Szalona 9
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gudowski Michał Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
2 Walski Michał Wrocław 9 km (Bieg OPEN) Karkonosz Running Team paid dotpay
3 Pacholec Hanna Kłodzko 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
4 PIŁA Anna Świdnica 9 km (Bieg OPEN) ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA paid dotpay
5 Rząsa Agnieszka Żagań 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
6 Pacholec Paweł Kłodzko 9 km (Bieg OPEN) 22 kbpg paid dotpay
7 Koperek Sylwia Rybnica 9 km (Bieg OPEN) Brykające Jelonki paid dotpay
8 Pietrucha Patryk Legnica 500 m (Bieg Dzieci) BIEGAM POMAGAM LEGNICA 5.00 PLN
9 GREDES MARIUSZ LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
10 Pawłowska Adriana Świdnica 9 km (Bieg OPEN) Świdnicka Grupa Biegowa paid dotpay
11 Wierzbicka Marta Krzeszów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
12 Golowska Monika Świdnica 9 km (Bieg OPEN) Świdnicka Grupa Biegowa paid dotpay
13 Obolewicz Kuba Złotoryja 9 km (Bieg OPEN) Olaws Złotoryja 25.00 PLN
14 Suchenia Daniel Wałbrzych 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
15 Brańka Oliwia Pożarzysko 500 m (Bieg Dzieci) Żarów Biega paid dotpay
16 Brańka Martyna Pożarzysko 500 m (Bieg Dzieci) Żarów Biega paid dotpay
17 Brańka Łukasz Pożarzysko 9 km (Bieg OPEN) Żarów Biega paid dotpay
18 Uss Piotr Jaworzyna Śląska 9 km (Bieg OPEN) USS GRANIT paid dotpay
19 Uss Mateusz Jaworzyna Śląska 9 km (Bieg OPEN) USS GRANIT paid dotpay
20 Kastelnik Paweł lubin 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
21 Ostropolski Henryk Dzierżoniów 9 km (Bieg OPEN) Bielawska Akademia Biegania 25.00 PLN
22 Jarosz Franciszek Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
23 Jarosz Dominik Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
24 Kupis Jakub Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
25 Zieliński Mikołaj Lubomin 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
26 Owczarek Wioletta Owczarek Lubin 9 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta paid dotpay
27 Owczarek Tomasz Lubin 9 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta paid dotpay
28 Sankowska Anna Wrocław 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
29 Oniszczuk Bartłomiej Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
30 Dolińska Lena Lubin 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
31 Doliński Paweł Lubin 9 km (Bieg OPEN) KGHM ZG RUN 25.00 PLN
32 LOZOWSKA Ewelina Lubin 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
33 Giemza Paweł Jawor 500 m (Bieg Dzieci) SP 5 Jawor paid dotpay
34 Jaskola Kornelia Jawor 9 km (Bieg OPEN) 25.00 PLN
35 Kaszubski Mariusz Jawor 9 km (Bieg OPEN) JKB TKKF JAWORZENIE paid dotpay
36 Włodarczyk Przemysław Jawor 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
37 Buczek Laura Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
38 Babik Krzysztof Źródła 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
39 Majewski Sebastian Oswa Sień 9 km (Bieg OPEN) KS oczko Osowa Sień paid dotpay
40 Bujlis Eugeniusz Wrocław 9 km (Bieg OPEN) Dziaralnia Wrocław 25.00 PLN
41 Grzywa Jakub Jawor 500 m (Bieg Dzieci) sp1 Jawor paid dotpay
42 Jamińska Julia Legnica 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
43 Horbacz Marcin Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
44 Glapa Patryk wschowa 9 km (Bieg OPEN) KS Oczko Osowa Sień 25.00 PLN
45 Nikolin Przemysław Osowa Sień 9 km (Bieg OPEN) KS Oczko Osowa Sień paid dotpay
46 Szafranek Łukasz Osowa Sień 9 km (Bieg OPEN) KS Oczko Osowa Sień paid dotpay
47 Psuty Krystian Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
48 LENKIEWICZ MICHAŁ JAWOR 9 km (Bieg OPEN) JKB TKKF JAWORZENIE paid dotpay
49 Stawiak Marzena Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
50 Kazimirów Robert Kazimirów Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
51 Stanisz Alicja Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
52 Stanisz Jakub Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
53 LUBOŃSKI STANISŁAW LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
54 Wołonciej Józef Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
55 Marciniak Igor Michałów 53 500 m (Bieg Dzieci) SP nr 9 Legnica paid dotpay
56 Marciniak Anna Michałów 53 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
57 STRZAŁKOWSKA RENATA LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
58 DĄBROWSKI JERZY POLKOWICE 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
59 Piskorowska Dagmara Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) SP 45 Wrocław paid dotpay
60 Piskorowska Daria Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) SP 45 Wrocław paid dotpay
61 Piskorowska Danuta Wrocław 9 km (Bieg OPEN) Team-Luks Żórawina-Wrocław paid dotpay
62 Powałko Wojciech Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
63 Duziak Małgorzata Wrocław 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
64 Perun Sławomir Bolków 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
65 Kraśnicki Staś Legnica 500 m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
66 Kraśnicka Katarzyna Kraśnicka Legnica 9 km (Bieg OPEN) 25.00 PLN
67 Mendak Anna Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
68 Krawczyk Aneta Złotoryja 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
69 Kaczorowski Marcin Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
70 Skop Agata Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
71 Ciesielski Jaroslaw Chelmiec 9 km (Bieg OPEN) 25.00 PLN
72 Łąk Tomasz Wrocław 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
73 Iwański Daniel Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
74 Iwański Joachim Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
75 Belgrau Tobiasz Lubin 9 km (Bieg OPEN) Msport team Lubin 25.00 PLN
76 Klimas Marek Chojnów 9 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica paid dotpay
77 Goraj Dorota Lubin 9 km (Bieg OPEN) 25.00 PLN
78 Puzio Maciej Piotrowice 93 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
79 Tomaś Grzegorz Chocianowiec 159 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
80 Olszewska Karolina Piotrowice 93 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
81 Tomas Łukasz Chocianowiec 159 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
82 Hołówka Tomasz Złotoryja 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
83 Podkowska Karolina Lubin 9 km (Bieg OPEN) paid
84 Dylewski Tomasz Jelenia Góra 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
85 Kapiec Robert Lubin 9 km (Bieg OPEN) parkrun Lubin 25.00 PLN
86 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
87 Olszewski Franciszek Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
88 Olszewski Łukasz Chojnów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
89 Okupniarek Rafał Wałbrzych 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
90 Samolak Maciek Wałbrzych 9 km (Bieg OPEN) PREDATORS WAŁBRZYCH paid dotpay
91 Gaweł Krzysztof Jawor 9 km (Bieg OPEN) 25.00 PLN
92 Rejek Wiesław Krobia 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
93 Szczepańska Zuzanna Legnica 500 m (Bieg Dzieci) BIEGAM POMAGAM LEGNICA paid dotpay
94 Szczepański Marcin Legnica 9 km (Bieg OPEN) BIEGAM POMAGAM LEGNICA paid dotpay
95 Bartycha Justyna Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
96 Pietras Barbara - Maria Strzegom 9 km (Bieg OPEN) Strzegomska Dwunastka paid dotpay
97 Tomas Zuzia Chocianowiec 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
98 Witryk Grzegorz Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
99 Witryk Lesław Tychy 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
100 Miedziński Michał Jawor 9 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra paid dotpay


Views: 3138

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ