek Szczenurze
18 Sęktas Paweł Szczenurze Rocznik 2007 - chłopcy 600m UKS Ekoludek Szczenurze
19 Hermann Oliwia Szczenurze Rocznik 2007 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
20 Strojnowski Bartosz Szczenurze Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m UKS Ekoludek Szczenurze
21 Buśko Mateusz Szczenurze Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m UKS Ekoludek Szczenurze
22 Waleśkiewicz Natalia Szczenurze Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
23 Konkol Adrianna Szczenurze Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
24 Hinc Hubert Żukowo-Borkowo Rocznik 2007 - chłopcy 600m Face Nordic Walking Team
25 Dzielecka Julia Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m przedszkole nr 46 w Gdyni
26 Owczarek Karolina Kosakowo Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m
27 Kowalewski Mateusz Gdańsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Olimpijczyk
28 Kowalewski Dominik Gdańsk Rocznik 2009 - chłopcy 300m Sp Leonardo
29 Gruchała Piotr Goręczyno Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
30 Gruchała Julia Goręczyno Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
31 Strongowski Patryk Mirachowo Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m GKS CARTUSIA KARTUZY
32 Weiland Cyprian Słupsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Nocne Wilki
33 Brzeska Olga Żukowo Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie
34 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Pruszcz Biega
35 Radecki-Mikulicz Daniel Dąbrowa Rocznik 2008 - chłopcy 400m SP Miszewo
36 Bizewski Jakub Żukowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole BOCIANOWO
37 Bizewski Kacper Żukowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole BOCIANOWO
38 Weiland Dominika Czeczewo Rocznik 2010 - dziewczęta 200m SSP Dobrzewino -Karczemki
39 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Rocznik 2010 - chłopcy 200m LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
40 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Rocznik 2007 - dziewczęta 600m SP 17 GDYNIA
41 Wydarty Anna Gdańsk Rocznik 2008 - dziewczęta 400m UKS Aquastacja
42 Wydarty Jan Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Belta Team Gdańsk
43 Heland Grzegorz Gdańsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Sp.24 Gdańsk
44 Lendzion Alexander Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk
45 Złoch Aleksander Gdynia Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m KL Gdynia
46 Złoch Konrad Gdynia Rocznik 2008 - chłopcy 400m KL Gdynia / Sp 16 Gdynia
47 Słomion Julia Borkowo Rocznik 2007 - dziewczęta 600m Belta Team Gdańsk
48 Słomion Kinga Borkowo Rocznik 2010 - dziewczęta 200m Belta Team Gdańsk
49 Szymichowski Łukasz Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole nr 19 w Gdyni
50 Student Jakub Bojano Rocznik 2008 - chłopcy 400m
51 Gurzęda KACPER Rumia Rocznik 2007 - chłopcy 600m
52 Gurzęda Eryk Rumia Rocznik 2010 - chłopcy 200m
53 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m PSP 6 Starogard Gdańki
54 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
55 Antoniewicz Natan Dzierżążno Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Need for Speed
56 Białas Oliver GDYNIA Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m sp 47
57 Jurewicz Błażej Elblag Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 1 Elbląg/MKS Truso
58 Krzebietke Hubert Miechucino Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
59 Krzebietke Wiktor Miechucino Rocznik 2007 - chłopcy 600m
60 Krzebietke Kacper Miechucino Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m
61 Bieroń Emilia Banino Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
62 Bizon Marianna Borkowo Rocznik 2007 - dziewczęta 600m
63 Wendt Kornelia Kościerzyna Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Wencik Team
64 Wendt Franek Kościerzyna Rocznik 2010 - chłopcy 200m Wencik Team
65 Konkel Wiktor Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole nr 30 Gdynia
66 Tomaszewska Amelia Gdynia Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Sp 40 Gdynia
67 Walkusz Marzena sianowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
68 Walkusz Martyna sianowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
69 walkusz michal sianowo Rocznik 2009 - chłopcy 300m
70 mielcarek ANTOSIA Reda Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Tosiaczkowo Team
71 KRAUZA WIKTORIA KARTUZY Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Akademia Biegowa Kartuzy
72 Pragacz Anna Pruszcz Gdański Rocznik 2010 - dziewczęta 200m SP Rotmanka
73 Drzycimski Filip Gdańsk Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 76 Gdańsk
74 Zwara Julia GDAŃSK Rocznik 2008 - dziewczęta 400m UKS Żabianka
75 Goraj Aleksandra Gdansk Rocznik 2009 - dziewczęta 300m Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
76 Trzeciakowska Amelia Bytów Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Świat Płytek u Kryspina
77 Garski Kryspin Bytów Rocznik 2008 - chłopcy 400m Świat Płytek u Kryspina
78 Naczk Wiktoria Lębork Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m Kreativ sport Dynamic Lębork
79 Hinca Franciszek Banino Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m SP Banino
80 Kwiatkowska Marta Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Przedszkole nr 58 GDYNIA
81 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Przedszkole nr 53 Gdynia
82 Piotrowski Tomek Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m UKS Aquastacja
83 Tokarska Wiktoria Gdynia Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m
84 Tokarska Laura Gdynia Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m
85 Zawadzińska Maja Radunica Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
86 Zawadziński Oliwier Radunica Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
87 Maras Wiktoria Siemirowice Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
88 Jażdżewski Jonatan Lębork Rocznik 2008 - chłopcy 400m SJSP Lębork Kreativsport
89 Dzik Ksawery Elblag Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 6 Elbląg
90 Krawczyk Aniela Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m OSP KŁOSOWO
91 Krawczyk Ignacy Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
92 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Rocznik 2009 - dziewczęta 300m SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
93 Teska Martyna Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m SGA Gdynia
94 Teska Patrycja Gdynia Rocznik 2008 - dziewczęta 400m SGA Gdynia


Views: 2936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ