# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Walendziak Jan Malbork START Cross Rowerowy paid on-line
2 Walendziak Ryszard Malbork START Cross Rowerowy paid on-line
3 Bogalecki Łukasz Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
4 Czechowska Dorota Subkowy START Cross Rowerowy paid on-line
5 Legaszewski Roman Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
6 Kłos Tomasz Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
7 Hinz Łukasz Straszyn START Cross Rowerowy paid on-line
8 Kolka Gabriela Grzybno START Cross Rowerowy Top Bramy Hormann paid on-line
9 Kolka Zbigniew Grzybno START Cross Rowerowy Top Bramy Hormann paid on-line
10 rogala krzysztof susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB SUSZ paid on-line
11 Masłowski Michał Lublewo START Cross Rowerowy
12 Wiśniewski Dawid Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz paid on-line
13 Szymczycha Zbigniew Łęgowo START Cross Rowerowy Zajazd Korona Team paid on-line
14 Dubiela Przemysław TCZEW START Cross Rowerowy paid on-line
15 Chojnacki Maciej Starogard Gdański START Cross Rowerowy paid on-line
16 Sobieralski Piotr tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
17 Mucha Przemysław PELPLIN START Cross Rowerowy KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid on-line
18 Ośko Daniel Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
19 Trojanowski Łukasz Świecie START Cross Rowerowy paid on-line
20 Wybraniak Dariusz Tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
21 Kłos Dawid Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
22 Buczyńska Joanna Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team paid on-line
23 Ignaszak Robert Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE paid on-line
24 Dywelski Mirosław Tczew START Cross Rowerowy Biegający Tczew paid on-line
25 Miszewski Kamil Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE paid on-line
26 Miszewski Michał Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE paid on-line
27 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Cross Rowerowy paid on-line
28 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE paid on-line
29 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew START Cross Rowerowy Biegający Tczew paid on-line
30 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG
31 Kalinowski Marcin Malbork START Cross Rowerowy paid on-line
32 Potoczek Andrzej Lichnowy START Cross Rowerowy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid on-line
33 Słomion Łukasz Borkowo START Cross Rowerowy paid on-line
34 Frąckiewicz Iwona Gdańsk START Cross Rowerowy paid on-line
35 Zabrocki Łukasz Tczew START Cross Rowerowy Press Glass Biegamy i Wspieramy paid on-line
36 Gruszczyński Dominik Radostowo START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
37 Trochowski Grzegorz Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
38 musiał adam Trąbki Wielkie START Cross Rowerowy KIEROWCA POCZTA POLSKA paid on-line
39 Zimna Agnieszka Tczew START Cross Rowerowy Reebok Run Crew Tczew paid on-line
40 Karczewski Maciej Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
41 Neubauer Łukasz Kaliska START Cross Rowerowy Salon Rowerowy Bogdan Bondariew paid on-line
42 Duszyńska Natalia Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
43 Szul Bartłomiej Gdynia START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz paid on-line
44 TROCHOWSKA Anna TCZEW START Cross Rowerowy paid on-line
45 Papiernik Karolina Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
46 Papiernik Michał Tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
47 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
48 Podgórski Grzegorz Kwidzyn START Cross Rowerowy Cyklo Kwidzyn paid on-line
49 Rogalski Tomasz Kolincz START Cross Rowerowy GK STG paid on-line
50 GOLDSZMIDT Jacek Trąbki Wielki START Cross Rowerowy paid on-line
51 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Cross Rowerowy Quick Step Floors paid on-line
52 Anaczkowski Łukasz Malbork START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew
53 Kubicki Jakub Tczew START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew paid on-line
54 Suska Mirosław ELBLĄG START Cross Rowerowy paid on-line
55 strzelczyk tomasz Gdańsk START Cross Rowerowy Femax MTB Team paid on-line
56 LUSIŃSKA MAGDA ELBLĄG START Cross Rowerowy paid on-line
57 Styczeń Roman Elbląg START Cross Rowerowy HYDROPRESS MTB Team paid on-line
58 Czubaj Maciej Gdańsk START Cross Rowerowy Grimpado paid on-line
59 Markowski Dariusz Gdańsk START Cross Rowerowy RACK TEAM MTB paid on-line
60 Kamrowski Robert Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
61 Groth Mirosław Trąbki Małe START Cross Rowerowy Femax MTB Team paid on-line
62 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne START Cross Rowerowy Team MX Skórcz paid on-line
63 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Cross Rowerowy MTB PG paid on-line
64 Machowski Dawid Gdansk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team paid on-line
65 Lichaczewski Zbigniew SUSZ START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz paid on-line
66 Kuchto Adam Rumia START Cross Rowerowy paid on-line
67 Płotka Adam Gdańsk START Cross Rowerowy paid on-line
68 Brzeziński Dawid Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
69 Papke Arkadiusz Lubiszewo START Cross Rowerowy DżoDżo Team paid on-line
70 Sierla Przemyslaw Malbork START Cross Rowerowy paid on-line
71 Traczyk Michał Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
72 Siebert Krzysztof Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB SUSZ paid on-line
73 Figacz Bogusław Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
74 Szagała Piotr Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
75 Labon Piotr Koteże START Cross Rowerowy GK STG
76 Gardzielewski Artur Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team paid on-line
77 Oryl Grzegorz Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STK
78 Glaza Maciek Starogard Gd. START Cross Rowerowy The Knights Who Say "Ni" paid on-line
79 Kobierowski Piotr Dąbrówka START Cross Rowerowy GK STG
80 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
81 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
82 Zakrzewska Beata Rokocin START Cross Rowerowy Gk STG
83 Mojsiewicz Zbigniew Starogard START Cross Rowerowy GK STG
84 Zamoński Mariusz Borzechowo START Cross Rowerowy
85 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START Cross Rowerowy DAMA paid on-line
86 Sulewski Bartosz Tczew START Cross Rowerowy paid on-line
87 Syrocki Sylwester Elbląg START Cross Rowerowy paid on-line
88 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz paid on-line
89 Białkowska Marta Elbląg START Cross Rowerowy paid on-line
90 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team paid on-line
91 Bator Jarosław Koteże START Cross Rowerowy GK STG
92 Szulczyk Benedykt Pszczolki START Cross Rowerowy paid on-line
93 Gryta Piotr Rokitki START Cross Rowerowy paid on-line
94 Rompczyk Wojciech Gdynia START Cross Rowerowy paid on-line
95 Zdzichowski Piotr Adamowo START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
96 ROMANOWSKI PATRYK SUSZ START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
97 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
98 Zaremba Sławomir Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz paid on-line
99 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START Cross Rowerowy MIŚ Biegacz paid on-line
100 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie START Cross Rowerowy Dovista Active Team paid on-line


Views: 5937

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ