Szalona 9
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dobryniewski Stanisław Lubin 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
2 Kowalczyk Krzysztof Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
3 folc ryszard jawor 9 km (Bieg OPEN) kb tkkf jawor paid dotpay
4 Tęcza Paweł Legnica 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
5 Fielek Piotr Wroclaw 9 km (Bieg OPEN) PRO-RUN Wroclaw
6 Parzyszek Piotr Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
7 Kubiszyn Paweł Wałbrzych 9 km (Bieg OPEN) Pomidorowa Alternatywa paid dotpay
8 Koniak Nina Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
9 Koniak Natalia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
10 Dymitroca Wiktoria Lwówek Śląski 500 m (Bieg Dzieci) SP 2 Lwówek Śląski paid dotpay
11 DYMITROCA ADAM Radomice 9 km (Bieg OPEN) Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki paid dotpay
12 Nowicki Grzegorz Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
13 Pupko Anna Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
14 Piwowarska Julia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze paid dotpay
15 Fidanza Roberto Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
16 Fidanza Alessia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze paid dotpay
17 Walusiak Martyna Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze paid dotpay
18 Walusiak Łukasz Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
19 Staniszewska Julia Świebodzice 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
20 Jakubowski Paweł Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor paid dotpay
21 KŁYSZEJKO Malwina KONDRATÓW 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
22 Pelczarski-Płaza Stanisław Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
23 Zieliński Bartosz Siekierzyce 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy paid dotpay
24 Zielińska Hanna Siekierzyce 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy paid dotpay
25 Krzywicki Marcin Legnica 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
26 Krzywicki Filip Legnica 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
27 Krzywicki Piotr Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
28 Nicpoń Renata LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) BIEGAM POMAGAM LEGNICA paid dotpay
29 Cybulska Agnieszka Polkowice 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
30 Nicpoń Wojciech LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) BIEGAM POMAGAM LEGNICA paid dotpay
31 Piaskowski Michał Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
32 roznowski krzysztof chojnów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
33 Roznowska Monika Chojnów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
34 Gładysz Michał Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
35 Domaradzki Piotr JAWOR 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
36 Sawała Sławomir Lubin 9 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta paid dotpay
37 Dziedziński Mariusz LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
38 Pokonieczny Andrzej Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor paid dotpay
39 Fuławka Łukasz Jawor 9 km (Bieg OPEN)
40 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 9 km (Bieg OPEN) ChGWUOB paid dotpay
41 Winter Bogusław Krotoszyce 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
42 Stępień Aleksandra Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
43 Krakowska Marta Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
44 Krakowska Maja Jawor 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
45 Kaczmarek łukasz gostków 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
46 Pawlinow Szymon Jawor 9 km (Bieg OPEN) JKS Spartakus paid dotpay
47 Wesół Jan Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
48 Koniak Alicja Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
49 Łysyganicz Agnieszka Chojnów 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
50 Tokarczyk Mariusz Legnica 9 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica
51 Dzikowicz Natalia Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
52 Kurek Jagoda Wrocław 500 m (Bieg Dzieci)
53 Płaza Jan Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) PŁAZA team paid dotpay
54 Płaza Bartosz Wrocław 9 km (Bieg OPEN) PŁAZA team paid dotpay
55 Kwiatkowski Damian Jawor 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
56 Mikołajczak Aleksandra Legnica 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
57 Mikołajczak Grzegorz Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
58 Tokarski Marcin Legnica 9 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica paid dotpay
59 Serenda Aleksandra Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
60 WASZCZUK TOMASZ Szczecin 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
61 Serenda Robert Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
62 Korman Kacper Jastrowiec 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
63 Rząsa Wojciech Legnica 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
64 Rząsa Monika Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
65 Staniszewski Jacek Świebodzice 9 km (Bieg OPEN) Świebodzice Run paid dotpay
66 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 9 km (Bieg OPEN)
67 Kurzelewski Aleksander JELENIA GÓRA 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
68 Świerk Krystyna Janowice Wielkie 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
69 Świerk Stanisław Janowice Wielkie 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
70 Jeżewski Arkadiusz Świdnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
71 Strojek Łukasz Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
72 Kurzelewski Dominik JELENIA GÓRA 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
73 rapa Maria Wroclaw 500 m (Bieg Dzieci) Mały kolejarz paid dotpay
74 rapa Piotr Wroclaw 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
75 Wiszniowska Zofia Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
76 Wiszniowska Alicja Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
77 Kuratewicz Kacper Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
78 Kuratewicz Jakub Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
79 Erkiert Krzysztof Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
80 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
81 Grad Ryszard Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor paid dotpay
82 Błaszczak Michał Dzierzków 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
83 Marczak Dorian Lubin 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
84 Marczak Pola Lubin 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
85 Kujawa Lena Gorzów Wlkp 500 m (Bieg Dzieci) Run 4 Fun Kids paid dotpay
86 Krzywy Marceli Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
87 Ługowski Fabian Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
88 Żegota Kacper Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
89 Borowiec Aleksandra Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
90 Krzywy Estera Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
91 Tomoń Krystian Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
92 Dąbrowska Aleksandra Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
93 Trytek Kalina Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
94 Ługowska Oliwia Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
95 Trytek Mieszko Siedlęcin 500 m (Bieg Dzieci) SP Siedlęcin
96 Gacek Marta Legnica 9 km (Bieg OPEN) paid dotpay
97 SŁABY TOMASZ CHEŁMIEC 9 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra paid dotpay
98 Konsewicz Aleksander Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) paid dotpay
99 Bezdel Anna Bolków 9 km (Bieg OPEN)
100 Leśniak Łukasz Złotoryja 9 km (Bieg OPEN) RUNATTACK paid dotpay


Views: 6659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ