# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg Główny 10km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
2 Kowalski PIOTR Mogilno Bieg Główny 10km
3 Katulski Radosław GĄSAWA Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa)
4 PAWLAK ŁUKASZ ,,JUNIOR GĄSAWA Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa)
5 Frąckowiak Marek Gałęzewo Bieg Główny 10km
6 Kaczmarek Artur Gąsawa Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) Animal Liberation Front paid
7 Kamiński Filip Włocławek Bieg Główny 10km paid
8 Kurek Andrzej Szczepanowo Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km
9 mokrzycki rafał inowrocław Bieg Główny 10km T.G. Sokół Gniewkowo
10 Taraszka Olga Gniewkowo Nordic Walking 5km
11 Sikora Antoni Pniewy Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) paid
12 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Bieg Główny 10km
13 Brzezina Ewa SOCHACZEW Nordic Walking 5km chodzezkijami.pl
14 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Nordic Walking 5km chodzezkijami.pl
15 Grzechowiak Agnieszka Żnin Nordic Walking 5km Pałuki Running Team
16 Janicki Mateusz Mokre Nordic Walking 5km
17 NOWAKOWSKI DOMINIK PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
18 górska cecylia toruń Nordic Walking 5km Pałuki Running Team paid
19 Dereziński Tomasz Gąsawa Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa)
20 Kurek Stanisław Szczepanowo Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km
21 Walczak Oliwia Gąsawa Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km Klub sportowy Sokół Gąsawa paid
22 Braciszewski Krzysztof Gąsawa Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) KS SOKÓL GĄSAWA
23 Korona-Braciszewska Beata Gąsawa Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) KS SOKÓL GĄSAWA
24 Mazur Joachim Żnin Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) paid
25 Jagodzińska Elżbieta Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
26 Baciak Olena Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
27 Jakubowska Stefania Gąsawa Nordic Walking 5km Klub sportowy Sokół Gąsawa paid
28 Piątkowski Michał Toruń Bieg Główny 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
29 Szmiel Joanna Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
30 Szmiel Jadwiga Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
31 Kuczma Zofia Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
32 Wesołowska Lucyna Barcin Nordic Walking 5km paid
33 Kubiak Małgorzata Inowrocław Bieg Główny 10km
34 Skoczyński Eugrniusz Inowrocław Bieg Główny 10km G E S A L paid
35 Mazur Maciej Żnin Bieg Główny 10km Gąsawa Run Team paid
36 Mielecka Agnieszka GĄSAWA Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) KS SOKÓL GĄSAWA
37 Borucki Krystian Gniezno Bieg Główny 10km BORKO.PL GNIEZNO paid
38 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Główny 10km Mistrz Polski w duatlonie 2018 paid
39 Dudkiewicz Piotr Dudkiewicz Koprki Nordic Walking 5km Żbiki Nordic Walking
40 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) paid
41 Liberska Renata Zrazim Nordic Walking 5km paid
42 Katulska Dorota Janowiec Wlkp. Nordic Walking 5km paid
43 Skorupka Radek Bydgoszcz Bieg Główny 10km KS ULUNG paid
44 Borucka Sandra Gniezno Bieg Główny 10km BORKO.PL GNIEZNO paid
45 KRAJEWSKI ADAM ŻNIN Bieg Główny 10km Pałuki Running Team paid
46 KRAJEWSKA LUCYNA ŻNIN Bieg Główny 10km Pałuki Running Team paid
47 Walczak Maria Żnin Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
48 Krupińska Urszula Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
49 Tabat Helena Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
50 Krysztofiak Krystyna Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
51 Dyro Ewa Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
52 Lewandowska Eugenia Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
53 Stypczyńska Barbara Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
54 Grupa Barbara Gąsawa Nordic Walking 5km Klub Sportowy Sokół Gąsawa paid
55 Gaczkowska-Książkiewicz Magdalena Gąsawa Nordic Walking 5km Klub sportowy Sokół Gąsawa paid
56 Chłopicki Michał Gniezno Bieg Główny 10km Velux-Gniezno paid
57 Konieczny Marcel Nożyczyn Bieg Główny 10km 33 BLTr Powidz
58 Jamrug Tomasz Żnin Bieg Główny 10km Team znin
59 koczorowski Kacper gąsawa Nordic Walking 5km KS SOKÓL GĄSAWA paid
60 koczorowska Patrycja gąsawa Nordic Walking 5km KS SOKÓL GĄSAWA paid
61 koczorowska monika gąsawa Nordic Walking 5km KS SOKÓL GĄSAWA paid
62 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg Główny 10km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
63 Wyborna Renata Żnin Bieg Główny 10km paid
64 Kurek Przemek Szczepanowo Bieg Główny 10km paid
65 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg Główny 10km paid
66 Horowski Bartosz Chyby Bieg Główny 10km KJF Grupa paid
67 Kuśnierek Bartosz Żnin Bieg Główny 10km Pałuki Running Team paid
68 Szulc Edmund Zielonka Bieg Główny 10km
69 Bielec Adam Skępe Bieg Główny 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK paid
70 Bielec Maria SKĘPE Nordic Walking 5km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK paid
71 Kubiak Wojciech Żnin Nordic Walking 5km KS SOKÓŁ Gąsawa paid
72 Kubiak Anna Żnin Nordic Walking 5km KS SOKÓŁ Gąsawa paid
73 Rudyński Dariusz Fałkowo Bieg Główny 10km paid
74 NOWACZYK SZYMON BISKUPIN Bieg Główny 10km Ofnol Biskupin paid
75 Buczkowski Jerzy Żnin Nordic Walking 5km Sokół Gąsawa paid
76 Kostrzewski Mateusz Szubin Bieg Główny 10km paid
77 Kończal Wiktor Żnin Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km
78 Kończal Iga Żnin Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km
79 Mrówczyński Szymon Żnin Bieg Główny 10km Żnin paid
80 Miciuła zbigniew Miciuła świdnica Nordic Walking 5km paid
81 Wojciechowski Andrzej Poznań Bieg Główny 10km paid
82 DOMBEK LAURA PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
83 DOMBEK FABIAN PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
84 Iwińska Dorota Gniezno Nordic Walking 5km paid
85 KASZUBA OSKAR PARLIN Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
86 KLEMENS NATALIA SUCHARZEWO Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
87 KLEMENS KAROLINA SUCHARZEWO Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
88 MAZURKIEWICZ KACPER PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
89 DADOS JULIA PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
90 STAWICKI KACPER MIERUCIN Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
91 KROJNIAK MARIA DĄBROWA Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
92 DRAJEM OLGA PARLINEK Nordic Walking 5km Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie paid
93 Doman Janusz Brzoza Bieg Główny 10km UKS Szabla Brzoza paid
94 Galczak Ewa Janikowo Nordic Walking 5km paid
95 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km Sp.48 Gdańsk paid
96 Szatkowski Janusz Rynarzewo Bieg Główny 10km Biegnę z najlepszym sąsiadem na świecie/Kuba dawaj:-) paid
97 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg Główny 10km
98 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) Klub sportowy Sokół Gąsawa paid
99 Witkowska Małgorzata Bydgoszcz Nordic Walking 5km paid
100 Bojko Iwona Młodocin Nordic Walking 5km KS SOKÓL GĄSAWA paid


Views: 6007

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ