# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mroczek Jarosław Siedlce Bieg główny Open
2 Jóźwiak Hanna Siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 5 Siedlce
3 Jóźwiak Alicja Siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m SP 5 Siedlce
4 Jóźwiak Krzysztof Siedlce Bieg główny Open Yulo Run Team Siedlce
5 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m SP 5 Siedlce
6 Mrozek Marcin Siedlce Bieg główny Open
7 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny Open Yulo Run Team Siedlce
8 Buczek Natalia Siedlce Bieg główny Open Triathlon Siedlce Club
9 Stańczuk leszek stańczuk Chodów Bieg główny Open Yulo Run Team Siedlce
10 Koryciński Adam Siedlce Bieg główny Open CrossFit Siedlce
11 Myśliński Leszek Siedlce Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m
12 mrozek Agata siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m Sp4siedlce
13 Wierzbicka Łucja Nowe Iganie Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m Triathlon Siedlce Club
14 Ślebzak-Kołtuniak AGNIESZKA SIEDLCE Bieg główny Open
15 Kokoszka Roch Siedlce Bieg główny Open Agata Joga Team
16 NOWOSIELSKi Bartłomiej Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m
17 Nowosielska Wioleta Siedlce Bieg główny Open Yulo Run Team
18 Kokoszka Wojciech Siedlce Bieg główny Open Agata Joga Team
19 Sierociński Kamil Siedlce Bieg główny Open
20 Sierocińska Monika Siedlce Bieg główny Open
21 Królak Filip Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 7 Siedlce
22 Królak Agnieszka Siedlce Bieg główny Open
23 Jaguś Piotr Wroclaw Bieg główny Open
24 Aleksiuk Zuzanna Siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach
25 Karolina Gabriela Kowalczyk Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
26 Solarczyk Bartek Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 5 Siedlce
27 Solarczyk Maciek Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 5 Siedlce
28 Kuraś Patrycja Gdańsk Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m xRunners / SP14
29 Matyszczak Monika Warszawa Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m KENKO
30 Matyszczak Dominik Warszawa Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m KENKO
31 Matyszczak Krzysztof Warszawa Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m KENKO
32 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny Open
33 Walas Konrad Siedlce Bieg główny Open
34 Stefaniuk Arkadiusz Siedlce Bieg główny Open
35 Kołodziejczyk Emil Borki Paduchy Bieg główny Open SKS Feniks
36 Jastrzębski Paweł SIEDLCE Bieg główny Open Yulo Run Team Siedlce
37 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny Open MKS Pogoń Siedlce
38 Radzka Amelia Siedlce Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach
39 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg główny Open
40 Zając Paweł Siedlce Bieg główny Open
41 Kamut Hubert Siedlce Bieg główny Open Yulo Run Team Siedlce
42 Stefaniuk Aleksander Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 5 Siedlce
43 Stefaniuk Maciej Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m SP 5 Siedlce
44 Celińska-Drozd Ewa Siedlce Bieg główny Open
45 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg główny Open MKS Pogoń Siedlce
46 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny Open SKB Kraśnik /biegciagly.cba.pl
47 NOWOSIELSKi Bart łomiej Siedlce Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m
48 Nowosielska Wioleta Siedlce Bieg główny Open
49 Anusiewicz Przemysław Siedlce Bieg główny Open Czwórka Siedlce
50 Borkowski Leszek Grabianów Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m NoWi Siedlce


Views: 1780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ