# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osowiecki Mariusz | Stupsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | BBL Mława | |
2 | Lewińska Mariola Lewińska | Zawidz Kościelny | Polska | Bieg 3 km | ||
3 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
4 | Pawlak Kacper | Kalisz | Polska | Bieg 10km | Mat-Bud Kalisz | |
5 | Chyczewska Anna Chyczewska | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego | |
6 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | ||
7 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | Tkkf Kubuś Sierpc | |
8 | Błaszczak Sławomir | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
9 | Wójtewicz Kamil | Kossobudy | Polska | Bieg 3 km | ||
10 | Jankowska Maryla | Warszawa | Polska | Marsz NW 6km | ||
11 | Zarako-Zarakowska Jadwiga | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
12 | Kiljańska Grażyna | Przasnysz | Polska | Marsz NW 6km | ||
13 | LESZCZYŃSKI LECH | Przasnysz | Polska | Marsz NW 6km | ||
14 | WALORYSZAK Barbara | RADZYMIN | Polska | Marsz NW 6km | ||
15 | WALORYSZAK Andrzej | RADZYMIN | Polska | Marsz NW 6km | ||
16 | Pyszniewska Bożena | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
17 | Pyszniewski Piotr | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ''PFEIFER & LANGEN POLSKA'' GLINOJECK | |
18 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 6km | Krzysztof Czlapski | |
19 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
20 | Wawrzyniak Dorota | Raciąż | Polska | Marsz NW 6km | ||
21 | Marciniak Krzysztof | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
22 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
23 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM .P.SĘKOWSKIEGO | |
24 | Napiórkowski Artur | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
25 | Napiórkowska Monika | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
26 | Szymański Damian | Brzeście | Polska | Bieg 3 km | ||
27 | Ciarka Henryk | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
28 | Malicka Monika | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
29 | Pawłowska Monika | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
30 | Zakrzewska Joanna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
31 | Anowski Adrian | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
32 | Mariańska Katarzyna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
33 | Leszczyńska Milena | Płock | Polska | Bieg 10km | Leszczynki | |
34 | Leszczyński Bartosz | Płock | Polska | Bieg 10km | Leszczynki | |
35 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | Bieg 10km | UKS Filipides Teresin | |
36 | Marciniak Radosław | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
37 | Marciniak Marcin | Sierakowo | Polska | Bieg 10km | ||
38 | Maruszewski Marcin | Brwilno | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
39 | Maruszewska Kinga | Brwilno | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
40 | Szymański Szymon | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
41 | Szymańska Paula | Górki gm Gąbin | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
42 | Szymański Artur | Górki, gm. Gąbin | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
43 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
44 | Turalska Aneta | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Biegaj z Dymkiem | |
45 | Śliwiak Justyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
46 | MAREK Roman | Warszawa | Polska | Bieg 3 km | ||
47 | Kowalski Jakub | Strożęcin 54 | Polska | Bieg 3 km | ||
48 | Kowalski Bartłomiej | Strożęcin 54 | Polska | Bieg 3 km | ||
49 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
50 | Jędrzejewski Łukasz Jędrzejewski | Goślice | Polska | Bieg 10km | Klub Honorowych Dawców Krwi Legion | |
51 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |
52 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Marsz NW 6km | ||
53 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Bieg 10km | ||
54 | Piotrowska Joanna | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
55 | Piotrowska Aleksandra | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
56 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
57 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
58 | Jaszczur Oliwia | Białystok | Polska | Bieg 3 km | Klasa Sportowa SP26 Białystok | |
59 | Jaszczur Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
60 | Jaszczur Grzegorz | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
61 | Jaszczur Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
62 | Jaszczur Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego | |
63 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego | |
64 | Mosiej Iwona | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
65 | Goszczyńska Nadia | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
66 | Woźniak Kacper | Kraszewo-Czubaki | Polska | Bieg 3 km | ||
67 | Karaszewski Marek | Płock | Polska | Bieg 10km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
68 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
69 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners | |
70 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
71 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
72 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | Bieg 3 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
73 | Nąć Marzanna | Działdowo | Polska | Bieg 10km | Rozbiegane Działdowo | |
74 | Nąć Tomasz | Działdowo | Polska | Bieg 10km | Rozbiegane Działdowo | |
75 | Kopciński Krzysztof | Raciąż | Polska | Bieg 10km | ||
76 | Jabłoński Grzegorz | Płock | Polska | Bieg 10km | Orlen Running Team | |
77 | Lubińska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
78 | Zarzycki Zdzisław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Marsz NW 6km | ||
79 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | Bieg 10km | Mazovia Proactiv | |
80 | Kościelska Agnieszka | Chruszcewo | Polska | Bieg 10km | ||
81 | Świercz Małgorzata | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
82 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg 3 km | ||
83 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
84 | Matyszczak Dominik | Warszawa | Polska | Bieg 3 km | KENKO | |
85 | Matyszczak Krzysztof | Warszawa | Polska | Marsz NW 6km | KENKO | |
86 | Matyszczak Monika | Warszawa | Polska | Marsz NW 6km | KENKO | |
87 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | ||
88 | Gocejna Sławomir | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
89 | Jankowska Edyta | Warszawa | Polska | Marsz NW 6km | ||
90 | Gocejna Przemysław | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
91 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
92 | Górski Krystian | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | Tkkf Kubuś Sierpc | |
93 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | ||
94 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
95 | Kłoszewski Marcin | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
96 | Piotrowska Wioletta | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
97 | Piotrowski Bartłomiej | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
98 | Piotrowski Krystian | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
99 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg 10km | BHP ORLINSCY | |
100 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Polska | Bieg 10km |
Views: 7601