VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kleszczewska Urszula Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
2 Wierzbicki Jakub Kolnik Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
3 Wierzbicki Bartłomiej Kolnik Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
4 Wierzbicka Marta Kolnik Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni KLUB BIEGACZA CELEBRYTKI paid dotpay
5 Wierzbicki Sławomir Kolnik Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
6 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
7 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
8 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Elbażant paid dotpay
9 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
10 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Klub Weteranów LA w Sopocie paid
11 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega
12 Musiał-Żuchowska Roksana ROTMANKA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
13 Kopcych Oskar Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze APAJO
14 Kopcych Anna Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni APAJO paid dotpay
15 Szarko Maciej Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
16 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
17 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni PRUSZCZ BIEGA paid dotpay
18 Pergoł Eryk Borkowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
19 Wójcik Piotr Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni morsik weteran paid dotpay
20 Przerwa Adrian Lublin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Lubelskie Morsy paid dotpay
21 Brożek Franio Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
22 Brożek Zosia Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
23 Kleszczewski Jacek Słobity Stacja Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
24 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
25 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni PROCAR Gdynia paid dotpay
26 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
27 Świeca Michalina Straszyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
28 Lokś Piotr Janowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 zsp Jabłowo
29 Lokś Paweł Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. paid dotpay
30 Lokś Sławomir Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. paid dotpay
31 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni zsp Jabłowo
32 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. paid dotpay
33 Garstka Julia Rusocin Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
34 Bohdanowicz Joanna Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
35 Bohdanowicz Piotr Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
36 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
37 Borkowski Mikołaj Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
38 Borkowska Ada Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
39 Perfikowski Kuba Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
40 Perfikowska Zosia Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
41 Werra Pola Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
42 RADECKA AMELIA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni SP nr 1 w Pruszczu Gdańskim
43 RADECKA ANNA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega paid dotpay
44 RADECKI GRZEGORZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega paid dotpay
45 Dardzińska Martyna Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Rezydencja Malucha Rumia
46 Dardziński Dariusz Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
47 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RUNNERSI S7 BANINO paid dotpay
48 Sulewska Monika Rusocin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
49 zaborowska aneta straszyn Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
50 Gerowska Wiktoria Skowarcz Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
51 Chyła Nadia Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 Szkola podstawowa nr.8
52 Guszczynski Alex Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
53 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
54 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
55 Ossowski Michał Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot paid dotpay
56 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
57 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
58 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot paid dotpay
59 Formella Feliks Bystra Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
60 kocbuch kasia kolbudy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
61 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Martaton paid dotpay
62 Adamczyk-Kos Agnieszka Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
63 Rogalska Magdalena Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team paid dotpay
64 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
65 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
66 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
67 Michna Michał Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Straszyn Biega, SUT paid dotpay
68 Marczak Marek Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega
69 Marczak Renata Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz biega kobieta w biegu
70 Ickowska Agata Gdynia Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 LKS Zorza Gdynia
71 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
72 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
73 Kaczyński Dariusz PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni DOMO TEAM paid dotpay
74 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni LKS Zorza Gdynia
75 Zymon Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
76 Zań Marek Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
77 Wasyliszyn Michalina Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
78 Zielke Marian Buszkowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
79 Małek Marcin Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
80 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni OSP POGRODZIE paid dotpay
81 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni MIŚ Biega paid dotpay
82 Werra Maciej Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
83 Werra Ziemowit Rumia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
84 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
85 Kuczmańska Patrycja Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni POLITECHNIKA GDAŃSKA
86 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Pruszcz Biega
87 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
88 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
89 Nowak Lech Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni paid dotpay
90 Bohdanowicz Izabela Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP Rotmanka
91 Sztejter Kacper Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
92 Białas Oliver GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni sp 47
93 Domaradzki Konrad Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
94 Białas Konrad GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Zorza Gdynia paid dotpay
95 Piekarski Igor Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
96 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
97 Myszk Katarzyna Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw paid dotpay
98 Fibich Dorota Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa Zryw paid dotpay
99 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team paid dotpay
100 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw paid dotpay


Views: 4324

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ